Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Как да вдъхнем свежест в една връзка?


venito_94

Recommended Posts

Какво означава думата връзка?

Има ли периоди на голям интерес и на постепенен спад в отношенията и ,на какво според вас се дължи това? :3d_015:

Как можем да разберем кога настъпва охладняване на чувствата?

Какво бихте направили за освежаване на вашата връзка и нужно ли е да правим компромис,за да успеем? :)

Линк към коментар
Share on other sites

За какво ни е да реанимираме една умряла вече връзка? по принцип връзките поумирват. Според мен, защото самите ние не сме кой знае колко живи. Следователно, който не иска да му умират връзките, следва да се опре на нещо в самия него, което не се ражда и не умира. Ако не може да открие нищо такова, ще си му умират връзките. Каквото и да прави.

Но преди да умре една връзка, може да се прави много, поне за да умре по- късно. 1. Далеч не за всички връзки си струва да плачем, като умрат. 2. Има убийствени неща за една връзка, човек поне съзнателно може да не ги прави. Че ще направи несъзнателно куп неща- ясно. Но има такива, които е най- добре да не прави. Можем да ги открием лесно или като се вгледаме в опита на хората около нас, или, което е разновидност на същото, ако прочетем мъдри и конкретни книжки. Направо може да си открием тема : " Как да скапем една връзка". Ще се получи полезен наръчник. Не е много духовна, но някой може да поеме към духовното дори чрез нея. В края на краищата, като се заборим с едната глава на ламята, може да се сетим, че не с нея трябва да се борим, а със самата ламя. А някои чудовища имат и по един вълшебен пръст. Тъкмо юнакът отреже някоя глава, чудовището- драс по отрязаното и там порастват две нови глави ... Та така. Към ламята.

Редактирано от Багира
Линк към коментар
Share on other sites

Какво означава думата връзка?

Има ли периоди на голям интерес и на постепенен спад в отношенията и ,на какво според вас се дължи това? :3d_015:

Как можем да разберем кога настъпва охладняване на чувствата?

Какво бихте направили за освежаване на вашата връзка и нужно ли е да правим компромис,за да успеем? :)

Много интересна тема и точни въпроси Вени! :thumbsup:

Главният въпрос наистина е какво разбираме под "връзка". Ако това е просто излизаме заедно или живеем заедно (дори имаме деца) или нещо подобно - това е външна връзка. Може да я има и истинската връзка да отсъства напълно.

Под връзка за мен се разбира само тази връзка, която е като мартеницата - вързана е в небето. Това означава, че двамата усещат близост на душите си дори и ако не са заедно и са много далече един от друг. Такава връзка могат да имат само свободни хора, които са свързали ума и сърцето си не с друг човек, а с божествената същност, обща за двамата и за всичко около нас. Спомням си как един ден се чух да изговарям на мъжа до себе си - "с теб ми е точно толкова хубаво и щастливо колкото с цветята, птичките, слънцето, дъжда, снега и.... тази тревичка - нито повече, нито по-малко."

Какво значи "голям интерес"? Дали той не нарушава хармонията и свободата на двамата и не ги изолира от света в една измислена капсула на щастието? Ако такъв интерес се смята за връх на отношенията, то нормално е един ден капсулата да се разчупи, защото в нея ще свърши въздухът и водата - т.е. енергоинформационния обмен с вселената ще бъде възстановен за сметка на близостта. И "връзката" ще се разпадне с бързина и сила право пропорционална на дебелината на капсулата и на времето прекарано в нея. Тогава се усеща и охладняването и счупването... Компромиси, за да задържим щастието в капсулата? Те само още повече тровят и задълбочават пукнатините и вместо капсулата да се разпадне естествено и безболезнено, това става с взрив, който е в състояние да унищожи и двамата, че и свързаните с тях близки...

Освежаването на връзката може да стане само по един начин - през свободата на небето....

Споделено от личен опит - и положителен и отрицателен...

