Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Рок и метъл балади


Станимир

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Не, честно, много съм разсеяна. Търсех си музика по думичка на английски и попаднах на това което пуснах преди малко. Чак сега забелязах, че това е същата група може би. Впечатлена съм, кажи нещо повече за нея ако знаеш. Поздрави!

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

Е, не е същата група. В моя клип Lake of Tears е песента, а в твоя е името на групата. А и Gamma Ray са със съвсем различно звучене.

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря и на мен нещо не ми се връзваше. Истината е че за мен и двете неща са нови т.е. нищо незнам за тях (всъщност да си призная никога не съм се интересувала от подробностите относно групите и изпълнителите, аз просто слушам музика и това е:feel happy:. Дори и да прочета нещо го забравям почти веднага така че съм се оставила само на същественото т.е. на самата музика.) Като се има в предвид, че сама попадам на песните които ми харесват надявам се ще простите невежеството ми :rolleyes:. Произволно поздравче. На мен ми харесва дано хареса и на вас -

http://www.youtube.com/watch?v=YK7A8WdT9i0

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

skype-25.gif Философът приел ролята на Смъртта кацнал до лявото ми рамо ме разби от бъзик и подигравки за издънките ми в горните постове :(.

:hmmmmm: Чудя се като си имам жива енциклопедия до лявото рамо защо и аз трябва да си пълня главата с излишна информация?! Поздрав!

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...