Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Recommended Posts

Ушким помагала :) ,сребърните йони ,които са във тази вода я дават ,че унищожава микробите .Гледал съм обаче хора които пият редовно тази вода цветът на кожата им значително се е променил ,станали са синьо синкави :) .Мисля че е по добре да се пие златна вода :) .Между другото бях чел ,че Учителят казва че е добре в чаша вода да се сложи медна монета ,мисля и изложена на слънце и водата да се пие .Среброто иначе има връзка с Луната .

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Емил от Льонеберя

Помага.

На поповете да си вържат бюджета.

Ако искаш да ползваш сребърна вода, по-добре ти си я прави.

Употребата е противоинфекциозна.

Вероятно има и други направления.

Линк към коментар
Share on other sites

Аз използвам сребърна вода, помага. Откакто ползвам нея спирт и др. дезинфектанти не ползвам. Тони, как да си я правим? Аз я купувам от аптеката.

Линк към коментар
Share on other sites

Ушким помагала :) ,сребърните йони ,които са във тази вода я дават ,че унищожава микробите .Гледал съм обаче хора които пият редовно тази вода цветът на кожата им значително се е променил ,станали са синьо синкави :) .Мисля че е по добре да се пие златна вода :) .Между другото бях чел ,че Учителят казва че е добре в чаша вода да се сложи медна монета ,мисля и изложена на слънце и водата да се пие .Среброто иначе има връзка с Луната .

на всеки организъм различно действа, но не знам..

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Емил от Льонеберя

Вероятно в аптеката се продава филтрирана вода /обработена с йонообменна смола/, в която е било потопено парче чисто сребро. За среброто никак не е трудно - можем да си купим кюлче сребро от първа инвестиционна банка или от друго място - като предварително се информираме за чистотата на среброто.

Взимаме една кристална купа и буфваме вътре изворна вода и кюлчето сребро /монета/.

Нямам представа дали да ви препоръчам да сложите купата на слънце, понеже аз лично не се занимавам с подобни технологии, но познавам една много деликатна дама на средна възраст, която... като види кристална купичка със слънчева вода и пощурява и понеже съзнава, че тегне забрана над лоченето от купички, деликатно си напоява предната лапичка и после внимателно попива капките. Така беше изпила на една нощ около... половин чаша вода. Имайки предвид телосложението й, явно доста й се е усладило, понеже тя освен деликатна, е и фина дама около 3 кг. Не беше жега.

Линк към коментар
Share on other sites

invisible, има, мисля, тема за сребърната вода, там доста е написано.

Емиле, в аптеките продават вода, наситена със сребърни йони, по най-бързия и евтин начин, електролитния.

Иначе, бавно и славно, може у дома, така както си го описал; другия вариант е да си купим сребърна посуда (от колкото може по-чисто сребро) и да си я ползваме от време на време, и за вода, и за храна ...

Така или иначе с електролизата става доста по-силна/концентрирана т.нар. сребърна вода.

И - което прочетох от Веселин - тази вода не бива да се пие нонстоп, особено тази от аптеките.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...