Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Среща във Варна през юли 2010


Recommended Posts

Привет! Утре пътувам за Варна и ще съм там 3 седмици.

Ако има желаещи, уточнете ден и час ( защото варненци работят през лятото и по това се познават - белички са! :) )

Аз няма да имам постоянно нет, но се надявам да се информираме взаимно с тези, които ме познават на живо.

Щастливо и ползотворно лято на всички!

Линк към коментар
Share on other sites

Креми, въпреки че не съм от Варна, но ще ми е драго да се видим. Планирам да направя обиколка из България, за да се срещна с приятели. На 20 и 21 юли ще бъда във Варна, на 22 и 23 юли - в Бургас, на 24 и 25 - в Пловдив, а на 26 и 27 юли - в София. На когото съм похлопал на сърцето, може да ми се обади, за да се уточним за евентуална среща - може да е групова, може да е и индивидуална. Сърдечни поздрави от мен! :)

Линк към коментар
Share on other sites

Тогава ето моето предложение - на 20.07. от 18 ч. пред входа на х-л "Черно море".

Това не изключва и други срещи. :)

Линк към коментар
Share on other sites

Мисля, че това е едно много добро предложение!! :feel happy: Много ще се радвам да ви видя и да се запознаем :) Дано още някой се включи към нашата мини-среща:rolleyes:

Линк към коментар
Share on other sites

:dancing yes:Аз също съм във Варна по това време. А часът може да се промени.
Линк към коментар
Share on other sites

Както с Диан, с когото се познаваме, така и с други желаещи, на които този час не им е удобен, може да се видим и индивидуално. Така че аз не виждам проблем. Нека да си остане същият ден,час и място!

Линк към коментар
Share on other sites

Значи остава утре(20.07) в 18.00 пред хотел Черно море. :dancing yes: Ще ми бъде приятно!

Линк към коментар
Share on other sites

Креми, въпреки че не съм от Варна, но ще ми е драго да се видим. Планирам да направя обиколка из България, за да се срещна с приятели. На 20 и 21 юли ще бъда във Варна, на 22 и 23 юли - в Бургас, на 24 и 25 - в Пловдив, а на 26 и 27 юли - в София. На когото съм похлопал на сърцето, може да ми се обади, за да се уточним за евентуална среща - може да е групова, може да е и индивидуална. Сърдечни поздрави от мен! :)

В Бургас къде ще се състои срещата?

Линк към коментар
Share on other sites

Ехо, варненци - имаше ли среща? Сухи ли сте? :D

Аз тръгнах от Евксиноград (понеже Иво каза: "Няма страшно, гмуркай се - животът е пред теб!":3d_007: )..

Обаче, потопът се изля безмилостно отгоре ми (цели два пъти), затънах в кал до уши, плавниците отказаха... и се прибрах безславно обратно m069.gif.

Разказвайте вие какво, как, къде.. и така нататък m121.gif

Линк към коментар
Share on other sites

И аз съм близо до Варна и до последно се чудех дали да дойда, докато не заваля и загърмя. :)

Линк към коментар
Share on other sites

Срещата беше много приятна :dancing yes:гледахме дъжда в центъра от едно кафене в което правят мнооого видове кафе. Много говорихме, посмяхме се, поразказахме си това - онова. Бяхме 7 човека. Беше приятно. А лятото е пред нас срещи много, по принцип с Късметче планираме една плажна среща в четвъртък, ако има интерес........ заповядайте.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Както с Диан, с когото се познаваме, така и с други желаещи, на които този час не им е удобен, може да се видим и индивидуално.

Не си спомням откъде се познаваме, това явно остава за бъдещи срещи, във Варна или другаде.:)

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...