Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Сънищата - как да ги тълкуваме? - част 3


Recommended Posts

Това е един сън, който предоставям за тълкуване. Аз също имам виждане „а ла Юнг”, но ми се ще да сверя мнението си и да чуя и друга гледна точка.

Сънуващата е жена, около 30 годишна, несемейна, без деца, в общо добро здравословно и психично състояние, образована, работеща. Цитирам:

„Във вестибюла на една училище съм. Таванът е висок може би 5 метра, архитектурата наподобява старинна сграда с колони. Стълбището е широко, намирам се някъде на високо ниво и виждам гише в стената. Странно ми е, защото отвъд гишето няма нищо, правя си извод, че щом има гише, значи зад него трябва да има помещение, и тогава виждам как стената става прозрачна, а зад гишето се простира другата част от вестибюла, която е огледално-симетрична на тази, в която съм. Но с една съществена разлика – частта оттатък е изоставена, мазилката е пропукана. Сещам се, че някога, преди много години училището е сполетяно от бедствие и под руините му са загинали хора. И тогава виждам хората - стоят над мен, отсреща, облегнати на парапета на дълге тераса. Деца няма. Стоят и ме гледат, досущ като живи, но не ми говорят. Научавам, че веднъж годишно при звъна на първия училищен звънец на 15.септ. те се събуждат като духове, и ако някой гледа, ще ги види, но не знаят че са мъртви и че минават години. Някак си знам, че трябва и че мога да ги освободя, за да продължат нататък в отвъдното. И един от тях, младеж на моята възраст, тъмнокос, ми проговаря. Чувствам го страшно близък и някак си цяла, когато той осъществява контакт с мен. Казва ми, че трябва да се лекувам, защото иначе ще умра от рак. Казва, че ще ми даде лек. Не веднага, а в малко по-късен епизод се протяга към мен и ми подава прозрачно бурканче в което има розово-червени хапчета в някаква бяло-прозрачна консистенция, подобна на замръзнала мас или восък. По средата стърчи фитил. Чудя се как трябва да приемам лекарството, но той не ми казва, или просто не запомних този момент, както и други моменти в съня, които загубих, защото се събудих, а следващият сън изтри и размаза до голяма степен това, което беше. Запомних обаче най-важното, и го споделям.”

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 380
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Това е един сън, който предоставям за тълкуване. Аз също имам виждане „а ла Юнг”, но ми се ще да сверя мнението си и да чуя и друга гледна точка.

Сънуващата е жена, около 30 годишна, несемейна, без деца, в общо добро здравословно и психично състояние, образована, работеща. Цитирам:

„Във вестибюла на една училище съм. Таванът е висок може би 5 метра, архитектурата наподобява старинна сграда с колони. Стълбището е широко, намирам се някъде на високо ниво и виждам гише в стената. Странно ми е, защото отвъд гишето няма нищо, правя си извод, че щом има гише, значи зад него трябва да има помещение, и тогава виждам как стената става прозрачна, а зад гишето се простира другата част от вестибюла, която е огледално-симетрична на тази, в която съм. Но с една съществена разлика – частта оттатък е изоставена, мазилката е пропукана. Сещам се, че някога, преди много години училището е сполетяно от бедствие и под руините му са загинали хора. И тогава виждам хората - стоят над мен, отсреща, облегнати на парапета на дълге тераса. Деца няма. Стоят и ме гледат, досущ като живи, но не ми говорят. Научавам, че веднъж годишно при звъна на първия училищен звънец на 15.септ. те се събуждат като духове, и ако някой гледа, ще ги види, но не знаят че са мъртви и че минават години. Някак си знам, че трябва и че мога да ги освободя, за да продължат нататък в отвъдното. И един от тях, младеж на моята възраст, тъмнокос, ми проговаря. Чувствам го страшно близък и някак си цяла, когато той осъществява контакт с мен. Казва ми, че трябва да се лекувам, защото иначе ще умра от рак. Казва, че ще ми даде лек. Не веднага, а в малко по-късен епизод се протяга към мен и ми подава прозрачно бурканче в което има розово-червени хапчета в някаква бяло-прозрачна консистенция, подобна на замръзнала мас или восък. По средата стърчи фитил. Чудя се как трябва да приемам лекарството, но той не ми казва, или просто не запомних този момент, както и други моменти в съня, които загубих, защото се събудих, а следващият сън изтри и размаза до голяма степен това, което беше. Запомних обаче най-важното, и го споделям.”

