Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Таро и отношения 2


issa

Recommended Posts

...:)...Сори,че съм те занимала с прехвърлянето,Ивета...,но понеже нямам никакви претенции да съм веща колкото вас в материята...или както се казва...:"Къде сте вие...къде съм аз.???."....,затова бях се наместила на това място...:)...И така...чакам с нетърпение да прочета компетентното мнение на някоя от вас...поздрави....!...

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, нова съм във форума, а и от скоро се занимавам с таро. Ще бъда благодарна на тълкуване на следните комбинации:

КАКВО Е БЪДЕЩЕТО НА ВРЪЗКАТА?

9 чаши, Смъртта, Кралица чаши

КАК ЩЕ ПРОДЪЛЖИМ? (3+1 допълнителна)

Императора, 10 мечове, Крал пентакли + Рицар чаши

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, нова съм във форума, а и от скоро се занимавам с таро. Ще бъда благодарна на тълкуване на следните комбинации:

КАКВО Е БЪДЕЩЕТО НА ВРЪЗКАТА?

9 чаши, Смъртта, Кралица чаши

КАК ЩЕ ПРОДЪЛЖИМ? (3+1 допълнителна)

Императора, 10 мечове, Крал пентакли + Рицар чаши

Започни ти. Основно правило е да тълкуваме сами картите си - собствените си, но и чуждите. Всичко е на принципа проба-грешка. Докато стане.

Линк към коментар
Share on other sites

Е, добре, нека опитам...

КАКВО Е БЪДЕЩЕТО НА ВРЪЗКАТА?

9 чаши, Смъртта, Кралица чаши

Предстои коренна промяна в отношенията, дължаща се на промени в съзнанието, което ще доведе до това, че ще се превърна в любима жена (или ми се иска да е така). Но също мога да интерпретирама картите и като коренна промяна, която ще доведе до поява на друга жена... Или като невъзможност да се приеме промяната, която е неизбежна....

КАК ЩЕ ПРОДЪЛЖИМ? (3+1 допълнителна)

Императора, 10 мечове, Крал пентакли + Рицар чаши

Мъжът иска да наложи волята си, но поради невъзможност, приема ситуацията за депресираща, смазваща, поради което решава да омекне в отношението, да стане по-мил и внимателен, но все пак водещата роля в отношенията между двамата остава негова...

Линк към коментар
Share on other sites

А ето какво изтеглих днес на въпрос "Как ще продължат отношенията ни?"

6 меча, Дявол, 9 меча + Кралица чаши

Според мен някой изглежда много силно увлечен от другия, до маниакалност, свързана с физическо желание. Другията пък се срамува от това, което се случва или изпитва. Дали жената ще стане любима или ще се появи друга, не мога да разбера.

Моля ви за мнения!

Линк към коментар
Share on other sites

Карти на момче към връзката която има.Връзката му е нова(месец)-дали този паж чаши показва и това?

паж чаши-умереност-3жезли

слаби чувства,които сега се пренареждат,изследва момичето.Заради умереността си мисля че нещо е не на място според неговия мироглед.

3жезли-значи ли отдръпване ,скъсване,нежелание да си с човека отсреща(и заради предните карти)

Линк към коментар
Share on other sites

КАКВО Е БЪДЕЩЕТО НА ВРЪЗКАТА?

9 чаши, Смъртта, Кралица чаши

Предстои коренна промяна в отношенията, дължаща се на промени в съзнанието, което ще доведе до това, че ще се превърна в любима жена (или ми се иска да е така). Но също мога да интерпретирама картите и като коренна промяна, която ще доведе до поява на друга жена... Или като невъзможност да се приеме промяната, която е неизбежна....

Е, вече зная - появила се е друга Кралица чаши, по която мъжът е много увлечен. Та в този случай Смъртта наистина означава край за нас, поне на този етап.

Линк към коментар
Share on other sites

КАКВО Е БЪДЕЩЕТО НА ВРЪЗКАТА?

9 чаши, Смъртта, Кралица чаши

Предстои коренна промяна в отношенията, дължаща се на промени в съзнанието, което ще доведе до това, че ще се превърна в любима жена (или ми се иска да е така). Но също мога да интерпретирама картите и като коренна промяна, която ще доведе до поява на друга жена... Или като невъзможност да се приеме промяната, която е неизбежна....

Е, вече зная - появила се е друга Кралица чаши, по която мъжът е много увлечен. Та в този случай Смъртта наистина означава край за нас, поне на този етап.

Мисля, че тази комбинация е отразила теб, това по Кралица чаши. Иначе прекалено много емоции влагаш и си влагала, без да получиш почти нищо.

