Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Астрология - въпроси от начинаещи 2.


Recommended Posts

Добре понеже явно не съмй задал въпроса като хората и не получавам отговори ще го задам по друг начин.

Въздуха се разбира най добре с въздуха и Огъня

Огъня се разбира най добре с --------------,,--------------------

Земята се еразбира най доббре с водата

водните знаци се разбират най добре с --------------,,-----------------

Та на мене 7 дом (бракът) ми е в стрелец (значи трябва да е или с въздух или с огън) асцендента ми е въздух (значи се разбирам с въздуха и с огъня)

Слънчевата зодия ми е Водна.... та какъв извод може да си извадите .......???? С кои части на планетата ще се разбирам по-добре (въздух,огън:,,:; вода,земя) ........... Мерси :whistling::thumbsup1::thumbsup::thumbsup2:

Линк към коментар
Share on other sites

По принцип се гледа слънчевия знак и елемента му. За подходящи се считат всички знаци от същия елемент и знакът, който е в опозиция. В твоя случай това са водните знаци + Дева. Това обаче е твърде общо. Ако се направи равносметка на всички планети и елементите на знаците в които се намират, нещата при теб са уравновесени (лек превес имат въздушните знаци). Мисля че с Близнаци също ще са разбирате, но те няма да ти дадат стабилност, а тя може да ти се окаже необходима.

Линк към коментар
Share on other sites

Човек има средно 2-3 планети в земни-водни-и т.н. знаци и домове.Най-общо когато ти липсва някой елемент, примерно си 4 земя, 3 вода,3 огън и 1 въздух, ще постигнеш по-добър баланс с хора, с преобладаващ въздух. Двойката е по-балансирана и хармонична, когато общото разпределение на планетите по елементи е по-равномерно. Много по-голямо влияние даже биха указали точните аспекти между планети в двете карти. А за брачния партньор много би казала и планета в седми дом , във Везни, Луната и Венера в картата ти. Малко опростена и неточна е горната интерпретация, но принципно е така земя-вода и въздух- огън са хармонични. Всеки човек е една комплексна и противоречива личност и обикновено съдържа и огън и вода и въздух и земя. Много са интересни елементите, които добре е описал Фьодор Грузинов, малко по-сложно е обаче, споменавам само накратко:

огъня-топло и сухо

въздуха-топло и влажно

вода-влажно и студено

земя-студено и сухо

Редактирано от Атлантида
Линк към коментар
Share on other sites

Ем ако искате виж те ми личния хороскоп 16.03.1995 09:50 софия в целия си хороскоп имам 7 огънян 5 въздуха 5 земи и 5 води... по тази логика ''Най-общо когато ти липсва някой елемент, примерно си 4 земя, 3 вода,3 огън и 1 въздух, ще постигнеш по-добър баланс с хора, спреобладаващ въздух'' аз нямам най малко .. смисъл сички са ми по равни то това ще означава ли че със всички се разбирам еднакво :feel happy::feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Значи общо взето елементите ти са балансирани. По принцип слънчевия знак има по-голямо тегло. Но за взаимоотношенията играят голяма роля и аспектите между твоите планети и тези на другия човек.

Линк към коментар
Share on other sites

Та на мене 7 дом (бракът) ми е в стрелец (значи трябва да е или с въздух или с огън) асцендента ми е въздух (значи се разбирам с въздуха и с огъня)

Слънчевата зодия ми е Водна.... та какъв извод може да си извадите .......???? С кои части на планетата ще се разбирам по-добре (въздух,огън:,,:; вода,земя) ........... Мерси :whistling::thumbsup1::thumbsup::thumbsup2:

Ако беше толкова простичко и категорично, нямаше да съществува синастричната астрология. За да разбереш дали ще се разбираш и с кого ще се разбираш, не се анализира единствено Слънцето и 7 дом. Имаш Луна - емоционалност и чувства, имаш Венера - ценности и вкусове, имаш Марс - сексуална съвместимост и т.н ит.н. В нещо ще си допадате, в друго - не, взависимост от планетите и аспектите им. Като имаш Стрелец на куспидата на 7 дом, виж Юпитер в какъв знак и дом е, какви аспекти прави. Не смятам, че трябва да търсиш Стрелец, щото имаш Стрелец на куспидата на 7 дом.