Линк към коментар
Share on other sites

"Всичко тече, всичко се променя" - казва Хераклит. Човешките взаимоотношения са част от жизнения поток. Те не са статични - не могат да бъдат! Не можеш да ги застопориш! "Туй, което цъфти - прецъфтява, // туй, което се ражда - умира" - констатира в стихотворението си "Пътека" Пеньо Пенев. Любовната връзка е като живо цвете - разцъфтява в красиви и благоуханни цветове. Но и прецъфтява след време, губи аромата и красотата си, отминава... Това е част от диалектиката на живота! Глупаво е да се опитваме да застопорим нещата такива, каквито са, да ги направим трайни, устойчиви, променящи се... Да кажем като Гьотевия герой:"О, миг поспри, ти тъй прекрасен си!" Да, човешко е, разбираемо е да се опитваме да задържим хубавите мигове, да не ни се иска да ги пуснем да си отидат... Човешко е, но и наивно, и непостижимо. Две планити идват в съвпад. Този съвпад може да продължи по - дълго или по - кратко, но не и вечно, защото всеки един от нас е уникален и има свой собствен път на развитие, свои собствени уроци за научаване и задачи за разрешаване. Случва се така, че понякога отрязъци от пътищата ни съвпадат, но това е процес, който протича във времето, т.е. временно явление, което ние се опитваме да превърнем в постоянно преживяване. Искаме да увековечим тези прекрасни мигове, които сме изживели с любимия човек, но... животът, любовта ни, ние самите търпим промяна и всеки следващ миг вече е нов и нищо не е същото. Затова и търсим сигурност в любовта и мислим, че това ще се случи, като я узаконим. Превръщаме живото и затова променящо се цвете на любовта в непроменящо се, но мъртво, изкуствено цвете, което може да зарадва нечии очи, но не и да стопли нечие сърце. Ето защо мъдрият човек не се опитва да върне невъзвратимото, да реанимира мъртвото, да променя посоката на жизнения поток... Той живее в хармония с него - щом нещо си е отишло, (не насилвай нещата!), остави го да си отиде (трябвало е)! То ще ни отвори врата, през която ще влезат тови предизвикателства и възможности в нашия живот. Една любов си е отишла, но на вратата ни вече чука друга - може би много по - хармонична, прекрасна, обогатяваща... Затова нека да благодарим на партньора (партньорката) за всички чудни мигове, които сме преживели заедно и да продължим напред, вместо да таим злоба и омраза в душата си или да се опитваме да реанимираме изчерпаното чувство, като по този начин само удължаваме агонията. Не, нека да оставим любовта да си отиде така красиво, както е дошла!

Животът е велико благословение, когато подходът ни е правилен!

Редактирано от borislavil
Линк към коментар
Share on other sites

Бориславил това което си написал наистина е невероятно :3d_043: . И все пак, най- хубавите приказки са тези които никога не свършват. Приказките без край...

" Ако любовта ти свършва с гроба то тя не е Божествена." Каза веднъж моят Учител (по памет).

Поздрави!

Редактирано от Fut
Линк към коментар
Share on other sites

Много хубави отговори, но темата е друга.

Когато човек вижда смисъл в една връзка и иска да я освежи - да, може.

Добре е да си напише на лист всички добри качества, които харесва у другия. Добре е да напише също малките недостатъци, които прощава и които придават някаква индивидуалност на другия. Добре е да си напише също своите големи и по-малки недостатъци, въпреки които другият го търпи ( и не всеки би търпял). Добре е да си направи план как полека да ги редуцира или да ги прави по-малко видими. Добре е да си напише какво доставя удоволствие на другия и да се опитва от време на време да го изненадва. Добре е да отвори албума с общите спомени, да подбере няколко хубави снимки и всяка седмица да слага на определено място една от тях. Добре е да казва на другия , когато нещо му е харесало и е доволен от някоя ситуация или действие. Да вижда повече красивото и да оценява постигнатото.

