Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Тълкуване на аватарите, подписите и стила на писане


Recommended Posts

Моят ник е от Ина Трифонова /истинското ми име/ , измислих си Инатари .

Редактирано от Инатари
Линк към коментар
Share on other sites

Станимир , ако може и аз да поразтълкувам твоя аватар.:rolleyes: Планината е едно особено място,като енергия,дух,пространство изчистено от всичко излишно.Може би това е мечтата ти за твоят ум или мястото където намираш покой...или желание да постигнеш за сега далечна цел.Много са далечни тези заснежени върхове и много чисти.Харесва ми това към което си се устремил.Всичко е постижимо!!! :feel happy:

Редактирано от cveta80
Линк към коментар
Share on other sites

Бенита, именно това е пътят - борба и пробив. Ако си очаквала аплодисменти... Не. За всичко се бориш сам, без да очакваш одобрение.

Би трябвало да си доволна от това разитие.

А и затова си "Бенита" - Благословена. Не се обиждай, няма за какво.

:) Благодаря, не знаех, че "Бенита" означава-Благословена,просто се кръстих на любимото ми същество,от Бени-Бенита :). Аватара ми най-много се доближава до него.

За аплодисментите :) - НЕ, не очаквам слава от човеци,а и тя принадлежи само на Бога, само Той е достоен за слава :3d_161: .

За борбата- да, до някъде си права, но аз не се чувствам сама в борбата, защото се доверявам напълно на Духа и на Неговото ръководство, а там всякакъв вид борба изчезва :).Бог се грижи, за моите права и нужди, за това и подписа ми е -"Анах Анахера Вахана"-това е формула, която означава:"Ти си жезъл на моята Истина" или "Животът е живот само чрез Тебе".

За обидата-Обижда се само локвата, като хвърлиш камък в нея, тя се разплисква и окалва всичко около себе си, но я се опитай да хвърлиш камък в океана, едва ли ще се чуе дори и най-малкия звук :) , там всичко е пустота, тишина и дълбочина.

Линк към коментар
Share on other sites

Мона, много пъстър и свеж аватар, много грабващ и привличащ погледите, започна днес със устните на красива лице, после снимка на лицето, след това чаша с релаксиращ коктейл и завърши с ей краченца ей ги две. От горе на долу, с промеждутък почивка от свежа напитка. :dancing yes:

Линк към коментар
Share on other sites

Да, Мона е красива от горе до долу.

И твоята мила дама, Аделаида, е обаятелна. Тези полуспуснати клепачи и полуразтворени устни са убийствено изкусителни. Неустоими.

Линк към коментар
Share on other sites

?#8221;а, Мона е красива от горе до долу.

И твоята мила дама, Аделаида, е обаятелна. Тези полуспуснати клепачи и полуразтворени устни са убийствено изкусителни. Неустоими.

:3d_133:

Anelia_a_s, много хубав аватр събрал голяма доза свежест и нежност в кадърчето си.

Редактирано от adelaida
Линк към коментар
Share on other sites

Хей, Дина:-)))

Какво гори, не разбирам какво гори в образа от твоя аватар.

:3d_041: Мона, благодаря ти!

"...Всички опити на болката

да изкрещи -

са напразни.

Багрите имат по-силен глас.

Цветна вихрушка -

за да не търсиш утеха,

да се изправиш

в свой независим свят!..."

Л.Стефанава

Знаеш, че Дина е истинското ми име.Сила значи.Опитвам се да я намеря в във времето на Константиновите празници. Дълго се задържа константата на високо напрежение в душата ми.

Линк към коментар
Share on other sites

"И някак си привиква с туй човекът.

Крещи от тишина, мълчи от екот.

Сърцето свойта участ заслужава.

Но не забрава, ах, но не забрава!"

Обичаме те Дина! :feel happy:

И ти помни обичайки! Болката е измамна. Няма болка за силния човек. И всичко е Любов.

Линк към коментар
Share on other sites

Обичаме те Дина! :feel happy:

Болката е сладка.Пием я с големи чаши и до дъно.Изпълва нощите ни, но на сутринта незабелязано си тръгва.

Нов ден, за теб, Дина.

Линк към коментар
Share on other sites

Мона,аватара който си сложила днес xfantasy7_1024.jpg ,го представям ,като изображение на моето душевно състояние от доста време :) цялата картина е много впечатляваща ,за съжаление тук не може да се види.

Линк към коментар
Share on other sites

А какво виждаш у нея; аз виждам секс и невъзможност, много страст и отчаяние; но и нежност и завръщане към красотата, към Деня на Първата Зора...

:) даа .Дълбок сблъсък на противоположностите , с желание за завръщане към Началото- сливане и преоткриване.

Линк към коментар
Share on other sites

Обичаме те Дина! :feel happy:

Болката е сладка.Пием я с големи чаши и до дъно.Изпълва нощите ни, но на сутринта незабелязано си тръгва.

Нов ден, за теб, Дина.

Благодаря ви, Силвия и Вендор. Така е-зная.Просто търся повечко силици-затворих ли ги, попилях ли ги...ще ги намеря!

Как не искам точно ти,Вендор да пиеш до дъно, сега, в тази си възраст.

Ще ми се да споделя и това, че асоциациите, които събуждат много от аватарите въздействат взаимно-и на този, който ги избира, и на онзи, който съзерцава. Наблюдавах аватара на Вендор. Насочен поглед към горяща свещ.И денят ми започна с мисъл за концентрация.Нужна ми е за да се "подредя".

Обичаме те Дина! :feel happy:

Болката е сладка.Пием я с големи чаши и до дъно.Изпълва нощите ни, но на сутринта незабелязано си тръгва.

Нов ден, за теб, Дина.

Благодаря ви, Силвия и Вендор. Така е-зная.Просто търся повечко силици-затворих ли ги, попилях ли ги...ще ги намеря!

Как не искам точно ти,Вендор да пиеш до дъно, сега, в тази си възраст.

Ще ми се да споделя и това, че асоциациите, които събуждат много от аватарите въздействат взаимно-и на този, който ги избира, и на онзи, който съзерцава. Наблюдавах аватара на Вендор. Насочен поглед към горяща свещ.И денят ми започна с мисъл за концентрация.Нужна ми е за да се "подредя".

Линк към коментар
Share on other sites

А какво виждаш у нея; аз виждам секс и невъзможност, много страст и отчаяние; но и нежност и завръщане към красотата, към Деня на Първата Зора...

:) даа .Дълбок сблъсък на противоположностите , с желание за завръщане към Началото- сливане и преоткриване.

Има една карта Таро , която съответства напълно на твоята снимка ,не мога в момента да се подсетя за името й.

От малките аркани .

Линк към коментар
Share on other sites

Дина, здравей!

Точно от концентрация и подреждане нямаш нужда. Концентрацията ще те доведе отново до болката, защото тя е доминанта сега в теб. А и без друго си твърде много подреден човек, така мисля, няма смисъл и от това. На теб ти трябва да се разхвърлиш малко. Един съвет, дано ме извиниш, но според мен е добре да зарежеш всичко, ей така, дори да е с краката нагоре, зарежи го, вземи си почивка и замини някъде далеч от всичко. Като се върнеш, ще откриеш, че нещата са си заели местата спонтанно, от самосебе си. Прекалено отговорна си и това те натоварва много. Имаш нужда от разпускане. Този огън който сега гори в аватара ти, ти е подпалил главата. Полей вода върху него и да те няма там. :thumbsup::):feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...