Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Среща в София


Recommended Posts

Ние присъстващите само виртуално, чакаме отзиви и снимки....59.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Хубава среща, но от малко хора. Жалко, че беше резервирано за 10 човека:feel happy:

На мен ми се идваше, но бях зает до 21ч., а Жул предпочете по-ранен час. надявам се да се видим скоро на живо. Липсвате ми! Колко е България, три часа насам натам, страна-град...

Линк към коментар
Share on other sites

Много хубаво беше,макар и в малък състав.60.gif

Очарована съм от Слънчева,Жул,Криси и Флорестан,с които се запознах.rolleyes.gif

Контактът с хора, които споделят Духовен път е винаги вдъхновяващо и се случва не всеки ден.

Мястото е чудесно,но не става за големи сбирки.

Мислете за удобно място за повече хора,защото скоро Борислав ще идва в София.

3d_047.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Много хубаво беше,макар и в малък състав.60.gif

Очарована съм от Слънчева,Жул,Криси и Флорестан,с които се запознах.rolleyes.gif

Контактът с хора, които споделят Духовен път е винаги вдъхновяващо и се случва не всеки ден.

Мястото е чудесно,но не става за големи сбирки.

Мислете за удобно място за повече хора,защото скоро Борислав ще идва в София.

3d_047.gif

Ами то мястото е ясно според мене -Новата гостилница.."Здраве и Живот"..Ако изберете ден събота през месец април и аз ще дойда на срещата.

Поздрави

Редактирано от Розалина
Линк към коментар
Share on other sites

Хубава среща, но от малко хора. Жалко, че беше резервирано за 10 човека60.gif

Аз не съжалявам за "малкото" хора 59.gif , може би точно ние трябваше да се видим отново. Беше ми много приятно да се запозная с Мария-София, останалите (благодарение на форума:thumbsup: ) ги познавам от доста години.

Линк към коментар
Share on other sites

Извинявам се ,че не можах да дойда ,но не се чувствах добре и времето беше ужасно и затова се отказах ,но следващия път дано всичко да е наред .

Поздрави :Ина :3d_133:

Линк към коментар
Share on other sites

Мислете за удобно място за повече хора,защото скоро Борислав ще идва в София.

3d_047.gif

Ами то мястото е ясно според мене -Новата гостилница.."Здраве и Живот"..Ако изберете ден събота през месец април и аз ще дойда на срещата.

Ами да - Борислав възнамерява :) (живот и здраве) на път за Пловдив (или на връщане от Пловдив) да се отбие и в София, за да се види с приятели. Ако има повече от трима - четирима, желаещи да се срещнат с мен, можем да направим обща среща. Ако няма - ще проведа индивидуални срещи. Идеята за среща в събота (евентуално 2 април) е интересна, защото наистина и хора, които не живеят в София, биха могли да дойдат. Така че, приятели, нека да сондираме този вариант за среща на 2 април!

Линк към коментар
Share on other sites

Хубаво е да има обща среща. Но може и индивидуално. Прекрасно ще е да се съберем, където кажете.:thumbsup:

Линк към коментар
Share on other sites

Слънчева,може би е добре да пуснем нова тема НОВА среща в София,

за да не мислят,че обсъждаме вчерашната...

Линк към коментар
Share on other sites

Аз също имам желание да присъствам на такава среща, но предпочитам по-отрано да се организира. За вече отминалата сбирка прочетох за съжаление същият ден, вечерта (когато тя е била в разгара си:)

Ако се договорим за втори април ще направя всичко възможно да присъствам.

Въпреки, че България е малка страна, когато не си шофьор и три часа насам-натам са доста време и разстояние... Особено когато трябва да обмисляш друг вид придвижване- с автобус, с влак и т.н.

Но ако срещата е в почивен ден с радост бих се присъединила:) (дори при виелици или пороен дъжд да вали...

Редактирано от smehy
Линк към коментар
Share on other sites

  • 5 months later...

Имали желаещи за нова среща края на месеца или в началото на другият :) ?

Идеята е хубава! Чакаме предложения

Линк към коментар
Share on other sites

И аз бих дошла (= Компанията на нови хора винаги ми се отразява добре. Надявам се да приемате и новодошли :D

Редактирано от Sybilla
Линк към коментар
Share on other sites

И аз бих дошла (= Компанията на нови хора винаги ми се отразява добре. Надявам се да приемате и новодошли :D

Разбира се! :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

А кога ще бъде срещата и къде?

:) още не сме определиели час и дата ,но какво ще кажите за 4-ти септеври ,удобно ли е на повечето ,които ще идват ,ако е да,нека да остане тази дата .И ако може някой да даде предложение за заведение и час ,че по София не ги знам много :) .

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...