Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Кога ще се роди детето?


Recommended Posts

здравейте!

От формулата за качествата на астролога стана ясно, че съм пълен профан в астрологията :huh:

Очаквам да се роди детенцето ми, терминът ми е 22 май.

Бихте ли ми казали какви указания да погледна в хороскопа си, за да видя кога точно ще се роди (транзити, лунари ...)?

Родена съм на 04.06.1971 г. в Пловдив, 14:18 ч. Ако виждате нещо конкретно, моля ви, напишете ми го и защо е така, т.е. от какво се предопределя.

Дъщеря си родих миналата година преждевременно - на 10.02.2004, 10:50 ч. в Шумен. След това видях, че раждането е започнало малко след като Луната е преминала над рождения ми Плутон. Но такава връзка няма при други мои познати и децата им.

Ще ви бъда благодарна за всяка информация относно момента на раждане на детето!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Многоуважаема Госпожо Змайли,

Не сте посочили данните за щастливия татко.Предполагам ,че той е зодия стрелец /Н./,Скорпион /Д./ , Везни/Д./ ,Дева / Д./Телец/Н./или зодия Везни/Д./ .При това аз си мисля за мъж Стрелец /Н/.Много ще съм Ви задължен ,ако ги изпратите.Добре е да изпратите и данни за Вашите родители/д.м.год.час или в коя част на денонощието са родени-през Д.или през Н./Мисля ,че това раждане ще бъде нормално.Шрябва да Ви кажа че родената Ви дъщеричка също влияе на зодията на бъдещето Ви детенце.Предполагам ,че сте гледана на видеозонд и са Ви казали пола.Тогава ако е момче ще се роди в зодия Телец ,а ако е момиче ще се роди в началото на зодия Близнаци.

С уважение:

Костадин Петров

ps-с мене може да се свържете :чрез форума или

чрез лично съобщение,както изберете Вие

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте, Костадин!

За съжаление това, което сте написали, няма нищо общо с реалността.

Бебенцето се роди на 26 април, момиченце е, тоест Телец (не Близнаци), а таткото е Овен.

Раждането беше всичко друго, но не и нормално - беше индуцирано заради други здравословни проблеми.

А въпросът ми не беше за пола, а за указанията в хороскопа, които сочат кога ще се роди бебето на една бременна жена.

Дотук това, което съм видяла е, че и при двете ми раждания се оправдаха Уран като управител на пети дом и присъствието на Марс в този дом.

Линк към коментар
Share on other sites

Искам да попитам може ли в хороскопа на дадена жена да се разчете ще има ли деца?

От дълго време правим опити за зачеване, но не се получава. Затова търся надежда в хороскопа. Ще ви бъда благодарна, ако ми отговорите!

жена, 26 юли 1975, гр. София

партньор, 25 май 1974, гр. София

Линк към коментар
Share on other sites

Добър ден Змайли,

Да са Ви живи и здрави дечицата и всички в семейството!

Никъде не съм твърдял ,че всичко е точно така Текста съществува.Просто исках да се свържа с Вас и да Ви успокоя.За мене беше ясен и риска от грешка,/ в брака Ви са се намесили други фактори/ но прецених ,че ще е по важно да се свържа с Вас.Прогнозата всъщтност е изградена по данни за Вас и първото Ви детенце и лекарската преценка за термина. 28.05.2005г.Без да се знаят данните за Бащата -задачата става многовариантна и както виждате ,даже не отговаря на действителноста.

Казано е никога не предприемай нещо ,докато не си си изяснил ,какво иска квернета!

.Благодаря Ви за данните обявени в Вашето писмо.Уважавам Вашето решение да не давата данни за съпругът си!За себе си аз Вече мога да изясня доста от нещата.За Вас предполагам ,че те са минало и не Ви касаят .Възможно е някога ,някъде да цитирам случая ,като предварително го обезлича.

Вината за недоразбиранията са изцяло мой!

С уважение:

К Петров

Линк към коментар
Share on other sites

Добър вечер, уважаема Тра!

Възможностите са две :

-Да отидете на преглед при лекар-първо Вие.

Втората възможност е да отидете на астролог.Но !

Определено вашето слънце попада в градус на безплодие-3 градуса Лъв,при натално слънце 2град 24 мин .Лъв.Веднага Ви допълвам и следнотоСамо от един фактор трудно ще се направи заключение .Във всички случай ще се започне с натални ,синастрични, транзити и т.н.пълен обем изследвания

.-Възможно е да чуете различни неща.Моето скромно мнение е:

Изследванията при лекаря сигурно ще са по поносими от Финансова гледна точка.А ако физиологически организма Ви е добре ще знаете положението с 100% сигурност.Там могат да Ви посъветват какво трябва да направите ,ако се налага.Това което мога да Ви кажа аз е:При подадени пълни данни за Вас и вашиет партньор да изчисля и Ви кажа какви направления за раждане е определила за Вас природата.Задачата ще я решавам след пълното изясняване на интересуващите ме сведения -главно данни за бащи и майки на двамата партньори.При всички случай всичко предложено е изпълнимо след даване на Вашето съгласие.

Извинете за известното забавяне ,но бях възпрепятсван да напиша тези редове.