Училището е Животът - под неговите руини за всички хора, които някога са живели на този свят. Те - техният опит и това, което тяхното съзнание е интегрирало, направило част от СЪ Знанието, са в основата на Живота и сега се появяват в съня (не само твоя). Няма деца - няма бъдеще. Това докава, че става въпрос за архетипа на Живота, а не за рефлекторен символ(породен от сетивата - наистина видяно училище). Декорът с руините , напуканата мазилка е Фонът, (на който се появява Животът), на твоя живот. Излишно е да кавам, че младежът е анимусът на сънуващата. Нейният рзум, да речм. И естествено предлага, като истински разум, РЕШЕНИЕ. Но сънуващата не го разбира. Не знае как да приеме знанието, разума. Може би защото е твърде жена. И може би затова и се явява РАзум. И затова се чувства цяла. Защото човек тряба да надрастне мъжко/женското и да стане, това което е. Както е казано вече: "докато не станете като децата няма да познаете царството Божие". Според мен сънуващата не трябва токолкова да се чуди как да приема лекарството, защото то е казано - восък от който стърчи фитил. Светлина, т.е, съзнание е необходимо. Емоциите, ако сте били влюбени някога, занете, че са всичко друго, но не и светлина. Те са восъкът, а фитилът - разумът. Защо ли - защото стърчи, а восъкът съдържа в себе си фитила.

Завиждам на човека, който има такива сънища, но не завиждам на съзнанието му. Големите символи се явяват на наосъзнатите хора. Благодаря на сънуващия, е сподели този сън с други хора.

Линк към коментар
Share on other sites

Някой може ли да ми каже какво означава да сънуваш вода...ама много вода (не беше мътна - синя,бистра вода)

Вълни,които идват към теб и са готови всеки момент да те погълнат...Бягаш от тях,обръщаш гръб,но накъдето и да се обърнеш,огромните вълни идват....По едно време бях в стая със стъклени стени,но стъклата се изпотрошиха на частички и водата пак прииждаше..В крайна сметка не се удавих,водата не ме погълна,а съня си продължи като вече бях в нова ситуация?

Линк към коментар
Share on other sites

Някой може ли да ми каже какво означава да сънуваш вода...ама много вода (не беше мътна - синя,бистра вода)

Без да претендирам непогрешимост: От доста години водата в сънищата ми означава "неприятност" - самото тълкуване на символа е също от сънищата ми. За мен поне това значи.

Линк към коментар
Share on other sites

Някой може ли да ми каже какво означава да сънуваш вода...ама много вода (не беше мътна - синя,бистра вода)

Вълни,които идват към теб и са готови всеки момент да те погълнат...Бягаш от тях,обръщаш гръб,но накъдето и да се обърнеш,огромните вълни идват....По едно време бях в стая със стъклени стени,но стъклата се изпотрошиха на частички и водата пак прииждаше..В крайна сметка не се удавих,водата не ме погълна,а съня си продължи като вече бях в нова ситуация?

Водата символизира несъзнаваното. В зависимост какво имаш в личното си несъзнавано, символът вода може да "означава нещо лошо" или нещо добро. Алхимиците я наричат прима материя - основата от която е направено всичко. Женскисимвол е. Ако мъж сънува, тогава означава чувствата му. При жените символизира всичко женско, най-общо казано.

Линк към коментар
Share on other sites

Сънувах нещо като от филм на Хичкок,още не мога да се отърся от ужаса,който изпитах. Разгръщам мека снежнобяла салфетка и за мой шок в нея е увита отрязана човешка ръка.Само дланта до китката, беше женска.Има ли някой тълкуване на това?

Линк към коментар
Share on other sites

Някой може ли да ми каже какво означава да сънуваш вода...ама много вода (не беше мътна - синя,бистра вода)

Вълни,които идват към теб и са готови всеки момент да те погълнат...Бягаш от тях,обръщаш гръб,но накъдето и да се обърнеш,огромните вълни идват....По едно време бях в стая със стъклени стени,но стъклата се изпотрошиха на частички и водата пак прииждаше..В крайна сметка не се удавих,водата не ме погълна,а съня си продължи като вече бях в нова ситуация?

