Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Дисбаланс на меридианите на главата


Recommended Posts

Guest Системен

Здравейте,

Някой запознат ли е с меридианите минаващи на главата, въобще цялата медицина за тези енергийни меридиани и т.н. Трудно е да обясня проблема си, но ще бъда кратък. Преди 1 година имах ужасни болки в задната част на главата, сякаш мозъка ми се разделя на две. Не може да се обясни с думи. Даже една моя позната ми спомена че може да имам някаква травма на мозъка.

Привет

мисля, че е добре да си направиш изследвания на главата.

Възможно е да имаш травма на мозъка, която да е резултат от енергийния дисбаланс или изтичането на енергия по някой от меридианите, минаващи през главата.

Въпреки че е минала вече почти една година аз се интересувам от тези енергийни меридиани. Вече не се съмнявам за голямата дупка над главата ми в енергиен план, може би от там наистина е изтичала важна енергия и затова съм отслабнал толкова.

Линк към коментар
Share on other sites

Интересни са. Отнасят се до различни аспекти от китайската медицина. Аз само заради изображенията ги посочвам обаче.

Препоръчвам на автора на темата да посети иглотерапевт, енерготерапевт или специалист по китайска медицина.

Между другото, продават се в аптеките и в големите вериги супермаркети някакви хапчета - смес между билките гинко билоба и жен шен. Но първо ще трябва консултация с лекуващия го лекар относно тази интересна билкова комбинация. Аз не мога да кажа дали това лекарство (или хранителна добавка) е от полза в конкретния случай.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...