Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Recommended Posts

В твоето съзнание урината е нещо гадно и мръсно що се отнася до подобен род приложение. Затова така и реагираш. Това е показател, че има какво да разровиш във връзките съзнавано - несъзнавано и какво да оъзнаваш.

Никой не те кара да го практикуваш. Твоите виждания са о,к за теб. АКо нямаш нужда от това и друго ти върши работа, чудесно. Ако си перфектно здрав, ако си млад, чудесно.

Моят опит показва само, че това е един почти магичен метод при широк спектър от проблеми - кожни, бъбречни, с кръвта, а и със съзнанието. Както и имуномодулатор и за профилактика. Естествено, че има и други начини, естествено, че това не е панацея. Но, моето мне ние е, че е много по-евтино (безплатно) от огромна част от медицинските химии, доказано действено е от хилядолетия - а за боклуците, за които пишеш - те не са в урината, а в съзнанието ни - а този метод спомага за освобождаването им - писах по-горе как работи психологически.

Здраве! ;)

Не мога да се съглася...

Самата ти констатация, че в моето съзнание урината била нещо мръсно, гнусно и т.н.... Няма такова нещо... Прочети внимателно предния ми пост... Моля те...

Линк към коментар
Share on other sites

А какви са по-конкретно твоите методи, българино? Дали ще са действени когато си вече в шейсетте, имаш ли някакво сериозно оплакване, което да си премахнал с тези методи? Усмивката, оптимизмът, медитацията, фитотерапията - по презумпция са най-добрите методи - но за по-тежки симптоми и с напредване на възрастта тялото има нужда и от по-веществени методи. Повечето хора се хвърлят на продуктите на порочната фармацевтична индустрия, на която послушни търговци са конвенционалните доктори. Убеден съм, че ти не си привърженик на подобни "магически" химикали.

:thumbsup1::thumbsup2::thumbsup:

Линк към коментар
Share on other sites

А какви са по-конкретно твоите методи, българино? Дали ще са действени когато си вече в шейсетте, имаш ли някакво сериозно оплакване, което да си премахнал с тези методи? Усмивката, оптимизмът, медитацията, фитотерапията - по презумпция са най-добрите методи - но за по-тежки симптоми и с напредване на възрастта тялото има нужда и от по-веществени методи. Повечето хора се хвърлят на продуктите на порочната фармацевтична индустрия, на която послушни търговци са конвенционалните доктори. Убеден съм, че ти не си привърженик на подобни "магически" химикали.

:thumbsup1::thumbsup2::thumbsup:

Дали ще са действени в 60-те... това още не знам... само на 33 съм... Премахвал съм доста серозно положение/здравословно/ с тези методи... И за по-тежките симптоми се отнася също...

Не злоупотребявайте с урината...

Поздрави

Линк към коментар
Share on other sites

Подобното с подобно се лекува.Някой беше казал стресът е смърт а после стресът е живот.Уринотерапията помага когато трябва вътрешно смирение.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Табула смарагдина - Смарагдената плоча от Хермес Трисмегист

Това е вярно! Това е сигурно! Това е цялата истина!

Това което е долу, е еднакво с това, което е горе,

и това което е горе, е еднакво с това, което е долу,

за да се осъществят чудесата на Единия!

Следователно Макрокосмосът /нашата планета/ и Микрокосмосът /човешката телесна система/ са подобни по строеж и функции.

Планетата Земя получава свежи радиации и субстанции през северния полюс и изхвърля отработените и вече ненужни и дори опасни субстанции и радиации през южния полюс. В този аспект се води и борба между различни сили за контрол над южния полюс, защото тези опасни планетарни отпадъци са и чудесни компоненти за произвеждането на чудовищни оръжия, които могат да влияят на физично, етерно, астрално и ментално /психично/ ниво върху определени групи хора и цели нации.

