Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Таро-тренировки


Recommended Posts

Моля Вии, много ми е спешно да разтълкуваме заедно и по най - правилният начин тази подредба

Въпросът е как да постъпя с Х - наумила съм нещо , но донякъде незнам дали ще постъпя правилно, ако бъда толкова крайна колкото съм решила

10 МЕЧОВЕ, ДЯВОЛЪТ, 9 ПЕНТАКЛИ И ДОПЪЛНИТЕЛНАТА КАРТА Е 3 МЕЧОВЕ

Аз си мисля, че картите по - скоро показват какви са моите чувства в момента, отколкото конкретния отговор дали ще постъпя правилно

Мисля, че тези карти говорят за това, че може би искам да сложа крайй на тези отношения, но се страхувам, и че определено нещо недостига на сърцето в тази връзка, тоест има физическа удовлетвореност, но не е онова , което иска сърцето, но или аз не виждам отговора на въпроса в тези карти или чувствата ми са повлияли при задаването на въпроса - вие какво ще кажете

Линк към коментар
Share on other sites

Аз имам една (поне за мен) интересна комбинация от карти.

Въпросът е "Каква е причината този човек да поддържа отношения с мен?" - Асо Пентакли,Асо Чаши,7 жезли

Изключително много ме изненадаха двете Аса едно до друго и техните позиции.Тук не става въпрос за любов,а за приятелство и такова може би не съм срещала до сега.За мен двете Аса са достатъчни като отговор и са много силни,като влияние ,може би колкото Главен Аркан.Смятам,че този човек не само ми е приятел ,а има много дълбоки искрени чувства към мен,състрадание и готовност да е до мен.

Как мислите вие ?

Линк към коментар
Share on other sites

Края на отношенията, които си си наумила виждаш в отговора на Таро и най-вече в тройка мечове.Просто прекрати .

Всъщност ти и да не искаш ,то ще се случи и да не направиш нищо,то просто ще му дойде края.

Комбинацията ти Дявол и 9 пентакли хич не ми харесва.Няма как да промениш каквото и да е ,дори и да решиш примерно да се бориш или да изчакаш.

9 пентакли е една изключителна карта.Тя е моя малък подарък от Таро ,обичам я ,нооо при теб е друго.

Та това ми е мнението !Ти решаваш ;)

Линк към коментар
Share on other sites

Аз имам една (поне за мен) интересна комбинация от карти.

Въпросът е "Каква е причината този човек да поддържа отношения с мен?" - Асо Пентакли,Асо Чаши,7 жезли

Изключително много ме изненадаха двете Аса едно до друго и техните позиции.Тук не става въпрос за любов,а за приятелство и такова може би не съм срещала до сега.За мен двете Аса са достатъчни като отговор и са много силни,като влияние ,може би колкото Главен Аркан.Смятам,че този човек не само ми е приятел ,а има много дълбоки искрени чувства към мен,състрадание и готовност да е до мен.

Как мислите вие ?

ДЕЯНА, ДА този човек страшно много държи на теб, чувствата му са невероятно чисти, силни и дълбоки, но сигурна ли си , че няма намеса и на малко по - любовни чевства откъм негова страна :) ако не е така, просто това приятелство е съвършенно искренно

Линк към коментар
Share on other sites

Хахахаааааааааааа стига бе ... и ти ли почваш ? :lol: Ти и ти като ония дето ми тълкуваха съня ... с дървото ,ама т'ва е друга тема.

Благодаря ти за тълкуването на картите ми :)

Линк към коментар
Share on other sites

ДЕЯНА, аз това съм решила да направя, но като чели се чудя дали не прибързвам и дали съм права, защото знам, че той със сигурност не иска това, нооо като видях твоят въпрос, който си задала направо ми просветна и реших, че ако си задам същият въпрос бих могла да получа и малко повече яснота по въпроса

Зададох си и аз въпроса - Каква е причината този човек да поддържа отношения с мен 

и отговора е 

4 ПЕНТАКЛИ, 5 ПЕНТАКЛИ, АСО ЧАШИ И ДОПЪЛНИТЕЛНАТА КАРТА Е СПРАВЕДЛИВОСТТА 

какво ще кажеш....

