Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Забавно - 2


Eлф

Recommended Posts

  • Отговори 200
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Просветлин"! Стани светлоструйна шматка.

За тези от вас, които нямат търпение да постигнат просветление или ги мързи да вървят по стръмния и трънлив път към духовния връх, аз и моят екип от човеколюбиви турбоокултисти създадохме елексира "Просветлин". Пиеш редовно, плащаш изгодно! Само за 19,99 лв. на литър (препоръчителна дневна доза от 100 мл). За постигането на Буда-ниво е необходимо изпиването на 3000 литра (колкото по - бързо, толкова по - добре). Но и 1000 литра да изпиете - нивото на виделина в умовете ви ще нарасне многократно.
Елексирът е тестван върху животни и хора (при животните нужните дози са по - различни). Котката ми сега говори на български и на още няколко езика (сред които санскрит). Тръгна по света да преподава древна мъдрост в нова форма с цел повече души да се освободят от самсара.
Поръчалите 2 или повече бутилки "Просветлин" наведнъж, получават безплатно 1 бутилка "Изцелин" (лекува всичко и подмладява видимо). Доставката в този случай е за наша сметка.
Не се офлянквай, а поръчай! :) 

Линк към коментар
Share on other sites

Айде бъди по - точен де

Полицай разпитва шофьор: 
- Карате си вие из улицата и насреща ви два фара. Какво е това?
- Ами, кола!? - казал шофьора. 
- Е, бъдете по точен де: Мерцедес, Хонда, Ауди...? 
- Е, как мога по два фара да разбера каква е колата! - казал възмутен шофьорът. 
- Добре, карате си вие из улицата и насреща ви фар, какво е това? - Ами, мотор!? 
- Е, бъдете по точен де: Кавазаки, Хонда, Ямаха....? 
- Е, как мога по един фар да разбера какъв е мотора! 
- Така... - казал полицаят, но в този момент шофьора го прекъснал:

- Нека сега аз да ви питам нещо. Карате си вие по улицата и насреща ви съблазнителна жена, по къса пола с широко диколте и някак си така ви подканва към изкушение. Каква е тя?
- Ами лека жена? - казал полицаят замислен.
- Е, бъдете по точен: майка ви, жена ви, дъщеря ви....

Линк към коментар
Share on other sites

Опашка пред портите на Рая

Опашка пред портите на Рая. Свети Петър привиква трима мъже и им казва, че ще ги пусне, само ако са преживели много тежки премеждия.
Първият почва:
– Все ми подмятаха, че жена ми кръшка. Преместихме се в нов блок, на 25-ия етаж. Не я пусках никъде и все пак… Веднъж се прибирам 1 ден по-рано от командировка и виждам в антрето мъжки обу…вки. Претърсих цялата къща и най-накрая го намерх на балкона, мръсника! Висеше на ръце от парапета. Започнах да го удрям, но не падаше, а само викаше "Помощ"! Удрях го по пръстите с чук, докато падна, но и тогава не умря, а уцели храстите. Затова вдигнах хладилника, и го метнах по него. Улучих го, той умря и аз от толкова вълнения получих инфаркт.
Свети Петър му казал: "Много страдания си преживял, влез в Рая".
Вторият разказва: Аз съм спортист, живея на 26-тия етаж и всяка сутрин правя гимнастика на балкона. Прилоша ми и паднах през парапета, но слава Богу, хванах се за долния етаж. Тогава излезе този луд и почна да ме бие, после започна да ме удря с чук и аз паднах. Съвзех се в храстите, оцелял по чудо и тогава отгоре ми падна един хладилник и ме уби.
Свети Петър казал: "Много си се намъчил, синко, влизай в Рая."
Третият мъж казал:
– А аз, свети Петре, си седя кротко в един хладилник и изведнъж…

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Преди хиляди години, живеещата в авокадовата джунгла в САЩ амазонска ултрафеминистка група, която дотогава била единна, се разделила на две отделни групи поради различие в идеологията. 
Едните жени станали известни като "жените пираня", а другите като "жените баракуда". Жените пираня смятали, че мъжете трябва да се убиват и ядат със сос куакамоли. Жените баракуда смятали това за погрешно! Според тях...мъжете трябвало да се ядат със сос от миди.
Различието им по отношение на вкуса към мъжете ги разделило.

Снимка на ÐÐ°Ð½Ð°Ñ ÐÑмановÑки.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

След като във Вселената има баланс, това означава ли, че праведниците са виновни за съществуването на престъпници? :D

Линк към коментар
Share on other sites

Ако можеш да превръщаш водата във вино - би могъл да отвориш кръчма.
Ако можеш да превръщаш виното във вода - би могъл да затвориш кръчма.

:D

Линк към коментар
Share on other sites

Четирите значения на думата "небесен".

1. Отнасящ се до небето.

