Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Транзити на Плутон - тайнствен, проницателен, трансформиращ


Recommended Posts

При раждане на нашата географска ширина май само една двойка (естествено срещуположни) знаци може да бъде интерсептирана.Значи по теория на вероятностите втори дом е в Козирог и приемаме без интерсептиран знак с вероятност около 83%.(То ако не беше така,ти щеше да го отбележиш).В този случай Сатурн е в Козирог втори дом, шеф на стелиума,управител на дома и на трон. Евентуално Уран,който участва в стелиума от втори дом е управител на 3-ти (+ Сатурн), Марс е екзалтиран в козела и най-вероятно управлява 5-ти (Овен) и 12-ти (Скорпион).

Вендор, ще чакам да хвърлиш малко светлина по въпроса, но можем и просто да се облегнем на теорията на вероятностите.Прав си,че астрологията е точна наука и има доста общо с математиката, физиката и астрономията.

Сега за транзита на Плутон. Неговите транзити са слабо проучени, а и в рамките на един човешки живот са възможни само някои транзити и то само по веднъж.Тук е момента да проявим творчество и да интерпретираме.Ето и моята версия:

Мисля,че основно става дума за пари при този транзит. Парите са власт, а единственото,което Плутон обича повече от властта е по-голяма власт.

Може би чрез оригинално и изобретателно използване/влагане на пари и имущество ще се достигне големия стремеж на Плутон към повечко капитал.

Вероятно промени във възгледите, при допълнителни потвърждения-работа със секретна информация или криминални случаи. В зависимост от позицията на Меркурий-може да почнеш да пишеш криминалета/психологични или книги за секс. Вероятно интелектуални занимания, особено с астрология.

Разрив или големи промени в приятелските отношения и връзки с организации. Твърде е възможно,според мен, издигане на лидерска позиция, кариера.

Плутон не е от леките участници в съвпадите, влиянието му е на психологическо ниво и силно и необратимо трансформиращо. Повишено внимание при подписване на договори и на път.

Какви са "взаимоотношенията" на радикален Плутон с този стелиум?

Хаиде давайте по-смело различни интерпретации и "свободни съчинения". :smarty:

Линк към коментар
Share on other sites

Браво, Атлантида!

От доста време разплитам този възел, а наблюдението му е бавно и трудно забележимо.

Та стелиума прави секстил с Юпитер в 5-ти дом, Овен

-квадратура с Луната, 5-ти дом, Овен,

-секстил със Слънцето, 3-ти дом, Риби,

Марс, правилно прогнозира Атлантида, управлява 5-ти и 12-ти дом, съответно Овен и Скорпион, Уран управлява интерсептиран Водолей в 3-ти дом.

Нептун е на 9 градуса от стелиума във 2-ри дом.Куспидата няма точни аспекти формирани на базата на големи орбиси.

Господар на 2-ри дом е Юпитер.

От това, което съм наблюдавал при този човек, забелязвам че трансформацията е предимно на психическо и ценностно ниво, "отделяне на диаманта от скалата", казано метафорично.

Редактирано от Вендор
Линк към коментар
Share on other sites

Браво, Атлантида!

От доста време разплитам този възел, а наблюдението му е бавно и трудно забележимо.

Та стелиума прави секстил с Юпитер в 5-ти дом, Овен

-квадратура с Луната, 5-ти дом, Овен,

-секстил със Слънцето, 3-ти дом, Риби,

Марс, правилно прогнозира Атлантида, управлява 5-ти и 12-ти дом, съответно Овен и Скорпион, Уран управлява интерсептиран Водолей в 3-ти дом.

Нептун е на 9 градуса от стелиума във 2-ри дом.Куспидата няма точни аспекти формирани на базата на големи орбиси.

Господар на 2-ри дом е Юпитер.

От това, което съм наблюдавал при този човек, забелязвам че трансформацията е предимно на психическо и ценностно ниво, "отделяне на диаманта от скалата", казано метафорично.

