Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Как да разчитаме сигналите за опасност в сънищата си


Recommended Posts

Сиджей, даваш насока за анализ. Онези, които се занимават със сънища, се занимават и с други науки.

За мен и в моя живот сънищата определят почти всичко, както е и с ТАРО. Освен това, се занимавам и с други науки. Т.е. това е важна обосновка и за други анализи. И те са паралелни. Едното без другото не може. Познанието за света обхваща поне 10 области от човешкото познание.

Сънищата са просто мост и към други науки, които обединяват човешкото познание, което хем е много, хем не е нищо.

Редактирано от Ивета
Линк към коментар
Share on other sites

Сиджей, даваш насока за анализ. Онези, които се занимават със сънища, се занимават и с други науки.

За мен и в моя живот сънищата определят почти всичко, както е и с ТАРО. Освен това, се занимавам и с други науки. Т.е. това е важна обосновка и за други анализи. И те са паралелни. Едното без другото не може. Познанието за света обхваща поне 10 области от човешкото познание.

Сънищата са просто мост и към други науки, които обединяват човешкото познание, което хем е много, хем не е нищо.

Ивета и ти ми даде насока за анализ.Освен със сънища започвам да се занимавам и със други науки .Ще гледам да са почти 10 .

Линк към коментар
Share on other sites

По темата за разчитане на сигнали за предстоящи опасности.

Сутринта преди да ми съобщят, че най-близкия ми и любим човек си е отишъл от този свят, бях сънувала нещо хубаво, без да си спомням детайли. Настроението ми беше радостно и леко приповдигнато.

Това беше преди 2 години. Още тъгувам, дори в момента ми е трудно да пиша за това. Исках да се отдам на мъката си, но още нещо странно ми се случваше. Вечер, когато си лягах и се опитвах да извикам в мислите си образа на този човек, той изкачаше в ужасни и зловещи форми, плашеше ме и сякаш чувах да ми казва - не искам да мислиш за мене...

Незнам дали правилно съм го разбрала - но този мой толкова обичан човек сякаш ме пазеше именно от това, което исках да направя. Не ми позволяваше да се отдам на болката. Така е вече 2 години.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Ще е хубаво да бъдем по-толерантни един към друг. Знаещите могат да съветват, да насочват за неща, за които са компетентни без да критикуват. Нали след това пък те ще попитат за нещо, което не знаят :) А за конкретната тема тук, дори всичко да си изчел, няма как да посочиш и изброиш кое е сигнал, предупрждение и за какво събитие :)

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...