Аз мисля, че той изпитва някакъв страх от бъдещето на тази връзка, за него тя е много болезнена и незнам, може би в неговото съзнание е невъзможна, блокирал е на тази тема, емоционално е заседнал и май като чели и той си мисли за това което и аз за приключване на отношенията

Линк към коментар
Share on other sites

Дай да ти хвърля аз едни карти ,м ?Какво ще кажеш?После ти на мен и да си направим една тренировка :)

Ако искаш напиши си въпроса и ще обсъдим заедно картите !

Линк към коментар
Share on other sites

Дай да ти хвърля аз едни карти ,м ?Какво ще кажеш?После ти на мен и да си направим една тренировка :)

Ако искаш напиши си въпроса и ще обсъдим заедно картите !

Това е чудесна идея сега ще си измисля въпроса и ще ти го напиша напиши ми и ти твоят :)

Линк към коментар
Share on other sites

Хмммм 9 меча,Отшелник,Кралица Чаши е отговора на твоя въпрос.Много ме изненада.Не очаквах подобни карти.

Обърква ме единствено Кралицата ,защото не зная дали да я тълкувам ,като неговото отношение към теб или като намеса на трети човек!Мона ще съм благодарна ако помогнеш за това !

Той има нужда да остане сам.Неговото отношение навярно ще се промени към теб и той ще се отдалечи и отдръпне.Отшелника е бавна карта ,така че това отдалечаване може да трае дълго време .Има въпроси на който иска да си отговори.9 меча също говори за проблеми ,но те по-скоро се преувеличени от него и сега има нужда да преосмисли тези неща,та на това да се дължи неговото отдалечаване от теб.

Възможно е след това просто да срещне друга жена,която силно ще го развълнува или просто ще открие ,че това си ти ... жената за него,любимата жена !

Сподели ако искаш и ти мнение!

П.П. Лично аз Кралицата я усещам ,като среща и нова връзка с друга,но по принцип в подобни ситуации би трябвало това да е Кралица Мечове .Общо взето не виждам особено подобрение в неговото отношение към теб,но това си е мое мнение.

Редактирано от Деяна
Линк към коментар
Share on other sites

Да определено в тази наредба се виждат проблемите, той явно се измъчва и страда повече отколкото е необходимо, усеща че връзката се разпада, да отдръпва се според ОТШЕЛНИКА, но като гледам така картите също ме навява на мисълта, че осъзнава или е на път да осъзнае, че толкова погълнат от ежедневните грижи ще загуби най - важното в живота си - КРАЛИЦАТА ЧАШИ

Аз също ще се радвам ако и МОНА даде своето мнение по въпроса

Хайде сега кажи си твоят въпрос да ти наредя и аз карти :)

Редактирано от kristiana29
Линк към коментар
Share on other sites

Какви са стъпките,които трябва да предприема ,за да събера необходимите ми пари за обучение?

Това ми е въпроса ! :)

Редактирано от Деяна
Линк към коментар
Share on other sites

Какви са стъпките,които трябва да предприема ,за да събера необходимите ми пари за обучение?

Това ми е въпроса ! :)

5 ПЕНТАКЛИ, АСО ЧАШИ, СПРАВЕДЛИВОСТ И ДОПЪЛНИТЕЛНА КАРТА 9 ПЕНТАКЛИ

Определено се вижда финансовото затруднение и криза и блокажа на емоционална ниво откъм финансова страна

Справедливостта обаче пък идва да ти каже, че е крайно време вече да вземеш решение, тоест стъпките за които питаш се нуждаят от някакво конкретно решение, което на всяка цена трябва да осъществиш, трябва да си категорична и да не изпадаш в колебания, каквото си се колебала, колебала си се до тук, това вече не търпи никакво отлагане

Също картите ти отправят съвет относно самото ти решение да останеш вярна на себе си, да бъдеш внимателна и с ясна и бистра мисъл да вземеш това решение

9 ПЕНТАКЛИ :) една от любимите ми карти, и на мен тази карта си ми е слабост, както и ти беше споменала, и тя понеже е в корена на проблема, ясно показва и целта ти и стремежа ти относно финансовото състояние, един вид дори ти казва - довери ми се- нещата ще се получат - действай и бъди смела

Кажи ми сега и твоето мнение 

И също ще се радвам МОНА да каже мнението си и по този въпрос :)

Линк към коментар
Share on other sites

Действията ми започват след 26 декември така или иначе.Всичко съм си планирала до последно.