Извинявайте,правя пръв опит.Исках да кажа своя поглед за транзита на Плутон през стелиума във 2

дом с Марс,Сатурн и Уран.Най-вероятно човекът е с АС Скорпион, Слънце в Риби,което дава по-интровертна натура.А 2дом е свързан с личните материални средства и ценностната система.При даденото планетно влияние Плутон ще работи за трансформация,разрушаване на остарелите модели на мислене и действие и изработване на нови такива на различните нива-темите по 5 и 12 дом.Обърни специално внимание на интерсептирания Водолей в 3дом.Сигурно знаеш значението на заключените знаци.Що се отнася до влиянието на Плутон-действа бавно и дълбоко.Марс и Плутон може да дава повишена амбиция,опасност от трудови злополуки или желание за промени в матер. област и съответно повищена работоспособност.Сериозна вътрешна промяна,според мен внезапните обрати и сътресения ще донесат добри плодове след време-развиване на целеустременост и последователност като лични качества ще помогне много.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ех, какви потайни хора има! :3d_069:

А какво ще кажете за навлезлия току-що плутон в козирог. Май така и не обсъдихме до какви трансформации или трансмутации ще доведе ;) Нека да го направим?

Аз например имам юпитер в козирог, дори тъкмо транзитния мина през наталния и сега съм в очакване на последващите събития. Макар че, както съм настроена оптимистично, ми се струва, че ще са добри! :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Животът ми два пъти свърши -

преди да се свърши.

Остава да видя дали вечността

трети път ще ме скърши -

по същия начин - без смисъл -

и без пощада.

В болката ние узнаваме рая -

и искаме ада.

Emily Dikensan

Има транзити, които не забелязваме...те просто толкова леко минават покрай нас и толкова леко докосват ежедневието ни...че почти нямат шанс да го променят...НО има и едни други транзити които ни връхлитат като MOЩНО ТОРНАДО.....тях не можеш просто да пропуснеш незабелязано...те разбиват стени...докато си в тях понякога адски боли...разбиват не само ежедневието ти, а и цялата ти същност....след тях просто знаеш че нищо няма да е както преди...знаеш че и ти самият никога няма да си вече същият...

Така преживявам през последните две години транзитите на Плутон...(Плутон/ 7 ми дом/ опозиция Новолуние в Близнаци/ 1 ви дом/)...Транзитите на Плутон изживявам като онази ЛЮБОВ, която някой беше описал така: “променя съзнание, срива стени, върши чудо след чудо. Тази любов понякога адски боли, а друг път те задъхва от щастие, (въпреки че това с щастието нещо го пропуснах точно с този транзит-J)понякога те води, а друг път е сляпа, понякога те убива за да те възкреси или да те погуби завинаги!!!

Такава любов не можеш да предизвикаш, нито пък да търсиш или пренебрегнеш. Не можеш да я пропуснеш край себе си незабелязано… Когато се случи ти просто знаеш, че това е ТЯ… знаеш, че животът ти тръгва в нов коловоз и че вече нищо няма да е просто същото."

Линк към коментар
Share on other sites

Мириам,благодаря много за тези прекрасни стихове от Емили Дикинсън! Тя ми е любима.Приживе никой не е знаел,че пише. Открили са нейните стиховете в едно чекмедже след смъртта и'.Потайност,дълбочина и талант.:ph34r:

Нейните стихове са като нешлифовани диаманти и наистина са много "плутонови".Господар на подземното царство,той стига и до най-тъмните и "забутани " кътчета на нещата, до последната молекула и атом, от които са съставени.Мисля,че стана ясно какво имам предвид- Плутон никога не е повърхностен. B) Той властва над смъртта. Понякога(но при допълнителни указания) носи изключителна, трансформираща любов.

Да цитираш Емили Дикинсън в темата за Плутон според мен е много точно попадение! :rolleyes:

Линк към коментар
Share on other sites

Така преживявам през последните две години транзитите на Плутон...(Плутон/ 7 ми дом/ опозиция Новолуние в Близнаци/ 1 ви дом/)...Транзитите на Плутон изживявам като онази ЛЮБОВ, която някой беше описал така: “променя съзнание, срива стени, върши чудо след чудо. Тази любов понякога адски боли, а друг път те задъхва от щастие, (въпреки че това с щастието нещо го пропуснах точно с този транзит-J)понякога те води, а друг път е сляпа, понякога те убива за да те възкреси или да те погуби завинаги!!!

Такава любов не можеш да предизвикаш, нито пък да търсиш или пренебрегнеш. Не можеш да я пропуснеш край себе си незабелязано… Когато се случи ти просто знаеш, че това е ТЯ… знаеш, че животът ти тръгва в нов коловоз и че вече нищо няма да е просто същото."

