Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Клетъчен разум


Guest Системен

Recommended Posts

Guest Системен

За клетъчния разум - не знам как точно да го обясня. Знаете, че не сме просто един костюм от плът, нали. Всичко е енергия, всяка клетка. А всяка клетка, бидейки част от общото енергийно поле е мислеща, тоест има разум. А здравите и правилно фукциониращи клетки пък формират един здрав организъм. Давайки команди на клетъчния разум всъщност владееш тялото си и състоянието му.

Линк към коментар
Share on other sites

Да, можеш да даваш такива команди. По-добре е да визуализираш себе си здрав и да насочиш волята си в тази посока. Мислено можеш да насочиш лечебна енергия към съответната област в тялото ти, просто като си представиш процеса. Директното даване на заповеди към клетките не е желателно. Всъщност в случая заповедта не е към клетките, а към определени елементали и стихии, от които клетките са част и може да получиш доста неприятен обратен удар.

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Системен

А можеш ли да ми кажеш подобни команди. Какви са те - мантри, думи, утвърждения или нещо друго. Пробвах мантра АУМ и усетих няккав част от мозъка си. В скоро време ще видя и друго. Вероятно това са някакви команди, с които можеш да се поправяш ако имаш овладяно енергийно тяло. При мен ще действа по същият принцип. ПРосто ми са нужни команди. <_<Тибетците не ги ли наричаха кодове.

Всъщност аз съм напълно здрав, но искам да направя промени в тялото ми. Примерно да стана по-висок, да се подобри здравето ми отново, да спре да ме боли глава, да се подобри зрението ми. А учителя има ли записки за подобни експерименти?

Линк към коментар
Share on other sites

Да,клетките имат разум.Според една теория описана в книгите на Алис Бейли ракът се появява тогава,когато определени клетки проявят "егоизъм" и започнат да живеят живот независимо от останалите клетки в тялото.И методът на лечение е насочен натам-"егоистите" да бъдат убедени или принудени да изпълняват функциите които са им отредени.

Станимир е прав,че най-добре е да се даде подходящата команда не на самата клетка,а на организма изцяло.Визуализацията е добър метод за лечение.

Линк към коментар
Share on other sites

Да, става дума за синхронизация на "болните" клетки с целия организъм, затова изобщо специфично насочените команди не са добре, а може и да задълбочат проблема. Необходимо е определени групи от клетки да бъдат интегрирани отново, без да бъдат "убеждавани", а това става с излъчване на любов заради самата любов, без очаквания за резултат. По този начин са се лекували болни от МС, както споменах в другата тема. Но е трудно, защото е много тънка тази разлика между интегрирането с любов и "командите". Лесно обаче няма и без това, а всичко е възможно.

Линк към коментар
Share on other sites

Да,клетките имат разум.Според една теория описана в книгите на Алис Бейли ракът се появява тогава,когато определени клетки проявят "егоизъм" и започнат да живеят живот независимо от останалите клетки в тялото.И методът на лечение е насочен натам-"егоистите" да бъдат убедени или принудени да изпълняват функциите които са им отредени.

Станимир е прав,че най-добре е да се даде подходящата команда не на самата клетка,а на организма изцяло.Визуализацията е добър метод за лечение.

П.п Ракът го давам само като пример!

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Системен

На мен ми трябват кодове. Няма ли тука разбирачи от енергийното тяло на човека. Нещо утвърждения ако има, пак ще е добре.

Линк към коментар
Share on other sites

На мен ми трябват кодове. Няма ли тука разбирачи от енергийното тяло на човека. Нещо утвърждения ако има, пак ще е добре.

Искаш нещо, което според правилата на форума е забранено и най-вероятно за потребителят който ти отговори на молбата ще последва бан.

Затварям темата.

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.
×
×
  • Добави...