Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Знаете ли какво събитие ще се случи на 28.08.2003?


Иво

Recommended Posts

Знате ли какво събитие ще се случи на 28.08.2003г?

Събитието е от планетарен мащаб и се случва веднъж на 75 000 години!

Как ще повлияе това на земята астрологически?

Какво трябва да предприемем ние, за да траснформираме тези енергии?

Има ли астролози и астрономи тук? :)

Иво.

Редактирано от Иво
Линк към коментар
Share on other sites

Планетата Марс ще е най-близко в своята орбита до Земята.

Даже и сега може да се наблюдава силно нарасналато червеникаво сияние на планетата.

Събитието се случва изключително рядко. Интересно би било ако някой разбира от астргология да каже какво означава това астрологически.

Иво.

Линк към коментар
Share on other sites

Не съм астролог, но знам, че разстоянието м/у Земята и Марс варира с период от 15 години, т.е. Марс се приближава до Земята прибл. на всеки 15 години. А това за 75000 години вероятно касае в коя част от елиптичната орбита по-точно става сближението и колко точно приближава Марс.

Някои свързват това явление с началото на войни - напр. 1 и 2 световни войни. Във всеки случай е очевидно, че влиянието на Марс в този период върху земните жители има максимум.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

:harhar:

ами каква може да стане ще помахаме на марсианците за добре дошли :harhar:

после те ще дойдат и ще видим какво ще ги правив

аз предлагам да ги научим на паневритмия :thumbsup1::thumbsup2::v:

Линк към коментар
Share on other sites

Когато е най-далеч от Земята, Марс е на приблизително 210 000 км, а сега ще бъде само на около 50 000.

Много лесно ще могат да ни дойдат марсианците на гости. :D

Иво. :rolleyes:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 9 months later...

Привет

Не съм астролог на симпатизирам на тази наука. Мисля че астрологията оказва глямо влияние въху характера на хората а може би и растения и животни

Все пак ние сме част от една вселена която вероятно е част от нещо друго :rolleyes:

Това което знам за Марс по отношение на астрологията е че е планета която по някакъв начин има връзка с работата и материалното :hmmmmm:

Иво мисля че такава голяма разлика в разстоянието няма начин да не се отрази на Земята обаче вероятно и да марсиянците ще им се случи нещо ХааХааа :P

По отношение на 3та световна война мисля че някакъв вид световна война се води отдавна дано това разположение този път да е поличба войните да спрат

Ако е за лошо нямам идея какво по лошо може да и се случи на тази планета

и без това тя милата издъхва :(

Все пак аз съм оптимист и се надявам че малко повече позитивна настройка въпреки всичко би могла да помогне

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.
×
×
  • Добави...