Микрокосмосът /човешката система/ също приема свежи субстанции и радиации чрез носа, устата, хипофизата, пиеналиса и т.н. - също от северния полюс на телесната ни система, а изхвърля в околното пространство отработените и опасни вече за нас субстртанции и радиации през отделителната система, плексус сакралис и системата черен дроб-далак. Разбира се, тази проста схема съвсем не изчерпва този сложен процес, но е илюстрация към тезата на Булгаро и Михайло за внимателно боравене с отпадни продукти на телесната ни система.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

<b>Табула смарагдина</b> - Смарагдената плоча от Хермес Трисмегист<br /> <br />Това е вярно! Това е сигурно! Това е цялата истина!<br /><br />Това което е долу, е еднакво с това, което е горе,<br />и това което е горе, е еднакво с това, което е долу,<br />за да се осъществят чудесата на Единия!<br /><br /><br />Следователно Макрокосмосът /нашата планета/ и Микрокосмосът /човешката телесна система/ са подобни по строеж и функции.<br /><br />Планетата Земя получава свежи радиации и субстанции през северния полюс и изхвърля отработените и вече ненужни и дори опасни субстанции и радиации през южния полюс. В този аспект се води и борба между различни сили за контрол над южния полюс, защото тези опасни планетарни отпадъци са и чудесни компоненти за произвеждането на чудовищни оръжия, които могат да влияят на физично, етерно, астрално и ментално /психично/ ниво върху определени групи хора и цели нации.<br /><br />Микрокосмосът /човешката система/ също приема свежи субстанции и радиации чрез носа, устата, хипофизата, пиеналиса и т.н. - също от северния полюс на телесната ни система, а изхвърля в околното пространство отработените и опасни вече за нас субстртанции и радиации през отделителната система, плексус сакралис и системата черен дроб-далак. Разбира се, тази проста схема съвсем не изчерпва този сложен процес, но е илюстрация към тезата на Булгаро и Михайло за внимателно боравене с отпадни продукти на телесната ни система.<br />

Изключително отвлечено...

Аз поне не го разбирам...

Поздрави

Редактирано от Иви
Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

...Не отричам метода, а призовавам да се внимава, че тук не сме Индия и не всеки от нас се храни, диша, мисли и живее по подходящ начин, за да прилага всичко тамошно с лекота и непомрачавани успехи...

И аз покрепям метода, но с това уточнение на Добромир. И бих допълнил, че за да се прилага този метод наистина човек трябва да знае защо го прави - както примера с жената с бучката в гърдата и много други подобни случаи, завършили с успешно лечение. Предполагам на някои от четящите в този форум им е известно за йоги, които до такава степен са напреднали, че организмите им устояват на много сериозни отрови, като един от изпъкващите примери е LSD. Така, че непрактикуващият човек не трябва да взема за пример такива напреднали същества. А по-скоро трябва да проучи, дали организмът му би издържал без други усложнения, дори и емпирично.

Така и така тук се говори за неща, които на много хора биха се сторили противни и т.н., та се сетих за следното:

преди време гледах по Дискавъри едно филмче, в което обясняваха и показваха как малките слончета си ядат (с извинение) изпражненията. Коментаторът зад кадър каза нещо от рода:...''слончетата ги поемат обратно (няма да пояснявам кое :) ), защото в тях се съдържат още непреработени ценни хранителни вещества''..и после допълва: ''ние едва ли бихме го правили, но за тях това е част от нормалния начин на живот.''

Та въпроса ми е дали някой е чувал за такова незнам как да го кажа ....лечение ? Не, че ще тръгна да се лекувам така :P просто ми беше интересно още тогава като гледах филмчето, а пък сега мисля, че мога да попитам за това :rolleyes:

Линк към коментар
Share on other sites

Аз лично, не мога да приема този вид лечение за реално. Ако беше толкова лечебна урината, пръв Учителя, щеше да препоръча този метод.

По същата логика, може би "фекалийте" имат, също някакъв лечебен ефект. Кучето ми, понякога обича да си похапва от този вид деликатес, в парка. :3d_144:

Линк към коментар
Share on other sites

Полезни вещества има буквално във всичко, важното е да се приемат от оптималните източници - тогава и ефектът е най-добър, и противопоказанията са сведени до минимум. Значи това са качествените храни, неотровните билки и (в неголеми дози) някои минерални продукти. При всичко друго съотношението полза/вреда е доста плаващо, т.е. зависи от дозата, конкретния организъм и т.н. :whistling:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 months later...
Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 years later...

След като страдах 17 години от поликистозни яйчници, се излекувах само за 17 дни с уринотерапия-вътр. и външно приложение. Съжалявам, че намерих книгата на Малахов толкова късно. И също забележете, че той не пише само за уринотерапията, но и за биоритмологията. Тези 2 неща са неразривно свързани, а много хора пренебрегват биоритмологичните инструкции. Това е все едно да поправяш кола без да имаш гидория край себе си.

