Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Дали ме харесва?!


suzy

Recommended Posts

Здравейте, аз съм 7ми клас и от началото на годината харесвам едно момче от другия клас. Мисля че и той ме харесва но приятелките ми си мислят че харесва една приятелка която харесваше преди 3 години. Например когато се засечем по коридорите се опитва да е по-близо до мен и да ме докосне или да се побутнем. Постоянно си намира причини да дойде в класа ни и постоянно минава покрай мен и няма междучасие в което да не се видим. Още от миталата година сме си много добри приятели и си споделяхме. Тази година обаче не см е толкова близки. Говориме си базикаме се но не е като да си говориме да гаджета и други такива.

Днес например имахме час а те имаха след нас. Останах след часа да питам госпожата за нещо и тя ми обясняваше и ТОЙ влези и неднага попита дал и може да изтрие дъската където бях аз а той не е много по тея неща. Но госпожата му каза да не я трие и разочарован някяк си излезе. Имало е и още много такива ситуации и много по - очевидни но това се случи днес. И двамата сме една зодия - огнената овен. Разбирате ли че винаги ме гледа или да мине най-близо до мен или да останем сами. Даже веднъж в голямота междучасие, когато всички бяхме навън, той остана горе и си беше сложил якето му върху стола и раницата ми и излезе. После отидох да му го занеса, а те имаха ФВС и той влезе с мен до вътре и си остави якето. май искаше да ми каже нещо но аз тъпата не се и обърнах. А само как ме гледа с тези очии право в очите и само в очите!!

Моля ви дайте ми съвет дали ме харесва?!?!!?

Линк към коментар
Share on other sites

"Ако не си сигурен да целунеш ли момичето или не, за всеки случай го целуни." - Янина Ипохорска  :)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...

По-важният въпрос е: А ти харесваш ли това момче?

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...