Между другото странното е че винаги когато питам по тази тема ми излиза Справедливост на втора или трета позиция.

Справедливост и 9 пентакли - това са две кармични карти една до друга! Предопределеност ли има тук или на мен ми се струва така ?

Не смятам ,че има блокаж на емоционално ниво.По-скоро Асото показва просто идеята,вдъхновението ,което ме е споходило без реални действия и логично след това да е Справедливост ,като послание на Таро.

Линк към коментар
Share on other sites

ДА  има някаква предопределеност тук , това са много силни и кармични карти

Това, че често ти се падат значи тук трябва да се позамислим и малко по - надълбоко, може би те крещят че времето е дошло..

ЗА АСОТО  може би имаш право, аз се подвоумих дали пък това е не е самата идея и озарение, но пък повече ми се свърза с 5 пентакли и затова сметнах че е някакво продължение и отношение към самата 5 пентакли

Линк към коментар
Share on other sites

ЛЕКА НОЩ!!!

Аз ще пусна и още една подредба, която ми се стори доста интересна на макар на не толкова интересен въпрос и утре ще я обсъждаме, защото и аз отивам при Сънчоо :)

Линк към коментар
Share on other sites

Въпросът ми е 

След случилото се, какви са му чувствата към мен

СТРАШНИЯТ СЪД, МАГЪТ, 3 МЕЧОВЕ И ДОПЪЛНИТЕЛНА КАРТА КРАЛИЦА ПЕНТАКЛИ

всички карти тук са много силни, това ми направи впечатление и затова реших да споделя с вас тази наредба

Ето го и моето тълкуване

Човекът явно изведнъж е осъзнал, че трябва да поеме в нова посока, че трябва да се промени, че е време да вземе някои решения , свързани с това в коя посока да поеме, досега е живял като в сянка, но изведнъж ее прогледнал и е предценил трезво ситуацията, дори се чувства готов за тази промяна и ощи повече напълно е осъзнал, че това зависи единственно и само от него, всичкото това негово проглеждане се дължи на сърдечната мъка и болка която изпитва, всъщност точно тази болка явно му действа като някакъв катализатор и му носи повече мъдрост и зрялост и всичко това е защото определено означавам много за него щом му излизам като КРАЛИЦА ПЕНТАКЛИ

Линк към коментар
Share on other sites

Ще си купя ли жилище до два месеца

10 ПЕНТАКЛИ, 3 ПЕНТАКЛИ, КОЛЕСНИЦАТА

Отговорът е ДА - ще си купя

И аз смятам, че отговотър е "да".

Момичета, браво! Направили сте супер тренировка :) Мога ли да помоля някоя от вас да нареди и за мен 3 карти. Въпросът е емоционален и избягвам да питам моите карти за това. Мисля, че няма да мога да съм обективна.

Той е: Какви чувства изпитва към мен моето момче? Има ли любов?

Много ще съм ви благодарна! Хубав ден!

Линк към коментар
Share on other sites

Всъщност аз ще ти отговоря на въпроса след малко ,ноооо моляяяя ви да не превръщаме темата в

"Разгадай ми това,разгадай ми онова"

Редактирано от Деяна
Линк към коментар
Share on other sites

ДЕЯНА е много права, относно това което е казала, все пак сме се събрали тук, за да дискутираме и обсъждаме самите карти, да обменяме опит, а така ако се започне - " хвърли ми карти за това или пък за онова" - в какво би се превърнала темата?

Затова си имаме картите, за да се учим сами да откриваме отговорите, ако започнем да чакаме наготово, по - добре хич да не се занимаваме

Вярно е, че понякога всеки един от нас е изпитал нуждата някой друг да му хвърли карти по даден въпрос, е в това няма нищо лошо, но да не се превръща в ежедневие :)

Линк към коментар
Share on other sites

Да... аз всъщност малко промених отговора си ,защото звучеше грубо <_< ,но все пак имаме нужда и от това.

Аз за тренировка бих предложила някои да си зададе въпроса към мен ,но рядко някой да ми гледа .

Всъщност звучи доста използвачески онова горното мнение на бейби777 ,но това е мое мнение!

Редактирано от Деяна
Линк към коментар
Share on other sites


×
×
  • Добави...