В момента и аз преживявам същият транзит,Плутон ми транзитира през 7ми дом с точна опозиция на Асцендента, а транзитът му през наталната ми Венера, която ще има щастието три пъти да бъде докосната от него, промени изцяло възгледите ми за Любовта. Ако Плутон може да се каже олицетворя мощната божествена енергия, то ние имаме редкият шанс да преживеем върховното , това което няма човешки аналог. Щастието спрямо човешкият аспект е една призма, пречупваща всичко в различни цветове, но божествената светлина е винаги ослепяваща, и когато те докосне или ще изгориш ако не успееш да понесеш енергията и, или ще се слееш с нея.

Линк към коментар
Share on other sites

Аз,лично,учих транзитите от Брейди.така,че Вендор,трябва да гледаме наталното положение на Марс,Плутон,Сатурн и Уран,Марс транзитира през 2 и отражението,което ще се даде е кои домове управляват-5,12 и там кои бяха други. Аз си мисля,че Марс ще даде импулса,който е необходим на Плутон за действие,но пък 2 дом е и дом на жизнените сили и опозиционира и 8 :3d_035:

При мен транзитите на Плутон са много силни,защото той участва и в тай-квадратура в натала. В радикс ми е в 3 дом и управлява 5,така,че когато се метна в 5 по-скоро ми се случиха добри неща....Когато се хецна в 6,направо перна Марс,който ми е там и задвижи тау-то.Идваше и си отиваше от това поле,докато накрая не напуснах работа:))))).След време ще ми "седне" точно на Дсц и направо се чудя и мая,кви ще ги върша тогаз :3d_159:Забравих да кажа,че много силно ми се отразява и при дирекции на Плутона,особено на куспиди.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 year later...

Охххх, и аз изпитах и продължавам да изпитвам болката от енергията на Плутон. Изминаха някакви си 5 месеца, а казват, че той властва години. Искам да свърши, прекалено слаба съм. А как да продължа след промяната? Не може ли всичко да си е постарому? Боли.

Линк към коментар
Share on other sites

Нали трябва да вървим напред, Светлинката, няма как да е по старому. Плутон наистина е бавна, тежка планета. Аспектът, който те кара да се чувстваш по този начин не може да трае повече от няколко месеца. Именно защото е бавен Плутон, орбисите на аспектите, които сключва са по-малки. Вярвам, че боли, веднъж преживях Плутонов транзит, а сега ми предстои още един. Като се задейства, ще пиша как се е отразил.

Редактирано от Olq3
Линк към коментар
Share on other sites

Охххх, и аз изпитах и продължавам да изпитвам болката от енергията на Плутон. Изминаха някакви си 5 месеца, а казват, че той властва години. Искам да свърши, прекалено слаба съм. А как да продължа след промяната? Не може ли всичко да си е постарому? Боли.

На няколко пъти съм се чудел - "Абе защо ми трябваще да се захващам въобще с Пътя!?!"

Мислим съм много. Но мен и на много други също не ни е лесно.

Знам защо почнах и именно затова ще продължа, не че бягството и възможно, защото всъщност няма на къде.

Започнах заради щастието, мирът и любовта както за мен, така и за всички. Започнах заради промяната, защото светът такъв какъвто е въобще не ми се нрави. Само страдание и болка.

По Духовния Път това страдание и болка може да се засили неимоверно много и само който го е приживял и живее знае що е то великомъченичесво. Умът може да е просветен, но тялото страда. Нарича се изчистване на "записките" - Самскарите. Буда го и приживял, Иисус го е преживял и много други знайни и незнайни...

До като човек достигне абсолютната святост - така ще е болка, страдание и мъка. На Иисуса да не му е било лесно?

Или пък на Свети Йоана Рилския. Него чак бесовете го хвърлили от скалата...

Буда е твърде велик защото в момен на един такъв пристъп останал непоклатим под дървото Бодхи.

Седем денонощия преживявал своя Ад, после седем денонощия приживявал Рая и Нирваната.

На къде да избягаме? никъде няма спасение, освен в смирението, мила!

Макар и слаби, макар и немощни, а уж силни сме, то Бог иска просто да се отдадем в ръцето Му. Нищо друго.

Тялото нека бъде в ръцете на Бога. Нека той да решава нашата Съдба.

Ние просто каквото и да предприемаме в тези моменти само можем да забиваме още по-дълбоко в страданието, защото метода на аз-а е борбата, а номерът е в това да се предадеш да се пуснеш...