И тъй като - колкото двойки, толкова и видове взаимотношения, по-лесно се дава съвет в конкретна ситуация, за конкретен проблем.

А свободата е съпътстваща любовта и другарството. Да не се опитваме да задушаваме човека до нас. Да не запълваме една връзка със себе си, своите мечти и представи, а да има баланс в даването и вземането. И взаимно уважаване на особеностите на другия.

До тук бяха съвети за поддържане на връзката.

А свежест се вдъхва с нещо ново - дете, нов дом, нов проект за обща работа, общо хоби или интерес към хобито на другия, ... или каквото друго поднесе животът.

Защото единственото постоянно нещо са промените.

Изкуство е да ги посрещаме една след друга и все да сме на гребена на вълната. То се постига с много любов.Осъзната и оценена. И от двете страни.

Редактирано от късметче
Линк към коментар
Share on other sites

Какво означава думата връзка?

Има ли периоди на голям интерес и на постепенен спад в отношенията и ,на какво според вас се дължи това? :3d_015:

Как можем да разберем кога настъпва охладняване на чувствата?

Какво бихте направили за освежаване на вашата връзка и нужно ли е да правим компромис,за да успеем? :)

Под "връзка" при над 99% от наличнитевръзки, следвада се разбира форма на емоционална зависимост, чиито най-здрави окови представляват демоничната троица страх-вина-срам...

Чувствата не могат да охладнеят, емоциите обаче са на приливи и отливи...страстта е фактор, който поставя съзнанието на двама души в една "връзка" както в условията на пустиня, така и в условията на корабокрушение...

Живеещи в "идилия" няма- подобни мнения може да имат само тези, които не са си взели достатъчно вода в пустинята- идилията е мираж...

Освежаване на връзка няма- освежават се помещения, мебели..неща, от които зависи това да имаме покрив и нещо за посядане...

Но, в духа на темата- за освежгаване на връзката няма ли достатъчно козметични средства? Ако във връзката нещо "насмърдява"- повечко парфюм...Не е желателно да се ползва вода..защото често пъти водата изтриваизцяло "щрихите" на връзката....разтваря всичко и го отнася обратно в океана с отлива...

Същинска "свежест" във връзката носи Свободата- а тя пък е резултат от Любовта...А Любовта ние хората не можем да я произведем по никакъв начин. Бог е Любов- Проявява се в някой, и таози някой не може да прояви Любовта освен там, където осезава Божественото- т.е. Бог е Любовта, Която от Себе Си идва и към Себе Си пътува...В Любовта всяко присъствие на "АЗ" насмърдява като мъжки чорап....носен толкова години, на колкото е и притежателя му...така че- Свежестта в Любовта се подддържа от двачифта "боси" Души...останалото е просто козметика...

Линк към коментар
Share on other sites

venito94, така общо формулирани, въпросите ти провокират всеки да отговори според свои лични спомени, и то не всички, а може би по-пресните.

Ако искаш конкретен отговор, който да ти свърши работа в конкретна ситуация, задай и конкретен въпрос.

Редактирано от късметче
Линк към коментар
Share on other sites

А на мен темата ми хареса точно с това, че всеки може да отговори по своя си начин - така се получава мозайка от привидно несвързани едно с друго мнения, хаотично изложени - по хронологията на написването им. Ако човек се вгледа в тях, обаче, ще забележи, че те носят реда на хаоса - същността на живота....

Вдъхването на свежест - когато връзката ми беше зависимост, това ставаше с някакъв скандал - винаги се намира за какво. След бурята беше естествено да дойде желание за възстановяване на близостта... Но с всеки следващ скандал това желание постепенно угасваше - поне за мен. Той веднъж си призна, че когато ме вижда със сълзи на очи, разбира, че ме обича и че аз не съм безразлична към него....

