Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Отворени врати : Лечение с прана


Recommended Posts

Привет!

За вас или ако имате приятели, които биха дошли, бихте могли да ги информирате за тази новина:

На 27.11.2012 (вторник) ще се проведе безплатна Информационна вечер посветена на ЧУДЕСАТА на Лечението с прана и Медитацията за самолечение.

19:00 - Лекция

20:00 - Медитация

Адрес: София, бул. Витоша 62 вх.Б, звънец Лотус Хаус, входът е до SubWay.

Допълнителна информация и записване - при мен. Желателно е да се запишете предварително, местата са ограничени.

Добре дошли!!!

За да задавате по-трудни въпроси: http://pranabg.webnode.com/chudjesa-s-pomoshchta-na-ljechjenijeto-s-prana-onlajn-kniga/

Редактирано от Креми Стоилова (късметче)
Линк към коментар
Share on other sites

Тази вечер в София, а ако ви е по-близо, ето същото и в Малибу :3d_039:

И книгата "Чудеса на лечение с прана" онлайн: http://www.pranichealing-bg.com/basic_essence.html

Редактирано от Креми Стоилова (късметче)
Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте в Карлово!

 

На 14.12.2012 г. сме ви на гости.

Отворена лекция за Медитацията за Световен мир и Лечение и самолечение с прана.

 

Ако ви е интересно - да се запознаем!

 

Поздрави!

Линк към коментар
Share on other sites

Три са основните процеси в

Лечението с прана:

сканиране

ИЗЧИСТВАНЕ НА НЕГАТИВНАТА ЕНЕРГИЯ

зареждане с позитивна енергия.

 

Връзка с

Беинса Дуно (Петър Дънов), Учителя:

"РОДЕНОТО ОТ БОГА –

НЕ МОЖЕ да носи болестта, в себе си. Болестта отпосле се развива. Някои казват, че болестта е дошла "по наследство".


Болестта "по наследство", не може да се предаде.

[Доколкото – всяка болест – това е "опакован като страдание" – ЖИТЕЙСКИ УРОК, насочен (индивидуално), за повишаване на СЪЗНАНИЕТО, на дадено конкретно ЕГО. И ако, напр. баща и син страдат от една и съща болест, това означава само, че и двамата имат за усвояване – ИДЕНТИЧНИ ЖИТЕЙСКИ УРОЦИ]

"По наследство" – друго трябва да разбираме.

[Т.е. "по наследство" – ни е само ЧИСТИЯТ, ВЕЧНИЯТ ЖИВОТ, когато, разбира се, се домогнем до Него, а това означава – ДА ГО ОСЪЗНАЕМ, В СЕБЕ СИ – КАТО СЛЕДСТВИЕ – на ЗАКОНА на ЕДИННИЯ АЗ]

В човека има нещо ОТВЪН [това са изкривените шаблони на мислене, чувстване и действане на ЕГОТО], чрез което човек може да заболее, но човек никога не трябва да вярва, че той има, "в наследство, болестта". Той не трябва да вярва, че човек носи болестта, в ЖИВОТА [защото – тук става въпрос само за ЧИСТИЯ, ВЕЧНИЯ, СЪВЪРШЕНИЯ ЖИВОТ].

Тогава, ако животът [като ЧИСТ, ВЕЧЕН ЖИВОТ] носи болестта, в Себе Си, [това би означавало, че] има нещо по-силно от ЖИВОТА, което се е вмъкнало. Това не е ЖИВОТЪТ! Следователно туй, в което болестта съществува, НЕ Е ЖИВОТЪТ.

ЖИВОТЪТ е САМО ТОВА, което е ЕДИННО, в СЕБЕ СИ.

Никаква смърт! ЖИВОТЪТ е ЧИСТ, сам по себе си.

В ЖИВОТА няма никаква болест, никакво зло! Това е ЖИВОТ!

А всичките ОТРИЦАТЕЛНИ НЕЩА, дето ги има в света, са несъществени [защото са ИЛЮЗИИ]; всичко това са посторонни неща. Те са отпосле дошли. Тъй както КАЛТА [т.е. ЕГОТО] влиза във ВОДАТА [т.е. в ЖИВОТА, симв.] отпосле.

