Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Да помогнем на Анибел


Recommended Posts

Още една малка душа има нужда от помощ. Всички сме наясно, че е трудно и невъзможно за родителите да се справят сами, държавата я няма. Нека поне с малко помогнем и на Анибел. Зная, че тук има много хора, които ще го направят.

Благодаря!

СМС с текст DMS ANIBEL на номер 17 777, цена 1,20лв. с ДДС

Здравейте казвам се Анибел, на 4 год. съм. Нуждая се от трансплантация на бъбрек. Водят ме на хемодиализно лечение 4-ри пъти в седмицата.Не мога да си играя с другите деца, да тичам, да пия вода. Ще се радвам ако ми помогнете - с малко, но от сърце. За генетичното изследване са ми необходими 11 000 лева, а за бъбречната трансплантациа 50 000 EURO.

Дарителската ми сметка е BG19FINV91501304458500...

информация тук Редактирано от Слънчева
Линк към коментар
Share on other sites

Още една малка душа има нужда от помощ. Всички сме наясно, че е трудно и невъзможно за родителите да се справят сами, държавата я няма. Нека поне с малко помогнем и на Анибел. Зная, че тук има много хора, които ще го направят.

Благодаря!

СМС с текст DMS ANIBEL на номер 17 777, цена 1,20лв. с ДДС

Здравейте казвам се Анибел, на 4 год. съм. Нуждая се от трансплантация на бъбрек. Водят ме на хемодиализно лечение 4-ри пъти в седмицата.Не мога да си играя с другите деца, да тичам, да пия вода. Ще се радвам ако ми помогнете - с малко, но от сърце. За генетичното изследване са ми необходими 11 000 лева, а за бъбречната трансплантациа 50 000 EURO.

Дарителската ми сметка е BG19FINV91501304458500...

информация тук

Благодаря, Слънчева.

Всички, с общи усилия можем да помогнем Анибел да гледа с други очи на този свят.

50 000 евро не са толкова много пари!!!

Верно е, че има много боледуващи хора, но ако помогнем поне на един, то ние ще имаме смисъл да живеем.

Хайде, хора, включвайте се. И пускайте смс-и.

Линк към коментар
Share on other sites

PS-Знам че между съфорумците има хора със силна мисъл -силна вяра и чисто сърце.Нека тези които имат възможност да продкрепят Анибел и материално и духовно.

Линк към коментар
Share on other sites

Нека Бог да бъде с теб и до теб винаги и най-вече сега мило дете!

Нека сърцата на повече хора се отворят!

Дано миг по-скоро да бъдат събрани средствата и всичко да свърши с възможно най-добрият край!

Линк към коментар
Share on other sites

... и аз. :thumbsup:

В България също правят сполучливи бъбречни операции. Нуждаем се обаче от промяна на закона, тъй като няма донори. Закона да стане Позитивен, в смисъл, че ако няма изричен предварителен отказ от донорство, това да означава - ДА!

Редактирано от Alexander
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...