Сега връзката е свободна - минава не само през основата, но и през третия връх на някакъв особен триъгълник. Ние сме точките на основата - върхът е нещо, което наричаме Любов-Свобода. Ако понякога усетим, че се гледаме прекалено дълго по "основата", и двамата поглеждаме в една посока - към върха.

В една от беседите намерих малко странно, но много точно обяснение за това:

Ще разбирате дълбокия, вътрешния смисъл – не по човешки, а по Божественому. И защо аз не ви откривам тайни, къде е мъжът ви? Когато дойдете при мен, ще ви кажа: „Нека дойде и мъжът ви с вас!” А вие идвате само жени без мъже. Как може жена без мъж? И Писанието казва: „Жена без мъж не може и мъж без жена не може.” И двамата са в Христа. Жената, когато дойде, иска Любов да върши с мъжа си. Трябва да бъдете ти, мъжа ти и още един, трети. Любов може да има само между трима души, знаете ли вие това? Вашият мъж и вие ще дойдете при мен и тогава може да се любим – така разбира Писанието смисъла на нещата. А любовта между двама я знаем. И тъй, не се лъжете да търсите любов между двама, търсете я между трима. Така казва Христос: „Когато вие сте заедно с Мен и Отец дойде, тогава Аз ще ви се изявя.” Когато аз ви говоря за Любовта, трима души са необходими, за да се обичате.

Свидетелството на Духа - от книгата Великата Майка на Издателство Бяло Братство

В тази точно беседа има още доста неща по темата.... И в книгата...

Линк към коментар
Share on other sites

venito94, така общо формулирани, въпросите ти провокират всеки да отговори според свои лични спомени, и то не всички, а може би по-пресните.

Ако искаш конкретен отговор, който да ти свърши работа в конкретна ситуация, задай и конкретен въпрос.

Ами аз написах темата,за да разясня макар и в по-общ смисъл някои въпроси за себе си и собствената ми връзка.

Изключително съм ви благодарна за прекрасните отговори! :3d_046:

В началото всичко вървеше прекрасно.Той имаше много голям интерес към мене и аз към него.Всичко стана толкова случайно и спонтанно,което най-много ми хареса.обикновенно във живота ми така се получават нещата.

Та той отиде във София за операция и като се върна беше променен.Стоя един месец, през който си говорехме всеки ден.

Малко по едно време даже ми беше писнало,но можеби е било от това,че не сме се виждали.

Та държеше се малко студено.Сякош го притеснява нещо и така и аз се притеснявам.После се пооправиха отношенията ни.

И така досега сме вече почти 4 месеца,но аз имам чувството,че охладняваме,а не искам да го изгубя.

Майка казва,че пречел на ученето,което не е така определено.Той ми помага и аз просто не виждам как бих продължила без неговата подкрепа и любов. :huh: И и казах да не ни се бърка,защото той много се дразни от това и искаше да се "разделим така да се каже" за известно време.Като го чух направо изтръпнах.Не съм очаквала такова нещо.Определо не съм готова за раздяла макар и не истиенска.Иска да докаже,че не влиае на успеха ми и пак да сме заедно ваканцията .

Но има едно НО...защо да чакаме толкова и да огаждам на нашите на акъла...където не са прави.Не е той виновен ,а аз и моите проблеми.Всичкото неразбиране идва от това,че не споделям достатъчно със вайка и е логично да си помисли така,но и казах ,че греши и да ни остави.

Какво да направя,за да няма такава временна раздяла?Опасявам се,че ще го изгубя след това...

Чувствам леко охладняване в отношенията ни,което ме плаши? :(

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей, venito!

94 твоята година на раждане ли е? А коя е неговата? Не че това е толкова от значение. Все пак ако разликата в годините е голяма, нещата стоят по един начин, ако не - по-различно.

Първият съвет - оправи оценките, така че да не са аргумент за скъсване , нито от страна на родителите, нито от приятеля ти. Това изисква съсредоточване - като седнеш да учиш, да мислиш само за урока. Трудно, но пък полезно и нататък в живота качество. Опитай се да го постигнеш.