Кралица чаши не може да доведе до някакво развитие особено на връзка, поне това забелязвам напоследък и по скоро си мисля, че на трета позиция тя отразява питащия, но това са мои догадки.

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря, Лора. От няколко седмици във въпроси, свързани с лични отношения започна да се появява Смъртта. Чудех се какво ли става, защото уж всичко вървеше безметежно, но ето, че Таро отново не ме излъга. А Кралицата чаши ми изглежда толкова слабохарактерна, че се чудя, ако това съм аз, дали ще се измъкна от тази ситуация...

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, след като стана ясно, че мъжът, за когото питам има отношения с друга жена, все пак реших да изтегля въпрос:

Какво е бъдещето на нашите отношения?

Света, 3 меча, 8 пентакли + 9 пентакли

Според мен в момента отношенията са приключили, поради сърдечно разочарование, но понеже те изглежда не са случайни, ако проявя търпение, може да има ново начало... или просто да продължим да контактуваме.

Ще бъда благодарна за мненията ви.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, след като стана ясно, че мъжът, за когото питам има отношения с друга жена, все пак реших да изтегля въпрос:

Какво е бъдещето на нашите отношения?

Света, 3 меча, 8 пентакли + 9 пентакли

Според мен в момента отношенията са приключили, поради сърдечно разочарование, но понеже те изглежда не са случайни, ако проявя търпение, може да има ново начало... или просто да продължим да контактуваме.

Ще бъда благодарна за мненията ви.

Момичета, ще ми обясните ли защо слагате допълнителни карти към въпроси и карти, които нямат нужда от такива и по никакъв начин не ви помагат, а напротив - объркват ви?

Защо го правите?

Линк към коментар
Share on other sites

С надеждата да помогнат :3d_146: Аз специално си давам сметка, че като не съм разбрала от три карти, няма да разбера и от 10, но понеже съм глупава и недорасла, та продължавам да опитвам.

Линк към коментар
Share on other sites

Това е моят отговор. Което не значи, че някой трябва да прави така. Напротив - добре е да е достатъчно умен за да си дава сметка, че картите отговарят прекрасно, проблемът е в неразбирането на отговора. И в крайна сметка, тегленето на допълнителни карти нама начин да реши този проблем.

Но, живот и здраве, след няколко години, няма да правя така.

Линк към коментар
Share on other sites

Това е моят отговор. Което не значи, че някой трябва да прави така. Напротив - добре е да е достатъчно умен за да си дава сметка, че картите отговарят прекрасно, проблемът е в неразбирането на отговора. И в крайна сметка, тегленето на допълнителни карти нама начин да реши този проблем.

Но, живот и здраве, след няколко години, няма да правя така.

Това е добре, докато нещата се избистрят ще отнеме средно до пет години. Изисква се време :)

Линк към коментар
Share on other sites

Това е моят отговор. Което не значи, че някой трябва да прави така. Напротив - добре е да е достатъчно умен за да си дава сметка, че картите отговарят прекрасно, проблемът е в неразбирането на отговора. И в крайна сметка, тегленето на допълнителни карти нама начин да реши този проблем.

Но, живот и здраве, след няколко години, няма да правя така.

Това е добре, докато нещата се избистрят ще отнеме средно до пет години. Изисква се време :)

Колкото - толкова! Животът е пред нас /може би/ :3d_052:

Линк към коментар
Share on other sites

Да, и аз като Скорпионче, тегля допълнителна карта с цел да ме ориентира. Разбира се, обикновено се обърквам още повече, защото съм зелена, но... Трудно ми е да преодолея себе си.

За конкректната подредба:

Света, 3 меча, 8 пентакли + 9 пентакли,

ако се абстрахирам от 9 пентакли, остава едно голямо разочарование... Край на емоциите, само работа и търпение... Толкова скучно ми се струва... Но явно това трябва да стане.

Линк към коментар
Share on other sites

Да, и аз като Скорпионче, тегля допълнителна карта с цел да ме ориентира. Разбира се, обикновено се обърквам още повече, защото съм зелена, но... Трудно ми е да преодолея себе си.

За конкректната подредба:

Света, 3 меча, 8 пентакли + 9 пентакли,

ако се абстрахирам от 9 пентакли, остава едно голямо разочарование... Край на емоциите, само работа и търпение... Толкова скучно ми се струва... Но явно това трябва да стане.

Абстрахирай се.

Скучно е. Но това е истината, а тя е по-ценна от всяка самозаблуда :)

Линк към коментар
Share on other sites

Момичета, не само търпение трябва, ами и да се разбере защо и кога Таро се затваря. Споделям го щото на мен ми се случва точно това. Не искат да ми говорят, явно общуването между нас е вече друго.

