Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Какво ми се случи ДНЕС ?


Guest НиколаДамянов

Recommended Posts

Преди малко Еличка видя снимка на Учителя и каза: Петьов Дънов , тя го казва много сладко, по нейният си детски начин. И след това добави:" Дето ни учи да сме добри!"

60.gif

Линк към коментар
Share on other sites

...........

и днес , и всеки ден от известно време насам:

Please say the following phrase:

"The water of Fukushima Nuclear Plant, we are sorry to make you suffer. Please forgive us. We thank you, and we love you."

Please say it aloud or in your mind. Repeat it three times as you put your hands together in a prayer position. Please offer your sincere prayer.

Thank you very much from my heart.

With love and gratitude,

Masaru Emoto

Messenger of Water

French, Spanish, Portugues also available at http://emotopeaceproject.blogspot.com/

Редактирано от късметче
Линк към коментар
Share on other sites

Да, в това кризисно време за света и хората на земята трябва да имаме постоянна молитва в душата си. За всяка частичка от природата и за всяко живо същество. За водата и за въздуха, които ни свързват толкова фундаментално и ни напомнят, че ние всички сме Едно.

Да забравим дребните си житейски проблеми и да отворим сърцето си за истински важните неща! Да оцелеем и да се въздигнем.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Вчера ми се случи хубаво преживяване.Бяхме на концерт на Йосиф Радионов.Професорът е невероятен виртуоз на цигулката.Истинско удоволствие е да слушаш и гледаш, как ръцете му бягат по грифа, лъкчето играе, невероятен саунд има инструмента му.Без техниката пицикато, извлича звуци от струните.Изпълнението му, ми напомня на Паганини.Много труд вложен, перфекционизъм на изпълнението, невероятно въздействие върху публиката.Беше извикан на бис.Бог е щедър на таланти в България.

Линк към коментар
Share on other sites

Напоследък сякаш някакво птиче ми е влязло в гърлото и непрекъснато иска да пее. Едва го удържам да не запее на улицата или пък в метрото...

Сегашната ми квартира не е за песни, за кратко време тук са починали двама души, баща и син.

Ако попея, много неща ще се наредят.

Много ми се пее, какво да правя, не знам!

:3d_168:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Честит Празник на Йоан Кръстител или Еньовден!

Много е приятно да се разходиш по ранина в 5 часа по поляните, да усетиш уханието на тревите, хладната ледена роса да освежи нозете ти.Да усетиш уханието на еньовчето, жълтия кантарион, равнеца, пелина, котешката стъпка, камшичето, ралицата.Да си намериш хубаво местенце сред гъстата трева и да се окъпеш в мократа трева, да те изненада с присъствието си зелен скакалец- ранобудник.След това да посрещнеш изгрева на слънцето и духовните ти очи да видят ангелски ореол.Лъчите му оформят кръст с цветовете на дъгата.

Линк към коментар
Share on other sites

Нещо много прекрасно! Точно, когато започвахме упражнението АУМ, вляво от слънцето се появи ярко светло петно между облаците. Помислих си - Второ слънце! След секунди на това място се показа сектор от небесна дъга!:sorcerer:

Линк към коментар
Share on other sites

:sorcerer: Нали споменах в темата за масажите, че леглата са мноого скъпи... и направо се бях отказала от идеята без да знам, че моето масажно легло се намира точно под носа ми :thumbsup2:. Преди малко ходих да се подстригвам в една къща близо до нас и фризьорката ми сподели че хазяинът които познаваме и двете с майка ми се опитвал да си прави студио за масаж и не му потръгнало та си продавал леглото в следващия момент той се появи от някъде и докато се подстригвах се спазарихме... и вместо за 300 и отгоре лв. сега си имам прекрасно масажно легло само за 170 и доставката беше скоропостижна :sorcerer::sorcerer::sorcerer:. Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

Бог те обича, Елфче, и ето, че се погрижи за тебе!