Водата символизира несъзнаваното. В зависимост какво имаш в личното си несъзнавано, символът вода може да "означава нещо лошо" или нещо добро. Алхимиците я наричат прима материя - основата от която е направено всичко. Женскисимвол е. Ако мъж сънува, тогава означава чувствата му. При жените символизира всичко женско, най-общо казано.

:thumbsup2:

Да, до някъде съм склонен да се съглася.

Водата е силвол на ума, на размишлението, на умислеността, а огъня е на емоцията! Той и затова ума (мозъка) е в течно състояние, пък като се разгневиш, ядосаш, ставаш огнен и огън те гори от вътре (слънчевия сплит).

Сънят според мен предвещава нещо идващо към теб, като разбиране, нещо ново, идването на което е опасност за сегашния ти стериотип на мислене. Ти бягаш от това. Страх от падане на кулата вавилонска. Кулата ще падне и нов свят ще се открие. Нищо не приключва, с приключването на стария начин на мислене. Оцелява се!

За водата и огъня: това са двата триъгълника в еврейската звезда (Звездата на Давид) и когато са в баланс...

:)

Линк към коментар
Share on other sites

Някой може ли да ми каже какво означава да сънуваш вода...ама много вода (не беше мътна - синя,бистра вода)

Вълни,които идват към теб и са готови всеки момент да те погълнат...Бягаш от тях,обръщаш гръб,но накъдето и да се обърнеш,огромните вълни идват....По едно време бях в стая със стъклени стени,но стъклата се изпотрошиха на частички и водата пак прииждаше..В крайна сметка не се удавих,водата не ме погълна,а съня си продължи като вече бях в нова ситуация?

Водата символизира несъзнаваното. В зависимост какво имаш в личното си несъзнавано, символът вода може да "означава нещо лошо" или нещо добро. Алхимиците я наричат прима материя - основата от която е направено всичко. Женскисимвол е. Ако мъж сънува, тогава означава чувствата му. При жените символизира всичко женско, най-общо казано.

:thumbsup2:

Да, до някъде съм склонен да се съглася.

Водата е силвол на ума, на размишлението, на умислеността, а огъня е на емоцията! Той и затова ума (мозъка) е в течно състояние, пък като се разгневиш, ядосаш, ставаш огнен и огън те гори от вътре (слънчевия сплит).

Сънят според мен предвещава нещо идващо към теб, като разбиране, нещо ново, идването на което е опасност за сегашния ти стериотип на мислене. Ти бягаш от това. Страх от падане на кулата вавилонска. Кулата ще падне и нов свят ще се открие. Нищо не приключва, с приключването на стария начин на мислене. Оцелява се!

За водата и огъня: това са двата триъгълника в еврейската звезда (Звездата на Давид) и когато са в баланс...

:)

Водата е символ на страстите, на емоциите, а въздухът олицетворява ума. Огънят е символ на друго.

Интерпретацията на skytnik е много удачна.

Линк към коментар
Share on other sites

Водата е символ на страстите, на емоциите, а въздухът олицетворява ума. Огънят е символ на друго.

Интерпретацията на skytnik е много удачна.

Не държа да приемеш интерпретация, която предлагам. Избора си остава лично твой.

:)

Редактирано от Ники_
Линк към коментар
Share on other sites

Май много държиш. Но щом казваш, че имам и избор, добре.

Атлантида, а ти защо сънуваш "филм на Хичкок"? Какво е това, което те ужасява и защо с женска ръка го свързваш?

Линк към коментар
Share on other sites

Май много държиш. Но щом казваш, че имам и избор, добре.

Атлантида, а ти защо сънуваш "филм на Хичкок"? Какво е това, което те ужасява и защо с женска ръка го свързваш?

Надали и доказателство за това е, че не си натрапвам мнението, като го пиша повече от веднъж.

:feel happy:

На когото е послужило - послужило е и на когото му е било от полза - от полза е било, а който не го сметне за нещо, което би могло да допринесе каквото и да е в/за него - да е жив и здрав, както и свободен в избора си.

Много е трудно да се тълкуват чужди сътища, без да се познава пряко сънуващия ги.

За точно тълкувание е нужно да се "бръкне навътре" в подсъзнанието на въпросния, а за да се осъществи това е необходимо да се проследи систематизирано съзнанието му. Също метод е да се изледват и разгледат и други сънища на същия и да се анализира внимателно.

