Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Натална карта. Радикс


Recommended Posts

Златничка си Оля :3d_047: Аз вече влязох във филм,че нещо не е наред.

А ти самата от кога се занимаваш с астрология?Би ли ми препоръчала някяква литература или саит за начинаещи?

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Не знам докъде си стигнала.Ако си съвсем в началото,бих ти пепоръчала "Най-добрият начин да научим астрология" от Марион Марч и Джоан Макевърс.Това са 6 тома,но ЗАДЪЛЖИТЕЛНО започни с първи и карай по-търпеливо.Знам,че е голямо изкушението,но се въоръжи с търпение,ако искаш да усвоиш материята.Всеки том е под формата на уроци и тестове след всеки урок.Решавай ги прилежно,пез да гледаш отговорите,когато се затрудняваш :P и вярвам,че ще успееш.Стивън Аройо и Линда Гудман са другите автори,които ти препоръчвам.Аз самата започнах с М. Марч и Дж.Макевърс.Успех!

Линк към коментар
Share on other sites

много ме притесни ,че луната 23:53 градуса във водолей ми е в пети дом,а доколкото знам 5 дом е дома на любовта ,децата,развлеченията,а Луната нали по-принцип е неблагоприятна планета,,,

Луната и Меркурий се водят неутрални планети и много се влияят от аспектите си. Твоята Луна има благоприятни аспекти. Изобщо цялостното ми впечатление от картата е, че е благоприятна. Съвпадът Марс-Сатурн (който и аз имам) е тежък, но всичко подлежи на преработка :)

Понеже елементът въздух ти е силен, предполагам Стивън Аройо ще е много подходящ. Неговият въздух е силен (самият той май е Везна) и беше първият автор, от който започнах нещо да разбирам, може би защото съм Близнаци.

Линк към коментар
Share on other sites

Много Ви благодаря,

Задължително ще потърся тези автори......и сте адски прави че ще ми се наложи да бъда по-търпелива с тази материя(макар да ми е много трудно:)),защото съм много любопитна ,а и тази материя адски ме влече.Но всичко с времето си :3d_016:

Аз сега си дръпнах ZET8,но нещо не мога да въведа часовите настройкирвъведох си дадата ргод и часа на раждане ,град държава ,но ми показва абсурди :3d_030:

Линк към коментар
Share on other sites

Това дали ще се запишеш на курс или преквалификация,зависи само от теб.Имай предвид,че моментът е подходящ.

Благодаря ти, но не ми се ходи сега на курс.Аз съм забравила да ти кажа, че ходя от време на време на повикване когато имат нужда в един хотел "Шератон" при нас в София.Но има 2 ри смени до 22.00 часа и аз все не исках да работя, а преди ме караше шефката но....затова си търся редовна смяна. Имам болен и възрастен баща и майка. А вече ми писна и мисля ако има място да започна на постоянно. Но за сега, няма и ще ходя пак на повикване но до кога- не се знае след Нова Година може би ако има място......

Линк към коментар
Share on other sites

На панела с изходни данни има една иконка,където е атласът.Кликни на града,който те интересува и автоматично ще получиш координатите му. Харманли го няма.Ето координатите-41,56с.ш. и 025,55и.д.Въведи ги спокойно,програмата ще ги отчете.

Линк към коментар
Share on other sites

Имаш Сатурн в 4 дом-това показва и грижа за възрастен родител.Освен това е в тригон с АС ти,а това говори,че си съвестен работник и отговорен човек.Лоялен и надежден партньор,вероятно околните знаят,че могат да разчитат на теб.

Линк към коментар
Share on other sites

Оля моля те помогни ми :3d_134: Нещо не правя пак както трябва.Влизам в изходни данни и след това в лични данни въвеждам всичко и часовото време,но пак ми излизат луди неща :3d_136: забелязан че никаде не се въвежда часа в които съм родена.ZET7 по-разбираема ли е,ако да ,моля кажете ми от каде да си я драпна.

Оля моля те помогни ми :3d_134: Нещо не правя пак както трябва.Влизам в изходни данни и след това в лични данни въвеждам всичко и часовото време,но пак ми излизат луди неща :3d_136: забелязан че никаде не се въвежда часа в които съм родена.ZET7 по-разбираема ли е,ако да ,моля кажете ми от каде да си я драпна.

Линк към коментар
Share on other sites

Имаш Сатурн в 4 дом-това показва и грижа за възрастен родител.Освен това е в тригон с АС ти,а това говори,че си съвестен работник и отговорен човек.Лоялен и надежден партньор,вероятно околните знаят,че могат да разчитат на теб.

