Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Таро за начинаещи 3


baby777

Recommended Posts

Здрасти Дия :)

За мен 4 жезли на 1-ва по-скоро отразяват неговата изненада. Нарушен му е комфорта. Чувствал се е доста добре преди ти да се появиш. Смъртта слага край на тази "забава" и ще му се наложи да се съобразява с теб - по 2 чаши, харесва му или не. И също по 2 чаши си мисля, че ще му хареса. Ще свикне и кротне.

Как да се измъкнеш? Ти вече го правиш. Показваш другото си лице ;)

Редактирано от sve
Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Отговори 583
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Здравейте.

Намирам се в депресивно състояние, пълна мъгла.

Допитах се до картите: От какво имам нужда? - Паж на пентаклите + Рицар на мечовете + 5 жезли

Таро няма да ти помогне.

Просто се научи да казваш - не. И да пожелаеш да се промениш.

И това не е лична драма.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте , отдавна не съм имала възможност да пиша, но редовно ви чета с голямо удоволствие. На въпрос: Ще се промени ли И., изтеглих Справедливостта - 8 жезли - Светът. Всъщност реших ,че и друг път сме стигали до този проблем(става дума за синът ми) да бъде малко по- отговорен и разсъдлив. Реших ,че 8 Жезли и Светът говорят,че е нестабилен ,че дори и да иска нещо не му достига търпение. Не знам. После се замислих дали това е промяната която ще се осъществи, пък било то и по бавно. Кажете ако искате мнение, ще се радвам. За сега наблюдавам само преповтаряне, въпреки желанието му и старанието ,което се опитва да полага,но сякаш не му се отдава.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте :-)

Маг, Асо Чаши, Умереност - въпросът е: Каква е причината Х и У да се карат ежедневно?

Според мен малко в повече им идват емоцийте, не си оставят много време между мисленето и действието,да не кажа и никакво, нямат търпението за едно нормално общуване. Ще се радвам да чуя и вашето мнение

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте :-)

Маг, Асо Чаши, Умереност - въпросът е: Каква е причината Х и У да се карат ежедневно?

Според мен малко в повече им идват емоцийте, не си оставят много време между мисленето и действието,да не кажа и никакво, нямат търпението за едно нормално общуване. Ще се радвам да чуя и вашето мнение

Здрасти, това е интересен въпрос :)

Добре си видяла, че емоционалността е вповече, това е показано от Ас чаши и Умереността. Умереността до чаши винаги говори за прекаленост, за прекаляване с нещо, за мощни изблици, гневни и неуравновесеност. За същото могат да говорят и карти само от боя чаши, там също ще е страшно.

Магът показва каква е причината да се карат тези хора и тя се казва недоверие и страх от изоставяне. Свързвам го и с ревност също така. Единият обвинява другия в лъжа, че не му казва цялата истина. Позната история, нали ...

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, сарвнително от скоро се занимавам с таро ,но доста отдавна да не кажа от детските си години съм с най-раэлични видове карти около мен. Чета ви и определено ме запалихте. Ако приемате новаци сред ваще редици-бих се учила от вас.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, сарвнително от скоро се занимавам с таро ,но доста отдавна да не кажа от детските си години съм с най-раэлични видове карти около мен. Чета ви и определено ме запалихте. Ако приемате новаци сред ваще редици-бих се учила от вас.

Здравей, frost :)

Тук повечето са новаци, с някои изключения, така че всичко е наред.

Добре дошла, ако имаш траен интерес към Таро, ще си проличи. Забавлявай се :)

Линк към коментар
Share on other sites

Какви са чувствата на мъж към жена? Звездата, Дявол, Рицар Пентакли

Бих казала - надежди и съмнения, но за сметка на това пък стабилни! :-) Има вложени надежди, но всичко е много бавно, съмнява се в избора си и се чувства като не много на мястото си. Ще се радвам и на вашите коментари

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, сарвнително от скоро се занимавам с таро ,но доста отдавна да не кажа от детските си години съм с най-раэлични видове карти около мен. Чета ви и определено ме запалихте. Ако приемате новаци сред ваще редици-бих се учила от вас.

Здравей, frost :)

Тук повечето са новаци, с някои изключения, така че всичко е наред.

