Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Проблемно зачеване


Recommended Posts

Zdraveite ot izvestno vreme me trevoji edin mnogo li4en i delikaten za men problem,ot edna godina jiveeq sas priqtelq mi i se opitvam da za4ena no ne moga hodih po lekari i mi kazaha 4e mi nqma ni6to za6toto mnogo me bolqha qi4nicite i ne mi idva6e redovno, napraviha mi isledvaniq i ni6to neredno ne otkriha,samo i kazaha 4e ne sam imala dostata4no ovolacii iskam da znam tova problem li e za da nemoga da si rodq.Blagodarq

Модераторска бележка: Моля пишете на кирилица.

Редактирано от didi_ts
Линк към коментар
Share on other sites

Здравей kapkaivomen,

За самото зачеване до колкото знам няма проблем, но времето ще е повече.

Освен стандартните изследвания помоли да видят разположението на матката, нейното изместване понякога е проблем, който е разрешим, разбира се, с някои практични съвети.

А когато му дойде времето нещата ще се случат :thumbsup:. Успех!

Линк към коментар
Share on other sites

Привет,

дори и жени, на които цикълът им идва веднъж на 2-3 месеца са забременявали, дори непланирано за пълно удивление на лекарите.

Една такава жена обаче имаше проблеми - 3 год. не можа да забременее. Накрая отиде съвсем отчаяна при един лекар - нали уж всичко бе наред. И той я накара да прави джогинг и разтоварващи диети. Според него тя имаше много слаб хормонален дисбаланс, който се изразяваше и в наднормено тегло (над 80кг.) и нередовни овулации (определено чрез температурния метод).

И така след 11мес. спорт тя отслабна с около 15кг., метаболизмът се регулира, малките кисти на яйчниците се резорбираха и сега си имат много сладко и здраво бебе.

Успех!!!

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...