Вторият съвет - говори с приятеля си за всичко, което е преживял в София - не настоятелно и не го разпитвай досадно. Но виж моментите , когато е склонен да споделя и лекичко направи така , че той да говори, а не ти. И това е трудно.... повечето жени умеят предимно да говорят и съвсем не - да слушат и да чуват.

Някои предположения, но - само предположения !!! за охладняването. Защото не знам нищо за твоя приятел.

Възможно е да го е обсебил някакъв страх за здравето, който да смачква самочувствието му и да го кара да се чувства нестабилен, негоден, несигурен. Страхът може да е абсурден , неоснователен, да не почива на никакви реални причини. Много мъже/ момчета имат подсъзнателен страх за здравето си, и след някой здравословен проблем той ги обсебва. Но - както казах - само предположение.

Възможно е животът в София, забързаният ритъм, тълпите, някои лъскави сгради, коли... всички наблюдения на нови ситуации да са изменили временно ценностната му система, стремежите му и съвсем неоснователно той да се страхува, че ти може да не го разбереш и дори да му попречиш( примерно - желание да следва, да прави кариера, да емигрира или нещо подобно.) Такива неща понякога бързо се изпаряват от главите на хората, били са като временно замайване. Ако пък не е мимолетно - разбери и го подкрепи.

Може би утре ще се сетя и за други, но то пак ще е само предположение - ти си тази, която го познава.

За да не го загубиш на този етап, не бъди "лепка', но пак прекарвай достатъчно време с него , за да разбереш какво мисли. Бъди приветлива и мила, разговорлива и разбираща, но не прекалено влюбена , зависима и хленчеща.

И пак повтарям , премисли добре, преди да последваш нечий съвет, защото хората не могат да ви познават от няколко изречения. Това са само някакви насоки, идеи.

Решението, какво да избереш и как да го ползваш, остава твое.

Редактирано от късметче
Линк към коментар
Share on other sites

Здравей късметче! :)

Искам да ти кажа,че си много права във това,което казваш.Когато отиде във София първоначално нищо нямаше,но като се върна супер замислен,не искаше толкова да ме слуша.Искаше да говорим през повечето време за това как го боли черният дроб или нещо друго.Аз го разбирах и го съветвах каквото мога,но просто в един момент ми писна и той започна да прекалява.Може да е имало моменти,в които наистина да го боли,но както сам той ми каза:" чудя се какво да си измисля,че ме боли" <_<

Това е много лошо от негова страна.едно,че притеснява мен и близките си.

С времето малко му омръзна и на него и започна да престава да се облаква.Във София доколкото ми е казвал във болницата се е оплашил от спринцофките.Да не би да хване СПИН! :3d_001:

Майка му е казала,че ако е имало нещо са щели да му кажат още на иследванията и нямаше лечението да е такова,но той просто си го мисли и това е.Сега ми казва,че вече не ги мисли,но аз съм сигорна,че още тази мисъл го притеснява.

Следващият път,когато отиде в София там за профилактичен преглед лекарката му казала,че ще се наложи повторна операция,а след това,че нищо му нямало и да дойде пак след 6 месеца.Добре,върна се,но точно със това отиване във София пропусна моя Рожден Ден и ми стана някак си гадно.Нещата пак някак си потръднаха.

При нас е добре,че аз умея да го слушам и ми е интересно,защото все повече го опознавам .Той когато се увлече по някаква тема направо може да ти разкаже живота си с всичките проблеми.Аз също след това му давам съвет изказвам мнение и споделям и мои преживяваниия.Имаме многго общи неща,интересни и всеки един миг с него е удоволствие.

Просто баща ми много говори и всичко разваля,но аз какво съм виновна?