Реших да помагам и на други хора. Имах клиент, която е на инвалидна количка. Оплака ми се, че има много неприятен кожен проблем, който започва от кожата на гениталиите и се разпростира към краката, и корема, чак до пъпа...Беше ходил вече на 2 лекари, които му смениха терапиите поне 3 пъти. За 6 месеца нещата станаха още по зле. Човекът ми показа и наистина виждах, че няма никакъв ефект лечението му. Накрая му казах за уринотерапията. Инструктирах го доколкото може да пази веганска диета и да пие повечко течности, плодов чай и вода, а не изкуствени сиропи, които често съдържат много химия, консерванти и други хиляди боклуци, само не и плода, който е нарисуван на картинката на кутията.

Препоръчах му да топи в прясната първа сутрешна урина натурален 100% памук, а не от изкуствения, който е по аптеките...и да го слага върху поразената кожа. Кожата изглеждаже доста зле - не локвеше, но беше на пъпки, подобни на кондиломите, като брадавички, с цвета на кожата, без сърбеж. Също препоръчах ако може и вечер да повтори процедурата. Казах му да държи памуците по 5-10 мин върху кожата. После да изчака докато урината засъхне и чак след това да се сплакне само с вода, без сапун или шампоан.

Така след 20 дни той ми съобщи че половината обрив е изчезнал. Показа ми. След около месец нямаше и следа от образуванията и ми беше много благодарен. Само ми призна, че не е спазвал стриктна веганска диета и че също е налагал памуците с урина средно на всеки втори ден по веднъж съмо.

Друг случей: Приятелят ми тъкмо беше погребал майка си. Тя почина от рак. Появи му се нещо като бенка на бузата, на скулата. Стана по-голяма след 2 седмици и започна все да се разранява когато си събличаше блузата. Това нещо кървеше, после хващаше коричка, докато пак се разрани и така, постоянно. Стана като черна грапава точка, груба бенка, разранена без изгледи да се смали...Моят човек беше в паника, защото мислеше вече, че има рак на кожата или нещо тумурно...Забелязах, че след 2 седмици нещото се сви, изсъхна и изчезна. Бузата му си беше отново гладка и бяла, като че ли никога не го е имало. Тогава той ми каза, че медитирал над това, представял си как бузата му е чиста и гладка и е налагал всяка сутрин от първата урина памуче с урина върху образуванието. Направо не вярвах, че толкова бързо може да изчезне едно толкова досадно и упорито разраняващо се образувание. Изсъхна, сви се и просто си падна като коричка от рана, която вече е заздравяла. Никакъв белег или точка не остана на бузата и аз съм много щастлива за приятелия ми, че се успокои.

Поздрави. Дина. Лондон

Линк към коментар
Share on other sites

баба ми се лекуваше от сърбежи и обриви само със насикване на болното място в урина. Не съм я пила , но я ползвам за обриви и за открити рани, като нещо което винаги ти е под ръка. Забелязала съм и пдихологическия комфорт след употреба. Орлин го е обяснил страхотно. 60.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Дина, благодаря ти за споделеното! Уринотерапията е толкова естествен и достъпен метод и толкова пред носа ни, че най-често не я виждаме! А е мощен метод! Това, което описваш, е поразително! thumbup2.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Чела съм книгите на Малахов,но не съм практикувала.

От чисто енергийна гледна точка обаче урината носи информацията и енергията на цялостното състояние на съответния организъм,от който излиза.

А както знаем от хомеопатията, подобното лекува подобно.Би могло вместо продължително пиене,което напомня на фитотерапията/билколечението/,

да се направи динамизирано и разредено хомеопатично лекарство от урината на и за съответния човек.Така процесът на излекуване ще бъде много по-бърз...

Линк към коментар
Share on other sites

явно си е силничка след като предпазва от магия:yinyang:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Здравейте всички пишещи тук!