Всеки друг повърхностен анализ или тълкувание е близко до суетността, освен ако не е дарба от Бога, но пък за това само хората могат да свидетелстват.

:)

Редактирано от Ники_
Линк към коментар
Share on other sites

В представите ви цари пълен хаос. А символите са азбука. Вие не я познавате, без да ми се сърдите. За разлика от кирилицата или някопя друга, азбуката на символите се учи почти цял живот и не се побира само на една страница. Нещо като китайската азбука.

Огънят не е чувства, а светлина, а тя е знание. СЪ Знание. Както при жената така и при мъжа. Това е универсален символ. Да, на ниво лично несъзнавано може да оазначава и чувства, ако, рпимерно, сънува жена, домакиня, която проектира върху огъня на който готви топлите си чувства или страстни фантазии към някой мъж, този за котого готви. Мъжът пък, докато мръзне на обекта или в гората, в по-стари времена, вижда в огъня своя дом и чакащата го там жена, любовта. За свещеника или жреца, пак в по-стари времена, който пали свещ, за да прочете книгата в която са изписани големите истина за това КАКВО сме във Вселената, светлината, или огънят, е знание, разум, ХЛАДНО СХВАЩАНЕ НА ИСТИНАТА. Така че е важно да се разбере триизмерността на природата на символа. А щом един обект е триизмерен, значи той би могъл да се възприема различно от различните гледни точки. Тоест, субектът определя съдържанието на обекта. Прави го субективен символ. Без, обаче, това да променя неговата истинска СЪЩНОСТ. А същността на един символ е тази, която е ЕДНА за всички хора - чистата субстанция на символа.

Затова, когато човек дава някакво тълкувание на даден сън, а той няма как да не е нечий, трябва, при положение, че не познава сънуващия и не е психотерапевт, да изложи самата азбука, нейната универсалност, а не да се съобразява с личното. По този начин сънуващият сам може да разчете собственият си сън, изпозвайнки тази азбука и познавайки сам себе си найд-обре. Все едно да четеш история на България написана на българската азбука и самият ти да си българин - научаваш нещо за себе си.

Линк към коментар
Share on other sites

здравейте,и аз сам доста новичка тук но нека ти помогна с нещо което съм разбрала. Никога не гледам днешните съновници защото съня е предназначен единствено и само за този които го санува за да се изпрати такава информация се използват земни примери защото те са най близки до нашиат живот просто сравни това което си санувал например: сануваш че си умесил топъл хляб какво значи? Ами какъв е символа на хляба? Най хубавите ни празници са свързани с погачата и козунака тогава цялото семейство се събира и всичко се прощава :D /е....който може да прощава разбирасе/ значи този сан е прекрасен! И така нататък. Желая много успех и светли мисли на всички

Линк към коментар
Share on other sites

...

Много е трудно да се тълкуват чужди сънища, без да се познава пряко сънуващия ги.

За точно тълкувание е нужно да се "бръкне навътре" в подсъзнанието на въпросния, а за да се осъществи това е необходимо да се проследи систематизирано съзнанието му. Също метод е да се изледват и разгледат и други сънища на същия и да се анализира внимателно.

Всеки друг повърхностен анализ или тълкувание е близко до суетността, освен ако не е дарба от Бога, но пък за това само хората могат да свидетелстват.

:)

Атлантида, а ти защо сънуваш "филм на Хичкок"? Какво е това, което те ужасява и защо с женска ръка го свързваш?

Силвия и Ники, след тези ваши постове "мъглата пред мен се разсея" :1eye: и аз съвсем ясно разчетох посланията,които си бях изпратила в съня си! Не очаквах чак такъв резултат, много ви благодаря и на двамата. :wub:

И още нещо- не мислите ли,че ако един сън може да се тълкува двояко, не винаги едното тълкуване изключва другите варианти? Може би понякога сънищата не само могат да означават много неща,те наистина означават много неща. :hmmmmm:

Редактирано от Атлантида
Линк към коментар
Share on other sites

Хубаво.

Ама мозъкът не е в течно състояние, както твърдиш ти. :D

Това е само израз. Това е достатъчно да ти кажа/пиша. Другото е ясно и на децата.