Ние казваме сега: „Тъй лош е животът.“ Не е така.

Ние постъпваме зле [само поради ниското КАЧЕСТВО на СЪЗНАНИЕТО си, което е ОГРАНИЧЕНО, в рамките на ЕГОТО; на личността].

Казваме: „Нечиста е мисълта.“ Не, мисълта не може да бъде нечиста. Ние туряме нещо нечисто. Казват: „Нечисти желания.“ Не че желанията са нечисти, ние туряме нещо нечисто, в желанията[поради естественото ОГРАНИЧЕНИЕ на СЪЗНАНИЕТО ни, което трябва ДА СЕ РАЗШИРЯВА, непрекъснато].

Тъй седи въпросът. Който иска ДА РАЗСЪЖДАВА, иска да се подвизава ПРАВИЛНО – така ТРЯБВА ДА РАЗБИРА!"


Из: "Общото благо"
http://triangle.bg/books/
1933-09-24-05.2000/1933-11-05-05.html
 
 
Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 months later...

Здравейте отново!

 

Заповядайте на следващата информационна лекция:

 

 

 

26. март 2013 (вторник) 18.30 – 20.30

Промоционална лекция

„Лечение с прана

и

Медитация за мир”

 

 

Лечение с прана

 

 Древна наука и изкуство за лечение, което използва жизнена енергия

(прана / ки), за да лекува физическото тяло

 и емоционално-мисловни блокажи.

Мастър Чоа Кок Сюи синтезира древните познания, за да бъдат

 приложими за днешния човек в ежедневието му.

 

Как?

  • Профилактика на здравето
  • Лечение
  • Повишаване на жизнения тонус, забавяне на стареенето
  • Мобилизиране и издигане на интелектуалния потенциал
  • Висока работоспособност в трудни моменти
  • Емоционален баланс, хармонични взаимоотношения
  • Пречистване на храна, вода и др.

 

Още ще научите на лекцията.

 

Практика 

под ръководството на сертифициран инструктор ще имате възможността

- да усетите енергията;

- да научите повече за медитативните техники и спокойно да пробвате концентрация, визуализация и медитация.

 

Нашето тяло може повече, отколкото предполагаме.

Опознайте потенциала си.

 

Водещ: Кр. Стоилова

0 898 746 126

stoilova_k@abv.bg

 

Вход свободен, носете доброто си настроение.

 

София, бул. Мадрид 49 ( над банка Пиреос)

ХЦ Синай

Линк към коментар
Share on other sites

ЗДравейте!

Ако сред участниците във вчерашната лекция има хора, които четат тук -

сърдечно благодаря за това, че бяхте съпричастна и питаща аудитория.

Всички усетиха и видяха своето биополе, двама - цветно.

Знам, че това е много лично преживяване, все пак бих се радвала, ако някой сподели.

 

На тази среща правихме

- лек вариант на медитация, по скоро визуализация със задвижване на енергията

- обучение в правилното изпълнение на упражнението Супербрейн-йога ( йога за развиване на свръхмозък)

 

На следващата планирам цялостната Медитация за мир - едно чудесно изживяване. Така че и посетилите вчерашното събитие могат пак да дойдат не по-късно от 19.30 и да се включат в нещо различно.

 

Заповядайте!

 

02. април 2013 (вторник) 18.30 – 20.30

Промоционална лекция

„Лечение с прана

и

Медитация за мир”

 

 

Лечение с прана

 

 Древна наука и изкуство за лечение, което използва жизнена енергия

(прана / ки), за да лекува физическото тяло

 и емоционално-мисловни блокажи.

Мастър Чоа Кок Сюи синтезира древните познания, за да бъдат

 приложими за днешния човек в ежедневието му.

 

Как?

  • Профилактика на здравето
  • Лечение
  • Повишаване на жизнения тонус, забавяне на стареенето
  • Мобилизиране и издигане на интелектуалния потенциал
  • Висока работоспособност в трудни моменти
  • Емоционален баланс, хармонични взаимоотношения
  • Пречистване на храна, вода и др.

 

Още ще научите на лекцията.

