Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Сподели настроението си с музика или стих - 4


tomodashi

Recommended Posts

  • Отговори 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Веско както винаги ми напълни душата :feel happy: . Ако пусна нещо веднага след това ще разваля магията на чиито крила се нося в момента :angel: . Vespertine :thumbsup: Ануар наистина е магичен. Приятен ден!

N-Rose-King-of-the-Flower-flowers-Rose_large.jpg

val68z поздравления за

. Благодаря на всички вас, за хубавите мигове!

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

Веско както винаги ми напълни душата :feel happy: . Ако пусна нещо веднага след това ще разваля магията на чиито крила се нося в момента :angel: . Vespertine :thumbsup: Ануар наистина е магичен. Приятен ден!

И аз много се радвам, че харесваш музиката, която слушам. Един поздрав специално за теб:

http://www.youtube.com/watch?v=viCUW5WQCOY

Сигурен съм, че ще ти хареса! :)

Линк към коментар
Share on other sites

Веско както винаги ми напълни душата :feel happy: . Ако пусна нещо веднага след това ще разваля магията на чиито крила се нося в момента :angel: . Vespertine :thumbsup: Ануар наистина е магичен. Приятен ден!

И аз много се радвам, че харесваш музиката, която слушам. Един поздрав специално за теб:

http://www.youtube.com/watch?v=viCUW5WQCOY

Сигурен съм, че ще ти хареса! :)

'Хареса' е бедна дума, това е сбъднат вълшебен сън :3d_133:

Еееехххх детски мечти :) . Кой казва, че не се сбъдват!?

">
" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350">
music.gif

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

Веско както винаги ми напълни душата :feel happy: . Ако пусна нещо веднага след това ще разваля магията на чиито крила се нося в момента :angel: . Vespertine :thumbsup: Ануар наистина е магичен. Приятен ден!

И аз много се радвам, че харесваш музиката, която слушам. Един поздрав специално за теб:

http://www.youtube.com/watch?v=viCUW5WQCOY

Сигурен съм, че ще ти хареса! :)

'Хареса' е бедна дума, това е сбъднат вълшебен сън :3d_133:

Еееехххх детски мечти :) . Кой казва, че не се сбъдват!?

">

Линк към коментар
Share on other sites

Не знам защо, но си спомних как в детството си обичах да слушам приказки на грамофон.

1-18-08-tti_top.jpg

Аз също. :) На мен любимата приказка беше "Снежната царица". Все още си пазя плочата вкъщи. :D

Линк към коментар
Share on other sites

Върнахте ме във времето, когато бях малка и майка ми изваждаше една вълшебна кутия от шкафа  с апарат за прожектиране на филмчета по стената и аз си избирах от ленти, прибрани в едни бели цилиндрични кутийки! :) :) доктор ох боли, котаракът в чизми.. ще си го изнамеря това апаратче...

Линк към коментар
Share on other sites

Върнахте ме във времето, когато бях малка и майка ми изваждаше една вълшебна кутия от шкафа  с апарат за прожектиране на филмчета по стената и аз си избирах от ленти, прибрани в едни бели цилиндрични кутийки! :) :) доктор ох боли, котаракът в чизми.. ще си го изнамеря това апаратче...

Линк към коментар
Share on other sites

Върнахте ме във времето, когато бях малка и майка ми изваждаше една вълшебна кутия от шкафа  с апарат за прожектиране на филмчета по стената и аз си избирах от ленти, прибрани в едни бели цилиндрични кутийки! :) :) доктор ох боли, котаракът в чизми.. ще си го изнамеря това апаратче...

Линк към коментар
Share on other sites

Върнахте ме във времето, когато бях малка и майка ми изваждаше една вълшебна кутия от шкафа с апарат за прожектиране на филмчета по стената и аз си избирах от ленти, прибрани в едни бели цилиндрични кутийки! :):) доктор ох боли, котаракът в чизми.. ще си го изнамеря това апаратче...

И аз имам такова апаратче, все още го пазя заедно с всичките 21 диафилмчета, които също пазя! :thumbsup2:

Линк към коментар
Share on other sites

Веселин, и когато си ги прожектираш има една много специфична миризма от апаратчето нали, това така ми се е набило в спомените, но най-много обичах пепеляшка :) . Работи ли ти още? 

Поздрав с

:feel happy: Редактирано от Vespertine
Линк към коментар
Share on other sites

:thumbsup2: Спомням си ги и аз, много обичах да ме водят при баба на село защото братовчедите ми имаха такъв апарат и леля ни прожектираше филмчета :thumbsup2:

http://www.vbox7.com/play:0d578287

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...