Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Агорафобия и ПР


Recommended Posts

Здравейте! Незнам дали точно тук трябва да пиша, но ще пробвам!

Страдам от агорафобия и ПР от много години. Кажете ми има ли лек за това проклето заболяване? Опитвала съм много неща - антидепресанти, хомеопатия, билколечение, но ефект имаше само при АД. Но когато ги спирах, защото мислех, че съм добре, след няколко месеца се влошавах отново, още повече.

Благодаря!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!

Благодаря, че споделяте!

Ако сте с агорафобия от години, вероятно сте "закотвена" у дома. Разкажете повече за себе си като човек, за професията си, за родителите си, за живота си въобще и каквото ви хрумне. Просто споделете - ще ви олекне!

Линк към коментар
Share on other sites

Съветът ми е не само за тая фобия но за всички ,опитай си да направиш мислено това от което те е страх ,примерно ако те е страх от змии ,представяш си как отиваш до някоя змия ,хващаш я и след това е пускаш .Опитай така известно време ,и ми кажи какви са резултатите ,надявам се да има бърз положителен ефект ,ще е много добре ако има напредък за 1-2-3 седмици .За този начин на въздействие бях попаднал в някоя от лекциите на Петър Дънов.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здравейте отново! Доста четох из форумите и интернет и искам да попитам за метода НЛП? Прочетох за д-р Тодор Първанов, че се занимавал с този метод и искам да сподели мнение, ако е възможно, разбира се! Благодаря!

Линк към коментар
Share on other sites

Има ли ги...или не...

Вярвате ли ..или не...

Какво са те всъщност......

Здраввей рори :) ,опита ли това което те посъветвах ,или не ти се занимава :)

Линк към коментар
Share on other sites

Има ли ги...или не...

Вярвате ли ..или не...

Какво са те всъщност......

Здраввей рори :) ,опита ли това което те посъветвах ,или не ти се занимава :)

Здравей! Да, много пъти съм опитвала визуализации, но нещо не ми се получава. Та то при мен страха е от всичко, без змии ;) . Имам ужасна агорафобия, имам страх от доктори, от зъболекари, и вече ми е доста трудно да се справям. Притеснявам се за всичко, непрекъснато, така че ми трябва нещо повече от това. Затова питах за НЛП техниките - помагат ли, какво е , къде да отида?

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...