:feel happy:

:3d_122: Всички та и мен, а преди това щях да разказвам, че и аз родих бисер днес, но така се отплеснах с това легло ... :).

Значи моето куче - кокер дългоух все ме дебне като мина покрай шкафа с хрупките и той стои на пост да проси. Вече направо несъзнателно му ги подхвърляме и все се караме, че ще го уморим от преяждане, ама нали ни е слабост все не можем да му откажем. И на поредната молба за хрупка последния път, аз ядосано му казах - Не ме гледай с тези влюбени уши !:3d_065: Кажи сега как да се ядоса истински човек на това животно!?

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

Не зная защо си те представях с голямо куче. Бях много приятно изненадана, като видях това малко сладурче. Ние също обмисляме да си вземем кученце от някоя малка, но не злобна порода - хем да го отглеждаме по-лесно, хем да го разнасяме навсякъде с нас, например в кошчето на велосипеда.

Твоето куче е изключително красиво, каква порода е?

:thumbsup2:

Линк към коментар
Share on other sites

Английски кокер шпаньол(златист), но си е голям ангажимент, ако се налага да пътувате просто трябва да му oсигуриш някой който да се грижи за него като за човек, много са чувствителни и всичко разбират. Изискват постоянно присъствие и много грижи, нас ни е вързал вече 11г. и никъде не можем да мръднем двете заедно например иначе е голяяяма любов и са по- човечни от много хора.

п.п. Попаднах на един сайт току що

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

Елфче, няма ли по-кротки кучета? След срещи и разговори с няколко десетки различни души на ден имам нужда вкъщи от спокойствие...

Май пак ще мина на вариант зайче или морско свинче. Обожавам котки, но с това сменяне на квартири няма как - нали се привързват към дома.

Линк към коментар
Share on other sites

Току що си разгледах старите публикувани снимки в този сайт. И някои от тях ги имам в по-добър вариант. Исках да ги сменя или изтрия, но нямаше подобна опция, не намерих. Аз ли не виждам или наистина няма? Не може да няма!

Линк към коментар
Share on other sites

Елфче, няма ли по-кротки кучета? След срещи и разговори с няколко десетки различни души на ден имам нужда вкъщи от спокойствие...

Май пак ще мина на вариант зайче или морско свинче. Обожавам котки, но с това сменяне на квартири няма как - нали се привързват към дома.

Свикват котенцата, на скоро приятелката ми се преместиха от апартамент в къща и котараците свикнаха, няма къде да идат иначе ако е куче джобен формат т.е. лесно преносим по- добре си вземи пинчер не съм гледала но не са от най- спокойните си мисля, но поне можеш да го носиш със себе си иначе познавах едни хора които имаха чао-чао такава мисля че им беше породата едни като мечета, за тях съм останала с впечатление че са по- спокойни, ама са тежко товарни, дилема... Мини на вариант котка или костенупка, важното е да има любимец да ти пълни дома. Комшиите имат костенурче - Ръси, голям сладур е :)

Линк към коментар
Share on other sites

..........едно много силно заредено посрещане на юлското слънце, споделено със стотици хора thumbup2.gif

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Хора, имам спешна нужда от помощ! Дъщеря ми иска утре да види изгрева на слънцето, а не зная как и къде да стане това тук, в София. Живеем на центъра, може ли да ни упътите къде да отидем утре рано сутринта?

Линк към коментар
Share on other sites

Хора, имам спешна нужда от помощ! Дъщеря ми иска утре да види изгрева на слънцето, а не зная как и къде да стане това тук, в София. Живеем на центъра, може ли да ни упътите къде да отидем утре рано сутринта?

Влез в раздела "Паневритмия". Там ще намериш нужната информация. Мисля, че най-удобно ще ви бъде на поляната до телевизионната кула. Дотам се отив от центъра с трамвай №19.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...