Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Прекъсване на енергийни и кармични връзки.


Recommended Posts

Здравейте, преди известно време си направих експеримента да направя една визуализация за прекъсване на енергийните и кармични връзки с родителите ми.

Преди да направя визуализацията не знаех ,че е за прекъсване и на кармични връзки и честно казано в момента се чувствам доста по-различно. Бих казал, че всякаш някаква част от мен си е отишла и усещам някаква празнота. Въпроса ми е дали е възможно по някакъв начин да върна нещата и всичко да си въде както преди.

Визуализацията е следната. Представяш си твоят висш Аз и висшият Аз на даден човек. Казваш му връщам ти всичко твое и си взимам обратно всичко мое, можеш да задържиш всичко. което съм ти дал доброволно.

Редактирано от Parashmutka
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте и добре дошъл :)

Енергийните и кармични връзки с родителите и децата са от Бог и те определят Пътя ни. Ако се занимавате с астрология, ще разбирате ясно това. Те не се късат, те се изучават и трансформират - това ни е учебникът за Земята. Човекът не може да избере родителите и децата си - душите ни ги избират преди да се появят тук. Надявам се, сега разбирате какво се опитвате да направите. 

Разкъсват се енергийни и кармични връзки с други хора, които не са в кръвна връзка с нас, но не е полезно това да се прави преди да са извлечени уроците от тези връзки. В противен случай ще се наложи да ни вкарват в нов "учебник" - няма да е по-лесен и добър от първия. 

На ваше място бих опитала с любов - осъзната и безусловна. Може би преди това е нужно разкаяние - искрено, и прошка... Днешната мисъл на Портала сякаш е за вашия случай: 

За Размисъл Днес

 

Беинса ДуноЩом се говори за Любовта, тя е дошла да освободи човека. Това е цяла наука – човек трябва не само да се освободи, но и много пакости, много работи в себе си трябва да поправи. Има пакости в човешкия ум, в човешкото сърце – всичко това трябва да се поправи. (Беинса Дуно)
 

Принуждава ни

Линк към коментар
Share on other sites

 

Наясно съм вече с тези неща, проблема е, че вече съм го направил и не знам дали е обратим процесът.

преди 9 часа, Донка каза:

Здравейте и добре дошъл :)

Енергийните и кармични връзки с родителите и децата са от Бог и те определят Пътя ни. Ако се занимавате с астрология, ще разбирате ясно това. Те не се късат, те се изучават и трансформират - това ни е учебникът за Земята. Човекът не може да избере родителите и децата си - душите ни ги избират преди да се появят тук. Надявам се, сега разбирате какво се опитвате да направите. 

Разкъсват се енергийни и кармични връзки с други хора, които не са в кръвна връзка с нас, но не е полезно това да се прави преди да са извлечени уроците от тези връзки. В противен случай ще се наложи да ни вкарват в нов "учебник" - няма да е по-лесен и добър от първия. 

На ваше място бих опитала с любов - осъзната и безусловна. Може би преди това е нужно разкаяние - искрено, и прошка... Днешната мисъл на Портала сякаш е за вашия случай: 

За Размисъл Днес

 

Беинса ДуноЩом се говори за Любовта, тя е дошла да освободи човека. Това е цяла наука – човек трябва не само да се освободи, но и много пакости, много работи в себе си трябва да поправи. Има пакости в човешкия ум, в човешкото сърце – всичко това трябва да се поправи. (Беинса Дуно)
 

Принуждава ни

 

Линк към коментар
Share on other sites

Няма да навреди повече, ако се опитате да го обърнете... Няма да бъде както преди, но все пак... Последната дума е на Бог. Ако се разкаяте за стореното и искрено помолите - осъзнато и с любов - да възстанови връзките ви по начина, който е най-добър за всички, може би ще се получи.... А и накрая, знаете, винаги се завършва - но нека бъде твоята воля за доброто на всички нас.

Линк към коментар
Share on other sites

Цитат

Визуализацията е следната. Представяш си твоят висш Аз и висшият Аз на даден човек. Казваш му връщам ти всичко твое и си взимам обратно всичко мое, можеш да задържиш всичко. което съм ти дал доброволно.

Срещал съм го по различно ,, Прощавам ти всичко и го приемам за свое  изпитание , трасиращо успешен път на Божествената любов . Не желая нищо друго освен Божията любов " . То е за прекъсване на проклятия .

пп  (расъждение):) Не мисля , че човек може да прекъсне връзки с родител . Въпреки че става въпрос за контрол , човек е пркалено ,,слаб" и може само да позволи  , през него да протичат космичните влияния . И с това да се включи в рушенето или създаването . Този който може да създаде връзка , може и да я прекъсне . Но това е на ,,материално" ниво .  В умствения свят и нагоре , всичко създадено съществува до края на света . Дори и да ни се струва  само памет , то има свой живот .

Както казва Донка , щом си започнал този опит може и да го продължиш .  Как виждаш връзката ? Като завършеност , отделна независима формация . Или като движение/поток .  :)

Редактирано от АлександърТ.А.
Линк към коментар
Share on other sites

Цитат

Не мисля , че човек може да прекъсне връзки с родител . Въпреки че става въпрос за контрол , човек е пркалено ,,слаб" и може само да позволи  , през него да протичат космичните влияния . И с това да се включи в рушенето или създаването . Този който може да създаде връзка , може и да я прекъсне . Но това е на ,,материално" ниво .  В умствения свят и нагоре , всичко създадено съществува до края на света . Дори и да ни се струва  само памет , то има свой живот .

Съгласна съм. Допускам, че връзката не е прекъсната, но човекът, направил опита да я прекъсне, е загубил чувствителността си към нея. Нещо като да отстраниш антената на радиото. 

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...