Добре дошла, ако имаш траен интерес към Таро, ще си проличи. Забавлявай се :)

Балгодаря за топлото посрещане.

Интерсът ми е голям ....и съм убедена ,че е траен .Не го приемам както забавление:rolleyes:. Забавление за мен е да си направиш няколко партии Бридж -Белот с приятели или он-лайн или някой и друг пасинас от скука на плажа. Това което чета ТУК ( е- и книжки -да си призная) от няколко месеца- не прилича на забавление и точно това ме омая . Надявам се да ме учите,момичета. Забавленията- има място и време за тях.:v:

Линк към коментар
Share on other sites

Какви са чувствата на мъж към жена? Звездата, Дявол, Рицар Пентакли

Бих казала - надежди и съмнения, но за сметка на това пък стабилни! :-) Има вложени надежди, но всичко е много бавно, съмнява се в избора си и се чувства като не много на мястото си. Ще се радвам и на вашите коментари

С моя начинещ плам да се пробвам...

hana_ ,не мога да усетя любов тука...Има и страхове ,има и желание за контрол ,има и комплекси,които са доста трайни и май не подлежат на промени.Има и възползване.

Линк към коментар
Share on other sites

Какви са чувствата на мъж към жена? Звездата, Дявол, Рицар Пентакли

Има замисъл, план и то мислен отдавна, не от вчера или оня ден, процеса е дълъг. Това са надежди, които се таят отдавна евентуално този мъж да има чувства към тази жена или желание за такива.

Има надежда за бавно, сигурно развитие на замисленото.

Честно казано от тези карти ми лъха студенина, интриги, заплитания на някой в нещо.

Като да е направен някакъв завой или да е имало връзка и това да е нов човек, който се е появил и да има мисъл или желание за това, този човек да е този, който трябва да е.

Има изкушаване в тези отношения, някой да е изкушен от нещо или някой.

Хрумва ми също, че се търси спасение от нещо в някой.

Линк към коментар
Share on other sites

frost - Определено има комплекси, има и възползване :-)

Жур - прекрасно си го описала:thumbsup2: де да можех и аз така ...

Определено има залитане, може би не буквално, но поне мислено. Не познавам жената, но мъжът определено е потърсил при нея спасението си и се надява, че е намерил това което търси

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Стара комбинация ,които ги изрових сега ,тъй както ситуацията го налагаше: Истинските чувства на жена към мъж: Маг+Обесен+9 пентакли обърнати. Другата е : Справедливост+8 меча 0бърнати+Императрица обърната.Объркана индетификация. Властелин на Лицемерието.Проиграно статукво и желание да го върне с погрешни начини и методи. 9 п обърнати сякаш ме връщат към Мага но вече в обърнат вид. На мен са ми доста еднакви двете комбинации...

Редактирано от frost
Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

зададох следния въпрос-предстои ли ми второ сериозно съжителство,втори сериозен съюз?картите са крал жезли,смъртта,кулата.кажете как да ги тълкувам.лично аз свързвам смъртта с някакъв край.кулата-с разруха.чакам и другите да се включат.

Линк към коментар
Share on other sites

зададох следния въпрос-предстои ли ми второ сериозно съжителство,втори сериозен съюз?картите са крал жезли,смъртта,кулата.кажете как да ги тълкувам.лично аз свързвам смъртта с някакъв край.кулата-с разруха.чакам и другите да се включат.

Да, тука мога да си правя грешки <_<.

крал жезли,смъртта,кулата

С най-добри чувства,но много гадно ще прозвучи . Според мен ти предстои "втори сезон" и то разрушителен. Ако имаше някакъв меч след кулата да разчисти терена, да има място бих казала да и то сравнително скоро,но сега все ми се струва на продължение на грешката ..Пизнавам си ,че и самият въпрос ме предубеди априори. .Надявам се да кажат и напредналите.

Редактирано от frost
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте отново:).Въпросът ми е до 6 месеца ще осъществи ли контакт с мен?А картите са:обърната 7 мечове,слънцето,2 мечове и 5 мечове.Какво е значението че са се паднали толкова мечове?

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте отново:).Въпросът ми е до 6 месеца ще осъществи ли контакт с мен?А картите са:обърната 7 мечове,слънцето,2 мечове и 5 мечове.Какво е значението че са се паднали толкова мечове?