Правила съм уринотерапия преди време,но бих казала че несериозно.От 2 седмици съм започнала клизми-първоначално със събрана сутрешна урина-всеки ден към 18-19ч.Това което забелязах след 3 ден бе успокояване на раздразнения ми корем.Продължавам да ги правя -вече съм на 2ра седм.-през ден с преварена-50,100,150мл. итн . и непреварена до 500-800мл.след което задържам като всеки ден увеличавам времето.Вече съм на 40 мин.Да изисква време.Отслабнах без проблем с 4 кг.до сега.Ако знаете какви красоти излизат.Сега забелязвам че очите ми гноясват предполагам е реакция-от днес правя промивки и на очите.Спрях лекарствата-с Хашимото на щитовидната съм-знам че няма да е лесно но продължавам.Разбира се-вярата е много важна,Не правя клизма когато съм нервна,разстроена и т.н.състояния-,докато лежа и се обръщам на всички страни и свещ се моля.Позитивно мислене,приятна обстановка-пуснете си музиката която ще Ви отпусне и зареди,изключване от проблемите на деня.А денят ми енатоварен,като на повечето хора-работа на 2 места,семейни задължения.ЧЕТОХ БИОРИТМИКА И УРИНОТЕРАПИЯ--МАЛАХОВ.Метода по горе е поМалахов.Биоритмиката е от голямо значение за каквото и да е лечение.

Има ли сред Вас някой да сподели опит?Забравих-храната ми е предимно плодове и салати и засега 1-2 седм.пилешко или риба.Без теста.ПОЖЕЛАЙТЕ МИ УСПЕХ.

помогни си сам и Господ ще е с теб

Редактирано от KIQRA
Линк към коментар
Share on other sites

Може ли човек болен от стафилококова или стрептококова инфекция да се излекува чрез уринотерапия?

Това могат да кажат със сигурност лекарите, които практикуват уринотерапия с пациентите си. Според моето непрофесионално мнение в такъв случай едва ли уринотерапията е която има отношение към лекуването, а може би и може да навреди...

Линк към коментар
Share on other sites

Орлин, и аз мисля, че би навредила.

Представи си какво ще стане, ако внасяш в инфектирания си организъм допълнително стрептококи и стафилококи, които се съдържат в урината...

Ще ми е интересно да прочета мнението на лекар.

Линк към коментар
Share on other sites

До Пламъче

урината която ползваме за л-е трябва да е възможно най чиста-затова има подготовка за лечение.Моята беше мътна когато реших да започна клизмите,затова седмица преди това се хранех с плодове,салати,ядки...,пия течности според първон.си тегло-при започване-вода-изворна предимно поне 1,5л.храненето е много важно,както и времето за правене на процедурите,спокойната обстановка и вяра в това което правиш-то без нея закъде.След седмица урината ми беше с съвсем друг вид.Тогава започнах клизмите.наблюдавам се.по професия съм здравен работник.традиционната медицина е безсилна в л-ето на автоимунните заболявания.

прочети-биоритмика и уринотерапия-малахов и ми се мярна уринотерапия-оранжева книжкав елект. книжарница.

Важно е да се убедиш че това е твоя метод.

желая здраве

Линк към коментар
Share on other sites

KIQRA, благодаря ти за отговора.

Радвам се, че си намерила своя метод за лечение!

Въпроса който зададох беше продиктуван от чисто любопитство, провокирано от факта, че от доста време в областта на алтернативната медицина се рекламират методи, които помагат при всички заболявания, а това според мен това си е чиста измама.

Не отричам нито един метод на лечение, но не ми харесва, когато някой лъже с цел материално облагодетелстване.

П.П. Последното изречение по никакъв начин не е свързано с тази тема и хората, пишещи в нея.

Просто изразих отношението си към една порочна практика, която представя алтернативната медицина в лоша светлина.

Линк към коментар
Share on other sites

:3d_137: ЗДРАВЕЙ,ПЛАМЪЧЕ!

Съгласна съм с теб че се навъдиха всевъзможни методи на алтернативно л.е.Човек трябва да бъде много внимателен.Ясно ми е че си задала въпроса си от любопитство,много правилно разсъждаваш.Аз също постоянно си задавам въпроси,търся къде да прочета мнение,разсъждение.Разсъждавам много,но метода избрах поради много причини -ще ги напиша следващия път,които наклониха везните.Нали знаеш за едни това може да е най добрия вариант други ще го оплюят.Доверявам се и на усещанията си че това е.Знам че няма да е лесно,но това още повече ме амбицира.Желая ти здраве

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Кияра, тъй като си с Хашимото - спряла ли си сега приемът на Л- тироксин и откога?

Все пак съм длъжна да предупредя относно леченето с урина, че познавам жена, на която и опадаха всички косми от главата, включително и веждите след уринотерапия.

Ако беше толкова голяма панацея пръв Учителят щеше да я спомене! Или какво - запазил си е този вълшебен метод за себе си?!

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...