Снощи за малко да се разделим временно,но заради това,че му казах,че съм плакала пък и за мене не се разделихме и сме си заедно.За мене това е много важно.Видяхме се казахме си,че се обичаме и така,но в момента всичко се държи на една много тънка нишка. :o

П.П-Той е на 17 години.

Редактирано от venito_94
Линк към коментар
Share on other sites

Мило момиче, докато четях развълнуваните ти писма, си спомних две от моите "истини", които винаги са ме отрезвявали и връщали към Любовта.

Ако наистина обичаш един човек, не го затваряй в клетка, макар и златна - пусни го на свобода. Ако му е хубаво с теб, той сам ще се връща, ако ли не е било, нека намери мястото, където ще бъде щастлив.

Раздялата за близките хора е като вятърът за огъня - ако огънят се храни от съчки, угасва; ако горят дебели дървета - разгаря се.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей, venito

По-надолу съм извадила цитати от твоето мнение, като съм ги разделила на две: отрицателни и положителни.

Тъй като не те познавам, нито момчето, давам ти просто една основа , върху която да градиш своите размишления.Ще задам въпроси към тях, но не защото искам да отговориш на мен, а на себе си.

1. Искаше да говорим през повечето време за това как го боли черният дроб

2. ...в един момент ми писна и той започна да прекалява

3. ...сам той ми каза:" чудя се какво да си измисля,че ме боли" <_<

4. ...Това е много лошо от негова страна

5. ...се е уплашил от спринцовките :3d_001:

6. ...пропусна моя Рожден Ден

7. ...Нещата пак някак си потръгнаха.

8. ...може да ти разкаже живота си с всичките проблеми

9. ...всичко се държи на една много тънка нишка. :o

1. Когато той говори за болестите си и не ти е приятно, той би ли спрял, ако го помолиш? Как би реагирал, ако ти също се оплакваш толкова много от здравето си?

2. Той съобразява ли се, когато на теб "ти писне от нещо"? Съответно ти съобразяваш ли се, когато на него му писне от нещо във връзката ви или в твоето поведение?Кой прави компромис в такива случаи?

3. Как той би реагирал, ако ти заблуждаваш него или свои близки?

4. Как той би реагирал, ако ти извършиш нещо, което според него е лошо?

5. Смяташ ли, че е в реда на нещата да не знае подробности за СПИН и здравеопазването, или да се преструва , че не знае? Ти би ли постъпвала / постъпваш ли така с него?

6. Като е пропуснал рождения ти ден, поздрави ли те подобаващо, макар и със закъснение?

7. Как точно "някак си" потръгнаха отново нещата - какво се случи, за да стане това?

8. Той в живота си предимно проблеми ли вижда? Защо? Реални ли са според теб?

9. Кой крепи тънката нишка? С какво задържа другия?

При нас е добре:

1. аз умея да го слушам

2. ...и ми е интересно,защото все повече го опознавам .

3. Имаме многго общи неща,интересни

4. всеки един миг с него е удоволствие.

5. заради това,че съм плакала, не се разделихме

1. Той умее ли да те слуша? Какво от своя живот споделяш с него?

2. Не ти ли е интересно сищо така, когато други твои познати и приятели разказват за живота си?

3.Какви са общите неща? Имате ли мечти, планове за бъдещето? Говорите ли си за тях?

4. За него също ли всеки един миг с теб е удоволствие?

5. А той би ли плакал за теб?

Накрая реших и да номерирам за по-галяма прегледност... и се оказа, че в мнението ти отрицателните твърдения са повече от положителните. Може би в действителност не е така. Има една изпитана схема с изброяване на (+) и (-) качества на нещо и записването им. Така човек има черно на бяло списък, върху който да разсъждава. Аз го направих отчасти за теб, но определено не е пълен.

На 15 - 17 години човек прави много грешки от незнание или неумение да се държи подходящо в дадени ситуации. Това не е толкова лошо.

Някои грешки обаче се случват, защото му е такъв характерът. Само ти знаеш, как стоят при вас нещата.