Първо какви са тия 4 карти? Второ, много дълъг период поставяш, съкрати го до три месеца.

А това, че имаш толкова мечове не е лошо, но важно е какви са мечовете.

А какво е твоето тълкуване на тези карти между другото?

Линк към коментар
Share on other sites

подредбата е следната:1-какво чувства.2-какво мисли.3-как възприема ситуацията.4-какво смята да прави.Жур,благодаря ти че се включи.Давай насоки как да разсъждавам!!!

Линк към коментар
Share on other sites

подредбата е следната:1-какво чувства.2-какво мисли.3-как възприема ситуацията.4-какво смята да прави.Жур,благодаря ти че се включи.Давай насоки как да разсъждавам!!!

Задай си въпроса пак, но постави по-къс срок и само с три карти, без позиции.

И дай твое тълкуване.

Линк към коментар
Share on other sites

Ок.Но моля ти се без да ми се смееш.Зададох пак същия въпрос,но в срок от 3 месеца.И картите са:крал пентакли,6 чаши и влюбените.Ще тълкувам карта по карта-крал пентакли е ревнив;6 чаши е карта на миналото,но и сбъдване на мечта;влюбените-избор.И според мен може би ще стане.Пак казвам не ми се смей,начинаеща съм:rolleyes:Чакам мнението ти и насоки!!!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

въпросът, който зададох снощи касае колежка, която е командировка в чужбина. Въпросът беше - Пристигнала ли е в България Х от чужбина? Паднаха се Колесницата, 5меча, 4меча. От Колесницата на първа позиция е ясно, че пътят е извървян и то не много леко и приятно заради 5меча и няма как да е друго, защото е шофирала сама автомобила. 4меча като завършваща е умората от самото пътуване. Задох и втори въпрос, който беше - Ще дойде ли на работа Х утре във фабриката? Картите са: Глупака, 7чаши, 2меча.

Това ме обърка и с 2 меча накрая реших, че първата комбинация не я тълкувам правилно и тя не е пристигнала все още или дори да е в България няма да дойде на във фирмата. Учудването ми беше голямо, когато тя се появи сутринта на работа.

Замислих се тогава по втората комбинация, защото явно картите са искали да кажат съвсем друго нещо касаещо я може би лично заради Глупака и 7чаши.

Как мислите, момичета? :)

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

въпросът, който зададох снощи касае колежка, която е командировка в чужбина. Въпросът беше - Пристигнала ли е в България Х от чужбина? Паднаха се Колесницата, 5меча, 4меча. От Колесницата на първа позиция е ясно, че пътят е извървян и то не много леко и приятно заради 5меча и няма как да е друго, защото е шофирала сама автомобила. 4меча като завършваща е умората от самото пътуване. Задох и втори въпрос, който беше - Ще дойде ли на работа Х утре във фабриката? Картите са: Глупака, 7чаши, 2меча.

Това ме обърка и с 2 меча накрая реших, че първата комбинация не я тълкувам правилно и тя не е пристигнала все още или дори да е в България няма да дойде на във фирмата. Учудването ми беше голямо, когато тя се появи сутринта на работа.

Замислих се тогава по втората комбинация, защото явно картите са искали да кажат съвсем друго нещо касаещо я може би лично заради Глупака и 7чаши.

Как мислите, момичета? :)

Искам да споделя , че 2 меча на последна позиция са ми давали отговро "да'' на въпроси от подобен характер.Например "ще успея ли да свърша еди -какво си за днес / в срок", "ще има ли успех при ...." Ако 2 меча са послдна карта -знам ,че ще стане ,след доста критични ситуации през деня /или поставения сок/. Какво друго се сещам, при въпроси за някой пътуващ ( подобни :кога ще се прибере, защо се бави и т.н.) Глупакът ми излиза на първа позиция. Приемам го буквално както подлог ,както Ивета обяснява. 7 чаши в случая както че ли е момента на промяната-от едното състояние (пътуване, впечатления и то мнго =7чаши) до 2 меча- ежедневното русло..Сега ми светва ,че всъщност 2 меча май винаги ми е излизала при въпрси за ежедневни ,битийни питанки...

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...