Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Тълкуване на аватарите, подписите и стила на писане


Recommended Posts

НелиТ, ето някои предложения с котки: 23311559.jpg23701741.jpg

23311642.jpg22172219.jpg

22172491.jpg23444276.jpg

24341255.jpg23247325.jpg23708320.jpg

23209964.jpg23209976.jpg и една специална оферта: 23016991.jpg:rolleyes:

Харесай си...и си в "играта"- условията на "промоцията" са по-горе написани...Така че, просто си харесай нещо мъркащо..- :thumbsup:

Линк към коментар
Share on other sites

Мойта котка е безценна и за това не наддавам за нея, а направо си я сложих в профила
:3d_146:
Ще я кръстя "Мацопухъл" .
:hmmmmm:
Май "Страшен Мацопухъл" ще е по добре
:v::D

Редактирано от Ла Горда
Линк към коментар
Share on other sites

Много женствени и артистични.

Линк към коментар
Share on other sites

Ей aorhama, твоето предложение ми допада най-мноооого!

Но нямам достатъчно самочувствие за да го поискам :)

А я да видя някой ще го харесали това грозничкото

neige1157300539ae0.jpg

Редактирано от Еси
Линк към коментар
Share on other sites

Аз мисля, че темата не е замислена като каталог на аватари, а за тълкуването им.

Плюс това, някои от тях са дизайнерски творби и те имат авторски права, въпреки, че нямат защита от копиране.

После, понеже интересът е голям към аватарите, по-добре е да се съхраняват в отделна тема, според мен.

Линк към коментар
Share on other sites

Аз мисля, че темата не е замислена като каталог на аватари, а за тълкуването им.

Плюс това, някои от тях са дизайнерски творби и те имат авторски права, въпреки, че нямат защита от копиране.

После, понеже интересът е голям към аватарите, по-добре е да се съхраняват в отделна тема, според мен.

Мона е права. В отделна тема да се публикуват 1-2-3 предложения, и ако има желаещи да направим търг за тях. За да стане по весело аватарите да са представени подходящо :)

Линк към коментар
Share on other sites

:hmmmmm: Да, вярно е, че много се кривна от правия път. Ах тези аватари :3d_119: Не мислите ли, че доста често стават повод за кавги в портала? Май те са ябълката на раздора тук :).

Между другото, живота не обича много правите линии, от опит го казвам ;)

Може ли да си направим и тема, за емотиконите, мен те живо ме интересуват, смятам, че не са достатъчно, за да се изразявам добре :). Поздрави!

Линк към коментар
Share on other sites

Да забележката е правилна

модовете могат да отворят подходяща тема :thumbsup:

//Тук не виждам печалба

авторските права не мисля че са ощетени кой знае колко

да и това е спорен въпрос .

Линк към коментар
Share on other sites

Аз мисля, че темата не е замислена като каталог на аватари, а за тълкуването им.

Плюс това, някои от тях са дизайнерски творби и те имат авторски права, въпреки, че нямат защита от копиране.

После, понеже интересът е голям към аватарите, по-добре е да се съхраняват в отделна тема, според мен.

Мона е права. В отделна тема да се публикуват 1-2-3 предложения, и ако има желаещи да направим търг за тях. За да стане по весело аватарите да са представени подходящо :)

По повод на възникналите забележки ще си позволя за последно да повторя нещо вече казано, което аз вземам съвсем насериозно, ама май си оставам само с предложенията:

Кристиане,

идеята ти си я бива. Виждал съм нещо подобно в други сайтове, ама ние ще сме бамбашка.

Механизмът на наддаването - тайно или явно - следва да бъде оповестен открито и ясно за всички. Може би, в отделна тема. Нужно е да се уточни предварително и началната дата и час на началото търга (т.е. работното време на борсовите сесии), срока на неговата продължителност - например 1 седмица, всяка вечер, начало -20 ч. край - 0 ч. Редно е да се определят и началните минимални цени за аватар, както и минималната стъпка за наддаване. Например: начална цена 5 лв, мин. стъпка за наддаване 1 лв. и т.н. Не е задължително - макар да е допустимо - всички аватари да имат едни и същи начални минимални цени. Период на валидност на заявена цена, за да бъде тя обявена за печеливша. Резултатите от заявените цени следва да се обявяват своевременно и на видно за всички място. Добре е да се знае предварително броят на мераклиите, а аватарите да са, естествено, по-малко на брой от тях.

Добре е аватарите да се номерират и да са на показ пред всички. Участниците също могат да имат индивидуален номер, ако търгът е с открито наддаване, но анонимен.

Нужна е и независима комисия, която ще получава заявените цени и ще ги оповестява на всеослушание, както и ще контролира добросъвестността на участниците. Прозрачността на механизмите е абсолютно задължителна. Приходите могат да бъдат дарени на сайта или похарчени според какъвто там консенсус се получи.

Призовавам Администраторите, да се отнесат сериозно към идеята. Освен дето ще се заформи здравословен и заразителен купон, сайтът може да изкара и някой друг лев. Задължително е членовете на комисията, приемащи заявките, да не са администратори или да не участват в наддаването.

Механизмът на смислено и конкурентно наддаване следва да бъде консенсусен и предварително оповестен за всички потенциални участници.

Идеята е в развитие, тъй че нека и други да се включат, за да не си останем само с кьор фишека.

Ха сега да видим на кой колко му стиска!

Редактирано от aorhama
Линк към коментар
Share on other sites

Всъщност ако става дума за тълкуване могат да се тълкуват и направените предложения а също така и избора .

Стига на човек му се тълкува :3d_146:

и да има и да няма отделна тема все тая ...

Нагледен пример за символи са нашите аватари. Едни малки прозорчета към идеи, чувства и парченца от нашето его.
Редактирано от bee_bg
Линк към коментар
Share on other sites

Те, това е като не чета всичко :3d_131: Присвоих си цяла котка, че чак и име и дадох хихихих :P

О.К. взимам си бележка, друг път ще гледам повече да внимавам :D

:hmmmmm: Да видим какво ще стане с идеята :)

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...