Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Музикални поздрави - 2


Донка

Recommended Posts

http://uk.youtube.com/watch?v=I4IyDFGL23g&...feature=related

Сладки сънища

Редактирано от Аделаида
Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 318
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://www.vbox7.com/play:85b11a67

С любов за вас!

Линк към коментар
Share on other sites

Из душата на нашите певци се лee Вечността. Ние, българите - както и много други хора по белия свят, разбира се - днес сме загубили представа за съкровищата, заринати в дълбините на народната ни душа. Оплетени в мрежата на дребни, просташки вражди, влачим живот на слепци, отдавна забравили що е светлина.

Един ден, когато не останат хора, които се наричат българи и когато нашите песни се пеят само в Аржентина, а танците ни ги танцуват само японци... В този ден земите и горите на България ще запеят, а тревите й ще затанцуват вместо нас.

Това място е дадено на нас и наше ще си остане, независимо кой идва тук и се опитва да си го присвои - защото ние сме част от тая земя; от нея започваме и с нея свършваме - така е било и така ще бъде! Това, което извира от Душата на България е безсмъртно!

СЛУШАЙ, СЛУШАЙ ТАЗИ ПЕСЕН, БЪЛГАРИЙО!

ЧУЙ СВОЯТА ДУША!

коментари към песента

Поздрав за всички, които обичат Майката Земя!

Честит Празник на Земята!

Силвия,не знам как да опиша какво изпитах,когато четох поста ти и после,когато прослушах песента!!!Мога само да кажа,че настръхнах и сълзите сами изскочиха от очите ми...Може би,защото е Великден,може би защото съм далеч от България в този момент,може би,защото и аз,като теб и много други тук,копнея за онези "съкровища,заринати в дълбините на народната ни душа"...Може би...

Благодаря ти и Христос Возкресе на всички!

Линк към коментар
Share on other sites

Линк към коментар
Share on other sites

Моника13

Силвия,не знам как да опиша какво изпитах,когато четох поста ти и после,когато прослушах песента!!!Мога само да кажа,че настръхнах и сълзите сами изскочиха от очите ми...Може би,защото е Великден,може би защото съм далеч от България в този момент,може би,защото и аз,като теб и много други тук,копнея за онези "съкровища,заринати в дълбините на народната ни душа"...Може би...

Благодаря ти и Христос Возкресе на всички!

Знам. Аз ти благодаря!

Защото имаш сетива за красотата.

За теб и всички Българи пръснати по света. Знам какво е да си далеч от милата ни майка. Ах, как знам това!

Поздрав за всички, за които името България значи!

Христос Воскресе!

Редактирано от Моника13
Линк към коментар
Share on other sites

http://www.vbox7.com/play:2257ff6a

Как се случва Любовта - Нина Николина и Калин Вельов.

Линк към коментар
Share on other sites

Линк към коментар
Share on other sites

Moby & Mylène Farmer - Slipping Away (Crier La Vie)

поздравете се
Линк към коментар
Share on other sites

:3d_137:

Meat Loaf - I would do anything for love

Редактирано от Аделаида
Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...