Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Заповядайте в новата гостилница "Здраве и живот"


Recommended Posts

Чудеснна идея, не, направо Прекрасна идея! :feel happy:

А в колко часа ще бъде откриването, в 08ч ли?

Линк към коментар
Share on other sites

Ами понеже 22-ри е празник и ще има наряд от 7 ч., след това ще започне първата Паневритмия за сезона - около 8 ч., значи в гостилницата заповядайте около 9 - 9.30 ч.

3d_146.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Организаторите на гостилницата ше се радват ако предложите някакви хубави идеи за това какви храни да се продават,

а ако изпратите и вкусни рецепти ше бъде чудесно !!!

:3d_040:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

В четвъртък след Паневритмията на поляната до тв кула, закусихме в гостилницата питка и супа от леща. Вкусът на храната беше прекрасен и заради топлите усмивки на сестрите, които приготвят храната. Голямо благодаря:3d_050:

Линк към коментар
Share on other sites

Организаторите на гостилницата ше се радват ако предложите някакви хубави идеи за това какви храни да се продават,

а ако изпратите и вкусни рецепти ше бъде чудесно !!!

:3d_040:

Например може да включва постна зеленчукова супа.

Линк към коментар
Share on other sites

Може би и името е малко подвеждащо и гръмко, така че ако на някой му хрумне нещо по-добро, да си признае :)

Идеята е да може да хапне човек нещо вкусно и здравословно, или да пие чай или кафе след Паневритмия. Хубавото е, че си е наше и всеки може да си каже какво иска да има за хапване. Аз съм си поръчала овесени ядки и плодове и вече се предлагат - може да си ги поръчате или в вода, или с мляко, или с айрян. Млякото се купува от производител, не от магазина, така че е хубаво, меда също е от производител. ... Само чакам да почнем да си печем ние хляба и то без мая

:3d_107:

Линк към коментар
Share on other sites

чудесна идея, браво на организаторите

Кой готви? На доброволен принцип ли се осъществява готвенето, продуктите и изобщо всичко. Бих могла да напрвя няколко хляба от био мая на личната ми машина за хляб. Незная дали е удачно, просто това ми хрумна като четях темата. Освен това вече има всяккаво брашно от всичко и могат да се направят уникални комбини. На мен това ми е хоби и бих направила. Ще ми е интересно да чуя мнания, дали някои брат или сестра би хапнал. На място ли се готви или може и да се занесе? :thumbsup1:

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...