Ако метафорично казано си се изкачил на една твърде висока скала и там нещо се случи, осъзнавайки с това, че си достигнал своя предел, то какво ти остава?

В такъв момент можеш само да кажеш: "Боже, ако те има, спаси ме!"

Може би тогава ще прозвучи "глас": "Дете мое, пусни се в ръцете Ми."

"Отче, в Твоите ръце предавам Духа си."

Духът може да бъде разгледан като съзнанието.

И това е.

Колкото и да се пише за това, то не може да бъде описано... Тук е мястото на практики, като исихастката.

"Мир да бъде в стените ти!"

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 months later...

Дааа.Вярно,azbuki.Само че при една такава квадратура на транзитиращ Плутон в 8 към натален в 6 и квадрат на транзитен към натален Марс едва не загубих живота си.Според лекарското мнение живея втори живот,но много,много променена и...мисля пречистена.Но беше трудно,много трудно и когато става въпрос за здраве,подобни трансформации не пожелавам никому.

На голямата ми дъщеря наталния плутон е в 6дом, а сега плутон се е отправил към нейния 8дом, който е от 7гр. до 27гр. козирог, а там са нейните натални уран 8гр., марс 12 гр., нептун 13гр., сатурн 21гр. и венера 22гр.. Много съм притеснена от това, като знам колко тежка бременост имах с нея и едва я закрепиха с 200инжекции за задържане, после по време на раждане й изчезна пулса и лежа 5дни в ковьоз, което си имаше хубавата страна- бяха й направили цялостен преглед и поне се видя, че е здрава. Плутон по това време, докато лежах бременна в болницата / по едно време избягах от нея, понеже искаха да махнат бебето/ е бил в моя 3д. съвпад с наталните ми марс и нептун. Предната година, докато беше също в 3 д. на 2 градуса от същия мой стелиум там и точен секстил с наталния ми плутон, един месец след сватбата си, загубих сестра си- на 33г. сама сложи край на живота си- не знам тония й час на раждане, но по груба сметка плутон тогава е бил на 3гр. от наталния й сатурн в нейния 1д. и квадрат с върха на 8д., където е наталната й луна.

Докато минаваше плутон през моя 4д. и е бил в квадрат с наталния ми уран и плутон /не точен/ моя бивш съпруг изкъртил прозорците, вратите и стените до тухла, на стаите, където живеехме при родителите ми- аз тогава бях с децата на море и в помирителен период- бях подала молба за развод, с цел да не загубя бащиния ми дял от къщата, понже съпругът ми тогава развиваше бизнес и купуваше машини с чужди пари- в крайна сметка загувих къщата- все още сме на квартира, а стаите стоят разбити и няма пари за ремонт, а бизнесът му доникъде не стигна. Сега плутон е в моя 5д. и откакто е там /края на 2007г./ имам над 120 стиха, 10-ина разказа- накратко развивам творческа дейност, през 2008 подготвих голямата дъщеря за матурата по математика успешно, през 2009 малката дъщеря за матурата по география, но се притеснявам за голямата си дъщеря и предстоящия транзит на плутон през нейния 8д. Ще съм благодарна на всеки, който разбира и ми пише.:3d_134:

Редактирано от viktoriya
Линк към коментар
Share on other sites

Плутон рядко дава толкова "видими" събития, трябва да е имало със сигурност и други и то доста силни влияния, така ми се струва. А и се движи много бавно, около 2 градуса и половина на година. Основното му действие е трансформация. Трябва да дадеш по-точни данни и да разнищваме положението. Няма ли някой благоприятен аспект с Луна, Меркурий или Слънце?

Плутон ще достигне 5 градуса 25 минути от Козирог на 07.04.2010 год., когато ще тръгне ретроградно. Чак 24.02.2011год. Плутон достига седмия градус на Козирога. А инак февруари 1988 година Марс, Сатурн и Уран са в точен съвпад в първия градус на Козирога, като в десетия градус е Нептун. Всички тези Убавци се придвижват полека лека и компанията Марс, Сатурн, Уран и Нептун все са там до към март 1990, когато Марс навлиза във Водолея. Така че касае всички родени 1988-1990 год.

