Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Алкохол и социална фобия


Recommended Posts

Здравейте.От  10 години пия редовно всяка вечер,около два,три литра бира.Имам социална фобия и мисля, че последните години доста се увеличи страхът ми.Доста често вече се будя със голяма тревожност и някак си съм объркан през целия ден.Започнах и терапия преди седмица.Има ли алкохола и цигарите роля в тревожноста ми и ако ги спра ще намалеят ли.Също така забелязах че при първият сеанс при психотерапевта ми доста трудно възприемам нещата все едно съм неадтекватен и трудно се концентрирам и дали е от алкохола.

 

Линк към коментар
Share on other sites

за социални фобии виж темата ,, безсъние" Г. Балджиев какво е писал .Разбира се че и алкохола влиза в общата картина . Но щом ходиш на терапевт , той трябва да е в течение на всичко , което предприемаш .С него си , така да де каже , очи в очи .И е в течение кое как ти влияе .Това че ровиш нета и търсиш , даже и питаш тук там е повече следствие на тревожноста ти . Не че си се загрижил изведнъж за състоянието си .Вълшебства се случват само в детството . Тогава си се научил да говориш за около година . Сега работата е подобна но си поостарял . Така че търпение и старание .Терапевта би трябвало да ти изясни как протича процеса .

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...