Да и аз така мисля щом шефката ме караше много пъти да започна работа на договор - постоянно аз все се дърпах и ето че сега няма място а дано излезе нещо виждаш ли го? Погледни преди Нова Година или там Коледа имам ли договор сигурна работа или чак след това? Моля те погледни. Ще чакам да ми пишеш когато можеш. :3d_047:

Линк към коментар
Share on other sites

Има едно раздвижване около 20.12.Замесен е Меркурий и това ме навежда на мисълта,че може да е договор.Прекалено много планети се струпват...Слънцето,Меркурий,Юпитер и Плутон ще направят съвпад с твоя Меркурий.

Линк към коментар
Share on other sites

Горе на главната страница има иконка"Исходные данные".Отваряш го като кликнеш върху него.Трябва да се появи един правоъгълник.На втория ред запиши датата,която искаш да видиш.До нея има прозорче,където трябва да въведеш час на раждане.Понеже Харманли го няма в атласа,в прозорчето,което е под това с рождената дата,въведи произволен град,намиращ се в България.Под него запиши координатите на Харманли,които ти дадох.Кликни върху "Учет таблицы изменения времени"-едно мъничко квадратче,намиращо се долу на панела "Исходные данные".После кликни върху Натал/или друга карта,която искаш да видиш/,След това върху Далее и нещата трябва да станат.Успех и ако има нещо питай.Забравих да ти кажа,че града трябва да го въведеш от атласа,намиращ се пак върху "Исходные данные"-една зелена иконка.Като намериш търсения град в атласа,кликни два пъти върху него. :thumbsup:

Редактирано от Olq3
Линк към коментар
Share on other sites

Дано не ти досаждам Оля.Дръпнах си ZET7 най-накрая и от атласа видян часовата настройка за София и я въведох,но в атласа няма опция да въведа Харманли,България <_< ,но все пак се получи май.А как мога да си направя хоpap?

Искрено ти Благодаря за всичко,страшна си :3d_047:

Линк към коментар
Share on other sites

Никак не съм страшна даже!/шегичка/ :3d_146: Аз работя със ZET8,не знам как е със 7.За досаждане,не ми досаждаш.Искам да ти помогна,това е всичко.Виж,в ZET8 на исходни данни има натал,хорар или двойна-съответно синастрия или транзит.Кликаш върху избраната от теб и картата е пред очите ти.И още нещо-хорарът е всъщност натална карта на съответния момент.Предполагам,че 7-мицата е по сходен начин.За Харманли въведи координатите,които ти дадох.И пак ти повтарям-питай каквото има неясно. :P

Лудите неща,както ги наричаш,ти излизаха вероятно защото само изписваш града,а не го взимаш/като кликнеш върху него/от атласа.Имам предвид за ЗЕТ8.

Линк към коментар
Share on other sites

Има едно раздвижване около 20.12.Замесен е Меркурий и това ме навежда на мисълта,че може да е договор.Прекалено много планети се струпват...Слънцето,Меркурий,Юпитер и Плутон ще направят съвпад с твоя Меркурий.

А, защо толкова планети се струпват за хубаво ли е или? Вече ми писна да стоя без работа - или само при нужда да ме викат, но нали сама съм го избрала а човек не може да избяга от съдбата си. Дано да ме назначат както ти виждаш около 20.12.

Редактирано от Lidiana64
Линк към коментар
Share on other sites

Не съм казала,че ще те назначат,но ще има раздвижване.Проблемът е,че съвпадът е в 3 дом/комуникации,кратки пътувания ипр./,а не в 6.Възможно е да става въпрос за интервю с благоприятен за теб резултат.И още нещо-астрологията дава насоката,но от теб зависи дали ще я използваш.

Линк към коментар
Share on other sites

Така и така си започнала да си теглиш програмки,съветвам те да си изтеглиш PRO или GEO версията.Повече възможности дават.Ти LITE ли си изтегли?

Линк към коментар
Share on other sites

Така и така си започнала да си теглиш програмки,съветвам те да си изтеглиш PRO или GEO версията.Повече възможности дават.Ти LITE ли си изтегли?