В представите ви цари пълен хаос. А символите са азбука. Вие не я познавате, без да ми се сърдите. За разлика от кирилицата или някопя друга, азбуката на символите се учи почти цял живот и не се побира само на една страница. Нещо като китайската азбука.

Огънят не е чувства, а светлина, а тя е знание. СЪ Знание. Както при жената така и при мъжа. Това е универсален символ. Да, на ниво лично несъзнавано може да оазначава и чувства, ако, рпимерно, сънува жена, домакиня, която проектира върху огъня на който готви топлите си чувства или страстни фантазии към някой мъж, този за котого готви. Мъжът пък, докато мръзне на обекта или в гората, в по-стари времена, вижда в огъня своя дом и чакащата го там жена, любовта. За свещеника или жреца, пак в по-стари времена, който пали свещ, за да прочете книгата в която са изписани големите истина за това КАКВО сме във Вселената, светлината, или огънят, е знание, разум, ХЛАДНО СХВАЩАНЕ НА ИСТИНАТА. Така че е важно да се разбере триизмерността на природата на символа. А щом един обект е триизмерен, значи той би могъл да се възприема различно от различните гледни точки. Тоест, субектът определя съдържанието на обекта. Прави го субективен символ. Без, обаче, това да променя неговата истинска СЪЩНОСТ. А същността на един символ е тази, която е ЕДНА за всички хора - чистата субстанция на символа.

Затова, когато човек дава някакво тълкувание на даден сън, а той няма как да не е нечий, трябва, при положение, че не познава сънуващия и не е психотерапевт, да изложи самата азбука, нейната универсалност, а не да се съобразява с личното. По този начин сънуващият сам може да разчете собственият си сън, изпозвайнки тази азбука и познавайки сам себе си найд-обре. Все едно да четеш история на България написана на българската азбука и самият ти да си българин - научаваш нещо за себе си.

Азбуки много. :)

Изхождайки от древноюдейската азбука, разбирания и символизъм, която произлиза от друвноегипетската, огъня не е съзнание, тъй като както се казва огъня е ръкотворен, а Светлината, за която споменаваш не е дело и няма общо с хората.

Човек от древността се опитва да овладее огъня в себе си и извън себе си.

Да разгледаме какво представят символично четвърта чакра и трета чакра на картинки.

Тези източни разбирания за огъня и водата напълно съвпадат с тези от средния изток и Египет.

Нека погледнем и от астрологична гледна точка. Там огнените зодии какво символизират? А въздушните? Може и земните. Може да погледнем и към водните.

Същото е с чакрите, с енергийната система у човек. Тя е хубава да се познава.

Първа чакра - земя

Втора чакра - вода

Трета - огън

Четвърта - въздух

Явно е, че всеки си говори на "своя" език.

Разбира се красотата е многообразна.

Де факто на дело се изпитва Истината, не на думи. Останалото е въпрос на мироглед и ако те боли главата - криво гледаш.

Западния начин на мислене използва за свое обучение конфликта и философстването (надприказването). Според западния човек истината се "раждо" в спора, в словестния двубой и това направо се е превърнало в спорт по надприказване. Западния начин на мислене е философтския. Западния човек винаги търси някой да го убеди, да го надговори, че да повярва на каквото и да е. Архетип на един такъв човек е отчасти Тома Неверни.

Разбира се и рогатия най-вече по асцедент. Лукавия - в това се намира - в насилствения начин на мислене, в егоизявата, това да докажем и наложим собствената си гледна точка.

Забравете за това, което съм писъл - то не е верно за вас и не е от вашата истина. Не се хващайте за него?

Всъщност защо се уловихте изобщо за токава "празно мнение като моето"? Надявам се да не ви застрашава разбиранията! Забравете го.

:D

Редактирано от Ники_
Линк към коментар
Share on other sites

Първа чакра - земя

Втора чакра - вода

Трета - огън

Четвърта - въздух

Явно е, че всеки си говори на "своя" език.

Разбира се красотата е многообразна.

:D:thumbsup1:

"философтсване"

:3d_045:

сънуваш много хора около теб и това, че те награждават. Това по-скоро негативно или позитивно е?

Да, позитивно е. Помниш ли цветовете на дрехите им?

