Jump to content
Порталът към съзнателен живот

ShyShy


Recommended Posts

Здравейте. На 28нгодини съм, от София. От около 7 години имам проблеми с панически атаки. В началото,като повечето хора, не знаех какво ми е. Личната ми лекарка веднага ми разясни и нещата леко се оправиха (до степен осъзнаване на проблема). Продължих известно време да имам симптоми на тревожност, главно плитко дишане и сърцебиене. В последствие започнах работа с много адреналин, която явно за момента доста помогна. Работих до скоро същата професия и доста рядко ми се случваше да имам силна тревожност или ПА. Но есента нещата тръгнаха надолу. Получих ПА на работа и влязох в омагьосания кръг. Напуснах работа(по ред причини, не само заради ПА) и се насочих към спокойна работа в приятелска среда. Към момента не мога да се оплача от никакви проблеми с живота си. А ПА не ми дават мира. Не мога да осмисля какво ги провокира, но усещам, че все по-често започвам да избягвам места или ситуации с много хора, затворени простраства, места на които не мога да получа помощ ако имам ПА. Днес получих ПА в метрото и не знам утре как ще отида на работа. Вероятно по друг начин, защото ме е страх да се кача сама... Осъзнавам, че това състояние пречи на пълноценния ми живот и искам да се справя с него преди да е станало късно. Пия от време на време Ремотив, никога не съм пила по-сериозни медикаменти и категорично не желая да го правя. Моля за съвет и евентуално координати на специалист.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...