Здравей Оля :feel happy:

Съжалявам че чак сега ти пиша ,но бях на работа и нямах възможност да ти пиша(опитах ,но мн работа днес).Изтеглих си отново ZET8,и сега ще ти кажа подробно какво въведох.Значе 1 отварям 2 иконка "ИзходньIе даньIи",отваря се прозорчето за данните и на първото редче

1 изходньIе данньIи си пиша имената

2 редче"Сейчас"-пиша датата де на раждане и часа

3 редче "здесь "Пиша Харманли,България

4 редче "здесь и сейчас" нанасям :42°41'00"N;23°19'00"E и това е .Съответно избирам натал,хорар или партнирски.

но не знам дали с тези данни ми изчислява вярно :3d_131:

Линк към коментар
Share on other sites

А въведе ли произволен български град от атласа?Ако искаш напиши координатите на някоя планета и дай данните-така ще проверим дали работи точно програмката.Или куспида на някой дом например.Каквото си избереш.

Линк към коментар
Share on other sites

Не съм казала,че ще те назначат,но ще има раздвижване.Проблемът е,че съвпадът е в 3 дом/комуникации,кратки пътувания ипр./,а не в 6.Възможно е да става въпрос за интервю с благоприятен за теб резултат.И още нещо-астрологията дава насоката,но от теб зависи дали ще я използваш.

Е, аз съм се уриентирала и знам насоката- но резултата за сега е нулев.А интервюто, ако резултата е добър както излиза значи би трябвало около 20.12. да има яснота т.е. да имам договор.Незнам..... :whistling:

Редактирано от Lidiana64
Линк към коментар
Share on other sites

Опитах да го копирам но не става,затова сега ще ти ги напиша ,

Слънце 27градуса близнаци -10

Луна 23 водолей -6

Меркурий 21 близнаци-10

Венера 27 близнаци -10

Марс 11 скорпион -3

Юпитер 9 козирог-4

сатурн 10 скорпион-3

Нептун 0 Стрелец -4

плутон 29 Везни-2

Сев възел 6 Близнаци-9

Лилит 21 риби-11

асцедент 12 дева-1 дом

МС-10 дом -близнаци

когато си правих натална карта в астро луната ми беше в 5 дом :3d_133:

Линк към коментар
Share on other sites

За рождената ти дата при мен се получава7

Слънце- 27гр.20мин.-близнаци- 10дом

Луна- 23гр.53мин-водолей-5 дом

Меркурий-21гр.35мин.-близнаци-9 дом

Венера-28гр.01мин.-близнаци-10дом

Марс-11гр.43мин.-скорпион-2 дом

Юпитер-9гр.30мин.-козирог--4 дом

Сатурн-10гр11мин.-скорпион-2 дом

Уран--10гр.54мин.-стрелец-3 дом

Нептун-0гр.7мин.-козирог--4 дом

Плутон-29гр.26мин.везни-2 дом

Северен възел-6гр.24мин.-близнаци-9 дом

АС-26 гр.16 мин.-дева

МС-25гр38 мин.отново близнаци

Правилно ли въвеждаш координатите на Харманли?

Линк към коментар
Share on other sites

Аз само пиша Харманли,България на 3 редче,но в атлеса няма опция да го вкарам.И взех часовите данни на софия българия и въведох тях на 4 ред.Каде да въведа данните на Харманли :3d_167:

Линк към коментар
Share on other sites

Точно това ме притеснява.Ако съвпадът ставаше в 6 дом/работа,здраве,подчинени и пр./можем да предположим,че става въпрос за договор,но е в 3. :hmmmmm: А това е съвсем друго.Периодът е подходящ за комуникации,кратки пътувания,начало на ново обучение,преоценка на приоритети и пр.Дали ще го използваш,за да започнеш нещо от гореизброеното зависи от теб.Това имам предвид като ти казвам,че астрологията дава само ключа.Ти преценяваш дали ще го използваш. :sorcerer:

Линк към коментар
Share on other sites

Добре,като кликнеш върху София от атласа,на третия ред отгоре надолу се изписва София,България,а под него координатите на София.Върху софийските координати нанеси 41 градуса 56 минути сев.ширина и 025 гр.55мин.изт.дължина.Трябва да излезе.Току що проверих и при мен нещата.Ще открием грешката,не се тревожи.

Атласа ще намериш върху панела на Изходни данни-едно зелено квадратче,в дясно на реда,където се изписва градът.

Линк към коментар
Share on other sites

Оляяя Успях :3d_137: Многооо ти Благодаря :3d_146:

Не бих се справила без теб.Надявам се живота да ме среща с повече хора като теб.Най-накрая Луната ми се намести хахах.сега ще си прочета интерпретацията и ще се опитам да си направя хорар.Благодаря ти. :3d_161:

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...