Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Връзката с нашите родители, в различните прераждания.


Roemy

Recommended Posts

Имаме ли връзка , било то духовна или кармична ,със сегашните си родители в бъдещите си прераждания?

Някой знае ли нещо повече по темата? Чувала съм, че във всяко прераждане имаме различни родители , това означава ли ,че повече нищо общо няма да имаме със сегащните? :rolleyes:

Линк към коментар
Share on other sites

Човек е в кармична зависимост със своето семейство, не само със своите родители. В един живот може някой да ти е баща, във друг живот може да ти е дете в зависимост от задачите, които имате да отработвате заедно. В даден живот някой може да ти е много близък, а в друг да не играе съществена роля. Попрочела съм разни книги за регресивната хипноза - дадени хора разказват какво им се случва между преражданията. Казват, че когато си заминат от земята в зависимост от степента на развитие на техните души, ако една душа се е прераждала по-малко то тя бива посрещана от свои близки на земята хора. Обикновено с една част от хората с които се преражда на земята душата се срещала и във Всемира. Всеки човек обаче описва това преживяване по различен начин - едни казват, че душите живеели заедно под формата на гроздове, други казват, че живеели в дадено пространство, което всъщност не е пространство под формата на кълба светлина.

Линк към коментар
Share on other sites

Да и аз съм чела какво разказват хора подложени на регресивна хипноза. Според мен не винаги имаме силна духовна връзка и с двамата ни родители. Може да имаме много силна връзка с единия родител примерно, а с другия не. Същото важи и за роднините. Затова и с някой се чувстваме по близки, а с други не независимо от роднинските връзки помежду си.

Интересен автор, който говори по тези теми е Силвиа Браун.

Линк към коментар
Share on other sites

Човек е в кармична зависимост със своето семейство, не само със своите родители. В един живот може някой да ти е баща, във друг живот може да ти е дете в зависимост от задачите, които имате да отработвате заедно. В даден живот някой може да ти е много близък, а в друг да не играе съществена роля. Попрочела съм разни книги за регресивната хипноза - дадени хора разказват какво им се случва между преражданията. Казват, че когато си заминат от земята в зависимост от степента на развитие на техните души, ако една душа се е прераждала по-малко то тя бива посрещана от свои близки на земята хора. Обикновено с една част от хората с които се преражда на земята душата се срещала и във Всемира. Всеки човек обаче описва това преживяване по различен начин - едни казват, че душите живеели заедно под формата на гроздове, други казват, че живеели в дадено пространство, което всъщност не е пространство под формата на кълба светлина.

Благодаря, за информацията! Можеш ли да дадеш малко info.? Живо се интересувам от темата! Аз също съм чела някой неща, например от М.Нютон( "Живот между преражданията"), но може би някой друг да знае нещо повече.

Мир и Любов! :thumbsup2:

Линк към коментар
Share on other sites

здравейте, аз от скоро съм се задълбочила в нещата и това което съм чела е че човек живее на Земята в едно обкръжение от "хора" с които има кармична връзка.Но може би за да ви стане по ясно е по-добре да прочетете книгата ЖИВОТ СЛЕД СМЪРТТА.От нея сами ще си направите изводи.Доста подробно е описано и доколкото съм в нещата това е по голямата част от истината.Казвам по-голямата защото винаги има още нещо.Но като най -близко за ума на човека тази книга е добро начало.Ако някои е чел някоя друга книга да каже или да даде линк. :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Най-бързо и лесно от spiralata.net - книгите на М.Нютон, Д-р Мууди и др.

Линк към коментар
Share on other sites

Какво имам предвид. Всеки има своя истинска майка, с бащите е по-различно. Всеки идва от различно място и е с различен произход, в този смисъл аз знам коя е майка ми, но все пак думата "майка" в случая е условност. Когато човек се запознава с тези неща и ги вижда за пръв път, шокът е неизбежен, но полезен. Това дава тотална увереност, че ние НЕ СМЕ САМИ. Каквото и да значи това.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...