Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Sign in to follow this  
B__

Вещи на Учителя

Recommended Posts

Всяка вещ, която човек ползва има своето символично и окултно значение в зависимост от своятасъщност и обработка. Следователно има и своето въздействие върху притежателя сии тези около него. Въздействието може да е и само благодарение на геометричнатаформа. Нещо във формата на квадрат въздейства с идеята за квадрат или кактоказват съвременните учени въздейства чрез торсионното поле на фигурата квадрат.

Тук бих искал да дискутираме какви вещие ползвал Учителя, как, какви изисквания е имал към тях, как те са оказваливлияние и т.н.

Например, ето първия въпрос.

Какъв часовник е ползвал Учителя, каквамарка, дали тази марка има значение и сега, какъв е бил по форма и функции?

Сподели това мнение

Guest Антон Каро

Божидаре, задаваш много интересен въпрос. Искам да дойда и да ти стисна ръката, дори и само заради въведението, което си написал.

Срещал съм някои от вещите на Учителя, но, признавам, в него момент аз бях толкова шашардисан, че не си записах никакви подробности. Часовник не съм виждал.

А и самият човек, който ми ги показа, рече: "Аз нямам отношение към тези човешки икони".

Сподели това мнение

Е, няма ли кой да сподели. Поне някому е минало в главата нещо ценно. Защо не го напише.

Предметите са изключително важни. След като се оказаха пет предмета с магия вкъщи още повече си мисля така :)

Сещам се, че часовникът на Учителя е бил Патек Филип. От най-скъпите часовници днес. Защо точно него е избрал?!

Поне ми дайте линк към снимките на вещите на Учителя, а пък после ще се опитам да се оправя сам :)

Редактирано от БожидарЗим

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега
Sign in to follow this