Jump to content
Порталът към съзнателен живот

На какво се зарадвахте днес?


Recommended Posts

Най-красивото нещо което сте виждали - HD

http://www.videoclip...eto-ste-vijdali

Редактирано от Мария-София
Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Наградиха младежа разнасял хляб и лекарства през зимата в планината с 300 лв., по btv казаха че за пръв път виждал толкова пари накуп :)

http://www.bgnow.eu/news.php?cat=2&cp=222&newsid=4919

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 months later...

(Offline)

15c782b5f15bfbf9c7545eb87981e084

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Днес сутринта в един от късите ми панталони намерих 2лв., които са стояли там поне около месец.

След това спестих около 3,70 лв. от пътуване, защото се уредих с един служебен превоз.:)

Линк към коментар
Share on other sites

Днес се зарадвах на мой Приятел, с когото имах много ползотворен разговор. :) Чувствам се чудесно от това, че ме разбира и мога да споделя с него най-съкровените си мечти и стремежи. :) Благодарна съм, че съществува толкова позитивен, разумен и точен Човек. :)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 months later...

Зарадвах се, че има добри и честни млади хора. :)

Прибирах се от работа много уморена. Телефонът звънна, непознат номер. Забравила съм си портмонето на една детска площадка, а в него всичките ми важни документи, банкови карти, служебни пари... нищо не липсваше.

Знаете ли каква радост е за мене да виждам добри и честни хора!

Бог да ги благослови! :v:

Линк към коментар
Share on other sites

Днес се зарадвах два пъти - много! На Паневритмията сутринта неочаквано за всички пристигна едно прекрасно хармонично младо семейство - мъжът е хасковлия, но живеят и работят в София. Имат невероятно излъчване на щастие, мир и радост - зареждат целия кръг с благостта и чистотата си!

После много се зарадвах на мъжа, който писа в темата за паневритмията - толкова вълнение, трепет и решимост - спомних си първите си влизания в кръга и първата Паневритмия на Рила...

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...

Днес , постепенно ми се изясни мисълта : Че съм здрав , че близките ми са здрави , че нещата  се подреждат както трябва , че може да се живее и работи , без да бъдеш подмятан . ..Сърцето ми се изпълва с благодарност за светлината ...за разбирането и помоща ...

Редактирано от АлександърТ.А.
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...