Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Помощ!


Guest Fut

Recommended Posts

Хора моля ви, правили сме го и друг път и знаете че помага. От много отдавна мисля за бяса т.е. усещах го по някакъв странен начин не го познавам и нямам никакви отношения с него но постоянно ми се въртеше в главата. Опитах да се свържа с него на лс, писах му че стиховете му са прекрасни и че липсва в поратала той отговори само с едно благодаря след това му поисках разрешение да споделям и на други места неговите стихове като естествено ще пускам линк към темите но той не ми отговори повече. Както и да е, аз не спрях да го усещам по някакъв странен начин. Преди малко ми се обадиха и аз незнам защо на мен честна дума и ми казаха че Илиян бяса е изчезнал и е обявен за национално издирване тук го видях за първи път. Това което мога да направя аз е да ви помоля заедно да се помолим за него защото общата молитва е могъща сила. Това което си мисля е че е отишъл да се усамоти някъде може би на планина в гора или нещо такова за да остане насаме със себе си и с мислите си. Не вярвам да направи нещо лошо на себе си или пък че някой е искал да му навреди, но това са мои мисли. Нека помолим Бог да помогне на него и на семейството му. Благодаря ви предварително. Ива!

п.п. ето още един линк:

http://24chasa.bg/showarchive.asp?statid=6...=09&iy=2008

Линк към коментар
Share on other sites

Ще се помоля да е добре и всичко да е наред.

Линк към коментар
Share on other sites

Стиховете на Бяса наистина бяха прекрасни и на мен също ми беше направило впечатление, че доста отдавна не е писал тук. Ти си много чувствителна и интуитивна душа Fut, със сигурност ще се моля и аз за него. Последните му мнения са от края на май. Може би преживява нещо. Дано нещата да завършат добре за него.

Линк към коментар
Share on other sites

Да,20ч. е добре!Съгласна съм!

И на мен стиховете и откритостта на бяса ми харесват много..силни и проникновенни винаги!!!

Силно желая той да е добре!

Линк към коментар
Share on other sites

Дом. Тук красиво е и светло,

Вяра имам, имах и преди,

тревогата ми е навън, където

за Хармонията, нуж/ен/на си ми ти.

(тук: http://www.beinsadouno.com/board/index.php...%8F%D1%81%D0%B0 )

20 ч.

Редактирано от късметче
Линк към коментар
Share on other sites

Разумността предполага доказване на факти.

Подобна тема може и да навреди на разследването. И на други неща.

Такава дискусия имаше и в един друг сайт по аналогичен случай. Дано това не е заразно.

Редактирано от Мона
Линк към коментар
Share on other sites

:o Тва чак сега го видях. Дано е фалшива тревогата...

Администраторска бележка: Явно е, че в момента тече полицейско разследване по случая. Моля, всички, които имат личен контакт или знаят повече за изчезналия, да се обърнат директно към полицията.

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.
×
×
  • Добави...