 

Практика 

под ръководството на сертифициран инструктор ще имате възможността

- да усетите енергията;

- да научите повече за медитативните техники и спокойно да пробвате концентрация, визуализация и медитация.

 

Нашето тяло може повече, отколкото предполагаме.

Опознайте потенциала си.

 

Водещ: Кр. Стоилова

0 898 746 126

stoilova_k@abv.bg

 

Вход свободен, носете доброто си настроение.

 

София, бул. Мадрид 49 ( над банка Пиреос)

ХЦ Синай

Редактирано от Креми Стоилова (късметче)
Линк към коментар
Share on other sites

Отзив от 26.03., получен на и-мейл:

 

colgate.gif Здравейте.

  Информация за лекцията получих от моята приятелка, с която бях дошла. Аз дойдох с нея, за да я подкрепя. Аз имам първо ниво Пранично лечение, получих го от Х.Х., за което съм и много благодарна.
 Въпреки, че съм запозната до някаква степен, за мен лекцията беше полезна, винаги повтарянето на едно учене, може да ни открие нови неща, които да сме пропуснали.Мисля беше добра и за съвсем начинаещи в Прана, поднесохте я леко и достъпно , а и звучеше много естествено, а не магическоcolgate.gif. Благодаря Ви. Успехи и радостни изживявания. 
 
 Специално благодаря за детските книжки по Прана, аз съм учителка в начален курс и водя секция по здравословен начин на живот и ги използвам. Благодаря.
Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 months later...

Слънчев и летен привет, приятели!

Тази събота, 22.юни , от 10.00 ч. заповядайте на медитация и пикник на Витоша. За желаещите след това може да се разходим, да поиграем федербал или баскетбол, да си поприказваме. Носете си малко провизии. За участие ми се обадете лично.

 

Ще направим отново Медитация за мир и самолечение и ще отговарям на всякакви въпроси. Ще погледаме и красотата на природата, но ... ;) по нов начин.

Линк към коментар
Share on other sites

Не е нужно да умеете да сядате с кръстосани крака, тъй като цялата медитация и позата са адаптирани за европейци. И - разбира се -

Вход свободен под небето на Витоша. :)

Засега все още сме 4 - 7 човека, можем да приемем още хора.

Редактирано от Креми Стоилова (късметче)
Линк към коментар
Share on other sites

Искам да споделя за една случка, по-скоро за едно чудо, което се случи преди 2 дни. Накратко студентка в провинциален град на стотици километра от София, изпити през 3 дни и Страшно силно главоболие нестихващо вече 10 дни. Дори и след сън не намалява, събужда се нощем - кошмара продължава! Не се облекчава от нищо, нито от аналгетици нито от хомеопатични лекарства!

  Но този кошмар спря и изчезна само с един кратък сеанс Прана. Просто болката се изпари за 5 минути!

  Ще цитирам момичето: "...усещам едни добри ръце и пръсти, които интензивно работят върху мен, усещам че съм в един защитен кръг, където цари спокойствие и защитеност, после кръгът внезапно  изчезва също и добрите ръце и... ...спокойствието се разпространява навсякъде около мен а... болката... болката вече я няма!!! Благодаря  К.С. че ме спасихте от кошмара!"
 

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 months later...

Мили приятели, съфорумци, братя и сестри по дух,

напоследък забелязвам, че в други теми говорим за лечение с фини енергии и за конкретната система, която се ползва от някои пишещи тук и от мен. Затова правя стъпка да внеса повече яснота, как функционира и се ползва

Лечение с прана на Мастър Чоа Кок Сюи.

 

На 2.11.13 г. (събота) от 9.00 ч. ще проведа

безплатна

Информационна беседа,

посветена на Лечението с прана.

Ще се запознаем с някои техники за усещане и виждане на фините енергии.

Допълнителна информация и записване - при мен. Желателно е да се запишете предварително, местата са ограничени.

Добре дошли!!!Ваши приятели и близки също могат да дойдат.

 

 

В предните постове тук има мои координати, както и информации по темата.

Само адресът вече е нов.

Още инфо - в подфорум Здраве.

 

 

Участие - само с предварително записване тук на лични съобщения или на моя телефон/ мейл.

Редактирано от Креми Стоилова (късметче)
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...