Редактирано от късметче
Линк към коментар
Share on other sites

1. Когато той говори за болестите си и не ти е приятно, той би ли спрял, ако го помолиш? Как би реагирал, ако ти също се оплакваш толкова много от здравето си?

Ами аз не съм го молила,защото ме е страх да не ми се разсърди или просто от учтивост.

Аз съм мусподеляла за мои проблеми.Първоначално той ме разбира ,започваме да говорим и после пак за неговият живот и проблеми.Тежи ми.Завъртам темата пак във първоначалната насока,но почти без резултат.Оценявам някои съвети,защото тогава искаше да ми помогне.Дали защото е искал да съм добре или ,защото е искал да съм по-добре,но ,за да бъде той добре и да не се оплаквам.Забелязала съм,че когато кажа например ,че тези внушения ми пречат и не издържам и той започва да се оплаква за нещо физически.Това е много дразнещо,защото в такива моменти много се съмнявам,че спекулира.

2. Той съобразява ли се, когато на теб "ти писне от нещо"? Съответно ти съобразяваш ли се, когато на него му писне от нещо във връзката ви или в твоето поведение?Кой прави компромис в такива случаи?

ами първите пъти се съобразяваше и се коригираше.Говоря за закъснения,неизпълнени обещания,но след това му писна и започна да си намира причини мене да изкара виновна.аз се съобразявам,защото малко или много държа на него.Опитвам се всичко да е както трябва,но явно можеби нещото са се изтъркали... :(

3. Как той би реагирал, ако ти заблуждаваш него или свои близки?

4. Как той би реагирал, ако ти извършиш нещо, което според него е лошо?

5. Смяташ ли, че е в реда на нещата да не знае подробности за СПИН и здравеопазването, или да се преструва , че не знае? Ти би ли постъпвала / постъпваш ли така с него?

На него не би му пукало.ако извърша такова нещо тогава ще каже не е хубаво така,защото все пак съм с него и имиджа му ще отиде как...Не смятам,че е в реда на нещата.Аз не постъпвам така...

6. Като е пропуснал рождения ти ден, поздрави ли те подобаващо, макар и със закъснение?

7. Как точно "някак си" потръгнаха отново нещата - какво се случи, за да стане това?

8. Той в живота си предимно проблеми ли вижда? Защо? Реални ли са според теб?

9. Кой крепи тънката нишка? С какво задържа другия?

Ами обади ми се по телефона и го чистити,но имаше други хора ,които дори не познавам добре по скайп по-подобаващо ми го чиститиха.Ами оставихме го на времето.Крепеше ни това,че сме заедно и началният замисъл,когато сме тръгнали,защото за мене нещата бяха други по-хубави,но явно за него са си същите.А сега в момента май нищо не ни крепи.Лъжата...? ;)

1. Той умее ли да те слуша? Какво от своя живот споделяш с него?

2. Не ти ли е интересно сищо така, когато други твои познати и приятели разказват за живота си?

3.Какви са общите неща? Имате ли мечти, планове за бъдещето? Говорите ли си за тях?

4. За него също ли всеки един миг с теб е удоволствие?

5. А той би ли плакал за теб?

Той умее да слуша,когато му е интересно.Споделям му всичко.

Когато други разказват също ми е интересно,но само в някои случеи.Мисля,че имаме общи неща,но последно време не говорим за тях.Веднъж аз го попитах къде ще ходи лятото и той каза,че със едно семейство познати сигорно,но после каза,че моожеби няма да е със тях и каза ако искаме заедно и нещо започнахме да говорим за това как ще ходим на плажа.А той ми каза охо в стаята няма да излизаме.Демек през повечето време секс.Аз не ,че не искам,но съвсем друг ми е замисъла.Искам да идем на плажа и да се радваме,чу сме заедно.На морето и така.Да натрупаме спомени,които да ни радват.Но можеби се разминаваме ;):hmmmmm:

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...