С уважение:

К Петров

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте Господин или госпожо Mury,

Аз не съм в състояние да" забия " точният час на раждането.В предпоследното си съобщение да Тра съм изяснил ,какво мога набързо да сторя за всеки желаещ.

"При подадени пълни данни за Вас и вашиет партньор да изчисля и Ви кажа какви направления за раждане е определила за Вас природата.Задачата ще я решавам след пълното изясняване на интересуващите ме сведения -главно данни за бащи и майки на двамата партньори.При всички случай всичко предложено е изпълнимо след даване на Вашето съгласие"

Данни не сте подали!

Относно опитноста-може да се запознаете в по горните съобщения.

Относно старта-Не Ви познавам ,но всички пристигаме на финала едновременно.-А това говори за еднакво добра или не толкова добра подготовка.Но това е философия.

Ако Ви интересува не деня и часа на раждане ,а какво всъщтност правя аз -извършвам елементарни математически действия с векторни величини.Още Хермес Трисмегиструс е отбелязвал:

"Не следете звездните конфигурации ,а лъчите...."

От съвремена гледна точка това са математическите вектори.

Цялата "история"е базирана на всепризнати от астролозите понятия :

"Основните принципи" и "Елементите"

Надявам се в най-скоро време ,след конференцията наБААда излезе материал изясняваш някой основни положения от хипотезата:

"Астрологията -най древната точна наука"

Очаквам да уточните евентуалният си въпрос.

С уважение :

К.Петров

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здравейте, изпаднах в дилема.

Днес си самоопределих дата за секцио (в повечето случаи се планира седмица - десет дни преди термин), като не знам и аз точно на какво се позовах. Може би ми хареса датата или сборът от цифрички и денят.

Интересно ми е какво мислите - да се консултирам ли с астролог или вече е по-добре да не го правя.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 5 years later...

Здравейте на всички знаещи астролози.....Имам нужда от помощ.Всеки момент ще стана баба.....и се опитвам да "уцеля" момента на раждането.От много мераци .....зациклих.....тотално.Ето данните на родилката 14.09.1977г. 15.55ч.в гр.София.Благодаря предварително....целувки.

Линк към коментар
Share on other sites

Нещо не разбрах. Бебето-внуче ... не се е родило, така ли?

И Вие искате да направите планирано раждане?

Не Ви съветвам да търсите такова изследване за дата и час. Аз не бих искала да се нагърбвам с такава отговорност, предполагам и други астролози ще откажат.

Ако искате да ме питате защо, бих отговорила с въпрос - съмнявате ли се в Божията воля? Сигурна ли сте, че Вашата воля, повлияна от някой астролог, ще даде по-подходяща съдба на детето?

Предполагам знаете станалата емблематична история за семейството астролози, дето много добре пресметнали и датата на зачеването и датата и часа на раждането така, че детето им да има лек и щастлив живот. И ... детето го получило, родило се олигофрен - без трудности, без грижи, без да се замисля и тормози за разни неща, без отговорности, цял живот ще се грижат за него ...

Отделно на това едно планирано раждане най-често предполага секцио. Нали знаете, че едно нещо, което е било цяло, но след това е разрязано/счупено, никога не може да стане пак такова цяло, каквото е било. Също така организмът се подготвя хормонално и всякак при едно естествено раждане, а при предизвиканото ...? Много е модно сега, знам, едва ли не е признак за социален статус, но според мен е много-много вредно. Помислете. Ако се интересувате по- задълбочено, мисля, че и тук в този сайт има теми за раждането.

Редактирано от Диана Илиева
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте....не желаем планирано раждане а евентуална прогноза ....термина е на 23.10.10г. но бебето варви голямо и лекарите нежелаят секцио както и ние....Имам подозрения, че ще придизвикат раждане.....

Линк към коментар
Share on other sites

Разбирам, притеснявате се.

Може пък терминът да не е изчислен точно. И при мен беше така, просто родих 3 седмици по-рано от предвиденото, а уж голямото бебе се оказа малко под 3кг.

Иначе в интервала 10-23 октомври могат да се извъртят много положения. За мен си остава най-доброто да чакате признаците на естественото раждане и просто да имате готовност и за секцио, щом има някакви сериозни, основателни причини за такова.

Линк към коментар
Share on other sites

Аз съм слаб астролог,но ще ви отговоря като жена и майка.

Нормално е да се тревожите - всички майки се тревожат за децата си.

И моята дъщеря не се роди на датата която беше определена от лекаря - избра си по-добра!:thumbsup2:Роди се безпроблемно по естествен път,доносена и здрава.

Най-добре е да не се предизвиква раждане,а да се остави бебето да тръгне само.Може въобще да не се наложи секцио независимо от големината на бебето.

И се постарайте да не показвате тревогата си пред бъдещата майка,а я окуражавайте постоянно.Тя не трябва да се страхува от раждането.

Редактирано от Пламъче
Линк към коментар
Share on other sites

В случай, че часът на раждане на бъдещата майка е точен, имайте готовност на 26/27 октомври. Леко раждане и здраво бебче Ви желая:sorcerer:

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.
×
×
  • Добави...