Линк към коментар
Share on other sites

Плутон рядко дава толкова "видими" събития, трябва да е имало със сигурност и други и то доста силни влияния, така ми се струва. А и се движи много бавно, около 2 градуса и половина на година. Основното му действие е трансформация. Трябва да дадеш по-точни данни и да разнищваме положението. Няма ли някой благоприятен аспект с Луна, Меркурий или Слънце?

15 февр. 1990г. 12,10ч. Плевен

Линк към коментар
Share on other sites

Навлизайки в 7-8 градуса от Козирог, Плутон ще направи много точен и хубав секстил с прогресивния Меркурий, той пък ще се придвижи сега и следващата година между 6-тия и осмия градус на Риби:feel happy:, също и прогресивното Слънце ще "удари едно голямо рамо" по-късно, то се придвижва към 17-18 тия градус на Риби. Ще пиша пак, а се надявам и други да се включат. То трябва и да се разгледат соларите за следващите години.

Линк към коментар
Share on other sites

Плутон рядко дава толкова "видими" събития, трябва да е имало със сигурност и други и то доста силни влияния, така ми се струва.

Само Плутон сам по себе си не би могъл да предизвика кой знае какви събития,освен коренна промяна в дадена сфера. А и за да предизвика събитие трябва да има аспект и на транз. Сатурн и/или Уран към радикални планети. При квадратура на тр. към нат. Плутон родих и след това почина майка ми. Но ...... и тран. Сатурн беше в съвпад с радик.

Линк към коментар
Share on other sites

Виктория, през цялата следваща година дъщеря ти ще бъде закриляна от Юпитер, ще има много щастливи моменти и късмет! Защото транзитен Юпитер ще мине последователно през съвпади с прогресивни Меркурий и Слънце в Риби, както и със секстили със всичките нейни планети в Козирог.

Множество щастливи събития.:dancing yes:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Виктория, през цялата следваща година дъщеря ти ще бъде закриляна от Юпитер, ще има много щастливи моменти и късмет! Защото транзитен Юпитер ще мине последователно през съвпади с прогресивни Меркурий и Слънце в Риби, както и със секстили със всичките нейни планети в Козирог.

Множество щастливи събития.:dancing yes:

Благодаря! Аз имам притеснения за следващите години, но както казваш винаги има и положителни аспекти- помощ от други планети. :3d_137:

Искам да попитам, може да го пише някъде, но все още не съм чела всички статии и постинги из форума, какво ще донесе квадратурата на транзитен плутон, който сега е в козирог, към натален плутон везни 6гр. 30' в 7 дом- лъв 19 гр. 30'-везни 9гр. 30' ?

Линк към коментар
Share on other sites

...

Искам да попитам, може да го пише някъде, но все още не съм чела всички статии и постинги из форума, какво ще донесе квадратурата на транзитен плутон, който сега е в козирог, към натален плутон везни 6гр. 30' в 7 дом- лъв 19 гр. 30'-везни 9гр. 30' ?

Така както го даваш, значи транзитира през 11 дом, нали. Плутон предизвиква кризи, които налагат трансформация, съвсем нов поглед и ново отношение. В този случай представите за приятелството и брака, статуквото ще се промени и никога вече няма да се върне старото положение. Дълбока промян в брака, любовта, съществуващите лични, приятелски и бизнес съдружия. Може да напусне група/организация , в която е участвал до момента. Плутон често увлича в борби за надмощие, дава много силна воля за постигане на целта, понякога дори без да се подбират средствата. Разрушава и изгражда на ново, мята се между крайностите, проявява маниакалност. Действието му е много повече на психологическо ниво, отколкото да даде външни събития. Всеки преживява този транзит точно веднъж в живота си няколко (1-4) години преди да навърши 40-те. Независимо дали ще мине по-леко или по-трудно транзита, сигурно е , че човек никога вече няма да поиска да се върне към предишното състояние на нещата. Промените са в дълбочина и необратими.

Линк към коментар
Share on other sites

[quote name='Атлантида' date='07 февруари 2010 - 11:37 '

Така както го даваш, значи транзитира през 11 дом, нали. Плутон предизвиква кризи, които налагат трансформация, съвсем нов поглед и ново отношение. В този случай представите за приятелството и брака, статуквото ще се промени и никога вече няма да се върне старото положение. Дълбока промян в брака, любовта, съществуващите лични, приятелски и бизнес съдружия. Може да напусне група/организация , в която е участвал до момента. Действието му е много повече на психологическо ниво, отколкото да даде външни събития. Всеки преживява този транзит точно веднъж в живота си няколко (1-4) години преди да навърши 40-те. Независимо дали ще мине по-леко или по-трудно транзита, сигурно е , че човек никога вече няма да поиска да се върне към предишното състояние на нещата. Промените са в дълбочина и необратими.