Редактирано от Валентин Петров
Линк към коментар
Share on other sites

Сънувах Анастасия. Седеше на една отрупана трапеза на полянката с нейния Владимир. Рече ми: Никоя жена не трябва да предлага такава отрупана трапеза на мъжа, но ето, и аз го направих. Пожелала съм го, станало е. Мой избор.

Вчера си говорихме с един познат за книгите на Мегре и аз изказах скептицизъм не толкова към самата Анастасия, а към човешките формирования, заформили се около книгите и превърнали ги в догма.

Линк към коментар
Share on other sites

Какво означава да сънуваш много хора около теб и това, че те награждават. Това по-скоро негативно или позитивно е? Какво сте чели от Учителя за това?

Твоят сън е като по учебник - буквален превод: чувстваш се недооценен.

Редактирано от Мона
Линк към коментар
Share on other sites

... сънувах монах-албинос :rolleyes: ~ не бе кошмар, просто сън с действие и развитие...

* което си беше в "наши дни", а странно защо всички хора бяха облечени с дрехи от Средновековието...

Линк към коментар
Share on other sites

... сънувах монах-албинос :rolleyes: ~ не бе кошмар, просто сън с действие и развитие...

* което си беше в "наши дни", а странно защо всички хора бяха облечени с дрехи от Средновековието...

Знаеш ли, приемат те за доста странна жена; визирам околните. А ти, определено имаш странности...

Монах-албинос е нещо изключително интересно, поради двойната доза смислова натовареност - хем монах, хем албинос...

Мисля, че социалната ти роля/роли и духовният ти и емоционален свят са от двете страни, на двата срещуположни бряга на реката милена.

И защо това трябва да е кошмар или доколко кошмарът е и осъзнаване?

Линк към коментар
Share on other sites

Знаеш ли, приемат те за доста странна жена; визирам околните. А ти, определено имаш странности...

... мм, това е само един изгряващ Уран - и нищо повече... :) (Астрологията мисля е интересен начин за себе~познание...)

Мисля, че социалната ти роля/роли и духовният ти и емоционален свят са от двете страни, на двата срещуположни бряга на реката милена

...може и така да се опише; което е и добре... бреговете обикновено "вървят"/"са" успоредно един на друг....

И защо това трябва да е кошмар...?

... ако срещна подобен човек в действителност /в "това", което наричаме ~реалност.../ - бих била твърде резервирана...

Мона, благодаря за тълкуванието!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!

Приятно ми е, че се присъединявам към вас :3d_043:

Аз винаги съм търсила на кой да споделя за моите сънища - и ето ви вас :3d_016:

Аз не успявам да тълкувам сънищата си, които са преклано знакови, казвам "прекалено", защото чак ме е страх. Винаги сънувам много странни неща....

Тази нощ ме разтърси из основи. Сънувам се, че летя на гърба на огромна древна,бяла, граблива птица, с която летя над стада диви африкански животни. Аз съм бременна и трябва да родя. В съня ми усещам огромен страх, опитвам се да се изтръгна от птицата, но тя забива нокти в мене-огромни нокти, които само виждам но не усещам болката. Изведнъж птицата ме оставя, стадото изчезва а аз раждам на тротоар до бащината къща на моя баща. Не си виждам бебето, а знам някакси че всички ,които са родили в този момент децата им са при тях-само моето го няма. И ето сестра ми ми го показва-то е на тротоара увито в бяла пелена, аз го отвивам със сестра ми - и какво да видим огромно бебе, само те гледа с огромните си очи и какъв е проблема на бебето- именно в това се питам в съня-обръща ме го и виждаме, че и отзад на главата има очи. Завивам го пак сестра ми ме съветва да го оставя-а аз незнам какво да правя. Лягам на тротоара, но нищо не ме боли, няма ми нищо само поглеждам надолу и виждам нещо като черво но мноого тънко, което започва от само себе си да се прибира-аз питам сестра ми какво е това а тя миказва, че това са тръбите ми и всчико е наред.....

Незнам какво да мисля. Много искаме с мъжа ми да си имаме бебе, но не смятам,ч е така го преживявам, че чак да сънувам такива ужасяващи неща.

Моля ви кажете ми само много ли е лош съня и дали има някакво предвещание?

Иначе 98% от сънищата са ми весели, спокойни. Сънувам и светци. Например паднала в коленето на Господ, а той ме гали по главата и ми казва, че всичко е наред и ми се радва.

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...