Линк към коментар
Share on other sites

Брус Лий, взаимоотношенията ти с противоположния пол не са никак леки. Доста вътрешни колебания и неувереност има в теб. Затова "огнен" тип мисля, че не би ти подхождал. По скоро мекотата на рибите, деликатността на везните и интелектът на билзнаците са качества, които трябва да има у партньорката ти. И още нещо - тя задължително трябва да ти остави свободата - имам предвид да не е обсебваща. Не е изключено да я срещнеш на работното си място - кто приятел или колега.

Линк към коментар
Share on other sites

По скоро мекотата на рибите, деликатността на везните и интелектът на билзнаците са качества :whistling::whistling::thumbsup1::thumbsup1::thumbsup::thumbsup: И коя зодия ги включва тези (изброени) качества .... аз наистина много бих се зарадвал на едно момиче от зодия везни или скорпион или риби в жизнения ми път :feel happy::feel happy: ако е така направо да не му мисля и да ходя на дискотеките при въздусите под налягане и да ги свалям :3d_146::3d_146::3d_005:

Линк към коментар
Share on other sites

Отдавам написаното по-горе на възрастта ти. И силно се надявам един ден да не избираш приятелите, приятелките и още повече съпругата си по нейния слънчев знак, Луната, Асц. и прочие.

Редактирано от Olq3
Линк към коментар
Share on other sites

Така е , истинските приятели се избират със сърцето.

Брус Лий, радвам се, че проявяваш интерес към звездните науки. Чудна е темата на Милена за елементите, препоръчвам да я разгледаш, когато имаш време.КЛИК

Линк към коментар
Share on other sites

КЛИК много хубава тема ама майче не е на български (то и като гледам астрологята не е за мене <_< ) :3d_146: абсолютно нищо не разбрах ''доминанти'' па незнам си какво. Само едно мога да ви кажа МЕРСИ за отделеното (загубено) време през тези няколко дни-седмици. Поне разбрах че имам марс в лъв :thumbsup1: и че имам шанс да си хвана приятелка от зодия близнаци :3d_118:

Пак благодаря ако искате може да ме махате като абонат.

Peace :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

... имам шанс да си хвана приятелка от зодия близнаци :3d_118:

...

Абсолютно имаш шанс. :3d_052:

Линк към коментар
Share on other sites

а какво ще кажете за Yin Yang http://z.about.com/d...-/-/yinYang.gif дайте ако е възможно малко информация чувал съм че някой се делят или ня инг или на янг в зависимост от хороскопа?!??

Редактирано от Bruce Lee R.I.P
Линк към коментар
Share on other sites

а какво ще кажете за Yin Yang http://z.about.com/d...-/-/yinYang.gif дайте ако е възможно малко информация чувал съм че някой се делят или ня инг или на янг в зависимост от хороскопа?!??

Земните и водните знаци са ин, огнените и въздушните – ян. Оттам вече според разположението на планетите биха могли да се правят някакви заключения. Според баланса на елементите, който беше написал при тебе имаш 5 огън, 7 въздух, 5 вода, 5 земя, т.е. 12 ян и 10 ин. Моята астро-програма изкарва малко по-различни числа – 4 огън, 8 въздух, 6 вода и 5 земя, обаче пак са получава 12 ян и 11 ин, т.е. имаш баланс.

Линк към коментар
Share on other sites

Аз пък ги изчислявам на 7 огън 5 въздух 5 вода и 5 земя

Е, аз ползвам програма. Иначе да смятам... Май в програмата различните планети са с различна тежест.

Ето ти снимка :)

aaaev.png

Линк към коментар
Share on other sites

Мерси аз от главната страница на личния хороскоп ги преброих еди колко си ама то пък са тежести и така......... :D А възможно ли е тази програма да се изтегли от някаде?

Линк към коментар
Share on other sites

Мерси за инфото. но за съжежленине моята щайга не поддържа тези изисквания и е с виста.......... и има някакви скриптове който попринцип трябва да са или на руски или на английски обаче не се поддържат. Пак мерси:thumbsup1:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,аз се казвам Милена,родена съм,в 10.10ч.на 24.03.1977 г.,в гр.Кюстендил.Моля ви,ако е удобно,да ми отговорите,дали ще остана,на сегашната си работа,там непрекъснато има съкращения,засега ме защитава закона-сина ми още няма 3 год.Благодаря ви,предварително.:feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Ползвам програмата "Антарес" и едно от нещата което не мога да разбера е:каква роля играят триъгълниците на тази карта?Ако някой може да отдели малко време ще съм много благодарен.Питам защото имам чувство,че тази година ще е особена за мен.Моята връзка

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...