да, в 11-ти дом транзитира, а брак няма, има съжителство на семейни начала от няколко години.

Редактирано от viktoriya
Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Днес Плутон се обърна ретрограден в 5гр.25 мин. на козирог. Сатурн се връща в дева.

Линк към коментар
Share on other sites

Да вярно е, днес Плутон минава от стацонарен към ретростационарен ход. Ще подтиква човек да се усамоти и да се спусне в най-големите дълбини на душата си, да се срещне очи в очи с прикритите си мисли, страхове и тайни. Такъв си е повелителя на подземното царство. На теб май ти е любимец Аля. Мисля, че ще ти харесат тези стихове от Енеида, открих ги в една книга на Е. Съливан, много са добри за случая. Само първо да отбележа, че италианското езеро Авернус, което се споменава, в древността се е считало за вратата на ада .

" Лесно е да се спуснеш в Авернус...

Но да повториш стъпките си

и да се възнесеш отново в горния свят,

в това е въпросът !"

Енеида VI.176

Линк към коментар
Share on other sites

:thumbsup2: Неее.. беше ми любимец до към 30-те. Сега просто ми е актуален, както и всичките висши планети в момента.

Ще ти върна това по темата :) :

Когато си на дъното на пъкъла

Когато си най-тъжен и злочест

От парещите въглени на мъката

Си направи сам стълба и излез

Светът когато мръкне пред очите ти

И притъмнява в тези две очи

Сам слънце си създай и от лъчите

Създай си стълба и по нея се качи

Когато от безпътица премазан си

И си зазидан в четири стени

От всички свои пътища премазани

Нов път си направи и сам тръгни

Трънлив и зъл е на живота ребуса

На кръст разпъва нашите души

Загубил всичко, не загубвай себе си

Единствено така ще го решиш

Д.Дамянов

Редактирано от Аля
Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 year later...

С огромен интерес напоследък проследявам събитията, свързани с транзитите на Плутон, в моя личен житейски път и в живота на роднините ми. Наталната му позиция в моята карта е забележително благоприятна с 3 хармонични аспекта и най-вече в съвпад с Венера. 50 години по-късно си давам сметка, че това бяха уроците, които учих (и още уча сигурно). Невероятни дори за мен самата съвпадения с важните моменти в живота ми. Съвпадът с натален Марс ме "преведе" през задушаващо силна "литературна" несподелена любов.

Транзитът през 4 дом ми излекува идеалистичните представи за семейството, майчинството. Транзитът над позицията на Юпитер ме вкара в професионално поле, в което преди не вярвах, че имам сили да влезна.

Транзитът през 5 дом разруши всичко лично, което си мислех, че съм изградила и на което си бях посветила живота дотогава. Отгоре на всичко този дом при мен съвпада с влизането на Плутон в Стрелец - онези паметни години, които моето поколение никога няма да забрави (1995 - 1996).

Транзитът над наталния сатурн и веднага след него над наталната луна, които съвпаднаха с квадратурата към наталния Плутон - беше тежък - изпитите бяха едновременно във всички сфери. Сега осъзнавам, че ако не бях готова за тях, щях да се проваля на всички. Обаче ако не бяха тези изпити, нямаше да мога да извадя и изчистя потънали дълбоко в мен "капчици катран". И сега вече мога да потвърдя - има само един начин да се мине през транзит на плутон - безусловната любов към Бог, а това означава към всичко в своя свят. Три години след "сесията" вече ясно се вижда, че всяко страдание и трудност е дало тласък на нещо ново,, радостно, добро и хармонично. А може би моето отношение към тези трудни преживявания ги е насочило в тази посока? Може би спокойствието, с което съм взела решенията и съм приложила правдата и безусловната любов са си казали думата?

И в момента Плутон "кръжи" над началото на 6 дом в един красив тригон със собствената си натална позиция и в секстил с Нептун. Транзитите над планетите ми в този живот приключиха, тъй като всички се намират под хоризонта, но пък аспекти ще има още доста, така че мира няма да има и пак ще има изпити сигурно. Очаква ме 6 дом - има ли някой опитности в него?

Редактирано от Донка
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...