Важното е човек да не се отказва, и от време на време да си даде почивка. Картите няма да ни решат проблемите и няма да реализират желанията ни, само защото ние така искаме, да се успокоим. По-добре да ни показва горчивата истина каквато и да е тя, всичко се понася в крайна сметка. А има и неща, които Таро умишлено крие, неща които не трябва и да знаем. Изобщо сложна материя. За три години с Таро и това започнах да разбирам.

И гледанията за любов май трябва да се правят по-рядко, не всеки ден или всяка седмица.

Дайте си време и търпение ;) .

Линк към коментар
Share on other sites

Това е много хубав съвет за хора, които са напред с материала. Съчувствам ти.

На мен изобщо няма как да ми стане ясно кога Таро се затваря, защото изобщо не знам дали се е отворило. И най-вероятно не. По-интересно ми е как да разбера това.

Някак ми изглежда като тотално омагьосан кръг.

За да имам опит, трябва да общувам с картите. За да общувам с тях, трябва да им задавам въпроси. Хубаво, обаче как да измисля толкова много въпроси, че да мога да практикувам, след като моят свят е ограничен. Така се получава, че за да практикувам трябва да задавам едни и същи въпроси. Да, ама тогава Таро просто няма да ми отговаря. Да отговарям на въпроси на други хора - леле, колко самонадеяно и ужасно нагло.

И така - не знам как става тази работа!

Линк към коментар
Share on other sites

Ще се отвори, дай си време и на теб и на картите и не се отказвай. Изхвърли от главата си всички мисли и емоции. Успокой се, това е най-важно.

Можеш да питаш за квото се сетиш, не само за любов, виж колко много теми имаме, все и нещо друго ти е интересно от живота. Там ще видиш лицето на Таро, така че действай. Тълкувай и наши карти.

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря ви за подкрепата! За мен е важно да чуя мнение на жив човек, не само да чета по книгите, защото вероятността да се объркам е голяма. Сега смятам да оставя Таро за десетина дни, пък после ще видя какво ще стане.

:3d_157:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Имам три комбинации, касаещи отношения между мен и конкретен мъж и ги споделям с Вас. Мисля, че са интересни :) .

Развитие на отношенията - Паж жезли, Луната, Кралица пентакли.

Доколко нещата са сериозни - 6 жезли, Паж жезли, 8 пентакли.

Има ли сериозни намерения той - Кралица пентакли, 5 меча, Рицар чаши.

Вие сте :)

Линк към коментар
Share on other sites

Имам три комбинации, касаещи отношения между мен и конкретен мъж и ги споделям с Вас. Мисля, че са интересни :) .

Развитие на отношенията - Паж жезли, Луната, Кралица пентакли.

Доколко нещата са сериозни - 6 жезли, Паж жезли, 8 пентакли.

Има ли сериозни намерения той - Кралица пентакли, 5 меча, Рицар чаши.

Вие сте :)

Ше бъда максимално кратка в анализите си.

По първата комбинация - това са карти, които се отнасят единствено и до теб самата. Няма значение какъв е бил въпроса ти, тук развитие на отношения няма. Може да се окаже още и това по Паж жезли, че си имала и свърхочаквания, които към този момент са били адекватни на ситуацията, но всичко после е изхвърчало някъде.

По втората комбинация - както сама виждаш, сериозността, доколкото я е имало е по 6 жезли и Паж жезли, който се повтаря от първата комбинация. 6 жезли ни говори и за изненадващ ход от страна на другия човек, свързан с приятни разговори, дори флирт. 8 пентакли - отново имаме размиване и липса на развитие на тези отошения, т.е. нещата не са минали границата на сериозността или най-малкото на задържане на интереса.

Третата комбинация - Кралица пентакли твърде много е повярвала, че може да бъде Кралица пентакли :) Мисля, че бързо се е окопитила по 5 меча, въпреки, че са налице терзания, неясноти, липсват определени отговори; от друга страна, 5 меча е и характеристика на другия човек - подгонен заек бяга през полето, защото е допуснал близост. Инфантилен човек. Говори едно, смели мечти, но слаба успеваемост в делата. Типично. За такъв тип нагласа.

Редактирано от Ивета
Линк към коментар
Share on other sites

Да, хубави карти, ама не съвсем :) . Доста показателна в тези отношения е 8 пентакли, защото тя не минава границата на флирта.

За всичко се иска смелост, за съжаление такава все по-често липсва.

Кралицата се е окопитила, няма къде да ходи. Понякога нещата просто се чувстват, а картите дооформят картината. Полза от самозаблуждения няма, а и на никого не са необходими.

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...