2. Такъв, който не са го бесили.

3. Такъв, който никога не е бил бесен (не се е вбесявал).

4. Такъв, който не е обсебен от бесове.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Борислав Русанов: "Една жена в минал живот ме беше видяла като неин баща. След регресията ми каза, че в момента няма достатъчно пари и вместо да ми дава половината, а после да ми изпраща другата половина, по-добре да ми изпрати цялата сума следващата седмица. Е, и до ден днешен не ми е пратила нищо, но пък нали съм й баща и си е в реда на нещата татето да дава, а не щерката. Пък после върви разправяй, че миналият живот и отношения не оказват влияние."

:D

Майк Тайсън е казал в къщата на ВИП Брадър, че като малък се е страхувал от майка си, а сега...от жена си.

:D

Редактирано от Кон Круз
Линк към коментар
Share on other sites

Загуба на вторична полза
Психотерапевт към пациент:
- Поздравявам ви! При вас се забелязва голям напредък!
- Какъв напредък? Преди половин година бях Наполеон, а сега кой съм? Никой!

***

- Докторе, моят мъж се мисли за Наполеон!
- Ще се опитаме да го лекуваме.
- А няма ли да е по-лесно направо да го изпратим на някой остров?

Линк към коментар
Share on other sites

Девойка се обяснява:
- Искам мъжете да не се интересуват от тялото ми, външния ми вид, парите ми или от нещо друго материално.
- А от какво?
- От душата ми
- Е, явно търсиш Сатаната...

Линк към коментар
Share on other sites

25-годишен младеж води своята годеница при родителите си, за да се запознаят.
– Мамо, тате, здравейте! Това е моята годеница. Тя е на 50 години и има 5 деца...
– Моля!?
– Бившият и мъж - наркоман е продал жилището им и сега те няма къде да живеят...
– Моля!!?
– Тя също е на хероин и е болна от СПИН...
– Моля!!??
– Казва се Катя...
Пълен шок.
– Ха-ха-ха! Шегувам се, бе, хора...
Всеобщо облекчение.
– Казва се Светла...

Линк към коментар
Share on other sites

"Мъдрите се приспособяват към обстоятелствата по същия начин, както водата приема формата на каната."
Китайска пословица

У наше село им викат нагаждачи. :D

Линк към коментар
Share on other sites

25 Май 2006

Best

Внимавай какви ги дрънкаш и имай поне капчица уважение към Този който те е създал !

Марио

Естествено, че имам уважение към Този, който ме е създал - та как да не уважавам Себе си ;)

 

Линк към коментар
Share on other sites

преди 11 минути, Кон Круз каза:

"Мъдрите се приспособяват към обстоятелствата по същия начин, както водата приема формата на каната."
Китайска пословица

У наше село им викат нагаждачи. :D

Това е интерсена тема :) и сериозна .

Според мен негативизма в ,,нагаждачи" е съвсем частен случай от прилагането на адаптивноста . До някъде е продуцирана от зависта . Сериозно :) . В момент на говорене за нагаждачите се извършва разграничаване със съответното пренебрежение . Това става автоматично , без съзнателното намерение . Друг фактор е обобщаването на съвсем различни събития .Дори и да не са коренно противоположни , събитията винаги са различни и  за правилното им оценяване не е достатъчно да имаш мнение . Трябва и виждане :) . ,,преклонена главица , сабя я , не отсича" .Виждането се реализира в избора на цената . Какво променяш и какви трудности преодоляваш . На практика , човек цял живот това прави , нагажда себе си и опитва да променя средата  . Дори самото му съществуване , като факт от реалноста , Взаймодейства с тази реалност .

пп има по точни думи , като : подмазвачи ; използвачи ; лицемери :

Редактирано от АлександърТ.А.
Линк към коментар
Share on other sites

Пиша си със собствената ми съпруга от фалшив профил. Тя ми пише:

- Мъжът ми почина преди три години.

Отговарям и:

- Не тъгувай! Скоро ще отидеш при него!

Линк към коментар
Share on other sites

Клоуи Декър: Хора? Това е мъртво тяло. Може ли да сме по-сериозни, моля?
Луцифер: Уверявам ви, детективе, приемам това сериозно. Вижте това. Нашият убиец определено е наказал жертвата.
К. Д.: И?
Л.: Наказването е по моята специалност. Ако тук имаме някой, който иска да открадне работата ми, наистина искам да знам кой е той. Нека кървавата игричка започне.
К.Д.: Не пипай овъгления чатал. Мислех, че никога няма да кажа такова нещо на глас.
Л.: Това е зла работа. Този вид мъчения използваме само за най-страшните престъпници в Ада.Педофили. Нацисти. Хората, които свалят прекалено
много седалките в самолета.


Из "Луцифер", сезон 2, еп.3.

:D

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...