Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Хора, целящи разединение..., ще се грижат за моите деца?


georgi_000

Recommended Posts

Едни хора, чрез интриги и слухове, целящи разединение, отчуждение и омраза, са потготвили мотиви за много мащабна кампания, когато имам семейство и деца, а то ще е по едно и също време с техните деца и семейства. По-лошото е, че през тази една година година направиха, да има отчуждение, омраза и прочие от страна на всичките членове на тази групичка и дадоха допълнително оправдание, на разпространението на текива слухове, по други места в страната или други квартали на града и особено чрез масови мероприятия. 

Не знам кой стои зад това, но те са момичета и са уязвими и тази борба за влияние се постига (в последните месеци), предимно чрез специалисти. До колко принудата е била частична-нямам представа, но ни разбиха нагласите и представите за целия бъдещ живот и появата на нови членове, в моето и техните семейства. 
Кажете какво да направя, та да знам, че когато децата ми, жена ми (или ако всеоще само имам приятелка) излезнат в градинката-те ще бъдат приемани и като част от тази групичка или, че членовете на тази групичка, ще се грижат за моите деца(без да се натрапва и де се налага) така, както и за техните деца?

Омръзнало ми е от тях,някакви съвети,просто навсякъде го споделям и всички ми казват,че им се струва нереално.

Редактирано от georgi_000
Линк към коментар
Share on other sites

и това са ми го казвали,но какъв е смисъла да отида при психотерапевт?

 

Те са скрити помощници в борбата срещу тази групичка.....

Линк към коментар
Share on other sites

Независимо от това, дали някъде, някой, за да не влезне в съда, че е извършил нещо над мен и донякъде е постигнал описаното като начало на дискусията е намерил начин и чрез документи, да накара прокурорка, да напише "Лишава се от базисните му"-как Ви се струва??? 
" включително и от годностите му да разбира и ръководи поведението си, "та"да участва в наказателен процес. "
Което повдига въпроса, как човек, лишен от толкова много годности, успява (НЕ САМО) да напише текста, по който е започнала дускусията, НО ДОРИ да напише толкова много коментари, в отговор, на въпроси и напатки по дискусията.
 

 

 

Линк към коментар
Share on other sites

Аз не успявам да разбера за какво пишеш.

Ако успееш да формулираш проблема в едно изречение, може би ще се изясни ситуацията.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...