Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Предложение за жив форум


Recommended Posts

  • Отговори 336
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Добре, разбрахме се!

Срещнете се сутринта, няма проблеми.

После само не забравяйте да слезете към 15 часа, за да се присъединя към вас.

Среща пред Боянската църква в 11 часа (официално), а аз ще разваля организацията като се присъединя към 15 часа, ако слезете към църквата отново :)

Благодаря, че се съобразихте с мен! :feel happy:

Много поздрави и приятна вечер на всички! :D

Редактирано от Ради
Линк към коментар
Share on other sites

Приятели, не се съобразявайте с мен! Няма да успея!!!

Разгледах примерни маршрути за стигане до Боянската църква и просто няма да успея физически да стигна до там в 15 часа. А не искам да ви карам да ме чакате.

Ужасно много съжалявам, че протаках утвърждаването на срещата, а сега ми се налага и да я пропусна. Извинете ме отново!!!

П.П. Моля модераторите да изтрият gsm номера ми от предният пост. Благодаря и приятна вечер! :D

Редактирано от kirau
Линк към коментар
Share on other sites

Здравей, Кirau! :)

Съжалявам, че няма да успееш да дойдеш, но не се притеснявай- това нито е първата, нито последната среща и в един нов красив ден пак ще се съберем :yinyang:

Линк към коментар
Share on other sites

Здрасти, Ради!

На мен също ми беше приятно.

Особено този твой жив поглед, който е рядко срещан.

Още срещи предстоят.

Говорихме за следваща среща и тя да бъде в ресторант например!

Но това подлежи на доуточняване.

Приятно ми бе да срещна всички вас - очи в очи.

За мен очите на хората говорят. По тях се ориентирам най-добре!

:1eye:

Линк към коментар
Share on other sites

И аз благодаря на всички, чувствах се страхотно заредена...

Аромат на бор и на природа,

в планината, горе чувстваш се свободен...

С вас съм, до нови срещи!

Хубав и ползотворен ден на всички! :harhar::thumbsup2:

Линк към коментар
Share on other sites

И аз мерси. Макар, че бях на сватба предната нощ, успях да дремя по тревичката в почивките да се радвам на природата и вас! :dancing yes:

Ресторант наистина е добра идея! :thumbsup2:

Линк към коментар
Share on other sites

Аз какво да ви кажа...то които бяха там, на разходката по Витоша, видяха как се измъчи физическата ми опаковка :) Не че се оплаквам, ама не съобразих да не се хващам на такъв дълъг за мен преход. За първи път ми се случи, нямам никакъв тренинг, затова резултатът беше, че нямах сили да се усмихна през повечето време, камо ли да говоря, стомахът ми реагира, а към края на деня вдигнах много висока температура. Естествено цял ден нищо не можех да хапна, нито дори днес. Е, вече ми поотмина, огладнях и ядох току-що. Само че, честно казано, нещо на този етап никак не ме привлича идеята да тръгна отново. Вместо да се заредя, аз се изтощих. Така, както никога в живота ми. Обичам да съм на планина, свикнала съм с дъха й, но предпочитам да седя на някоя полянка на слънце, да ида да налея вода от извора, да вдъхвам мириса на билки и да творя, нещо с ръцете си например. Ето така се зареждам.

Радвам се, че видях някои от съфорумците, но ми беше неприятно, че не споделях всеобщия ентусиазъм и радост от ходенето. И се представих в светлина, която е непривична за излъчването ми по принцип.

Линк към коментар
Share on other sites

Не се коси, Милканче! :D

Другият път сме в ресторант. И така ще има за всекиго по нещо.

:thumbsup: Това не означава ти си лоша и ли по-нисш тип, просто си такава, каквато си си ти - прекрасна и различно разнообразна.

Хммм, на планината не запя, ама кат ти сипна малко ракийца тайно в ресторанта... ще я подкараш песента! :D

:)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

И сега какво стана с идеята за среща във вегетарианския ресторант? Примерно другата събота или неделя вечер? Юли беше казала, че може да запази маса ...

:1eye::D:feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Привет! :sorcerer:

Да, на мен ми звучи като прекрасна идея да се видим другата събота или неделя! И наистина не е проблем да запазя маса...но сега се сещам, че пък този вегетариански в неделя предлага само шведска маса, та нека бъде събота?

Или другият вариант е просто да сменим мястото!

Поздрави на всички! :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Събота звучи добре - аз съм за! Хайде на соева салатка, приятели познати и непознати!!! :1eye:

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...