Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Таро и отношения 1


Guest Ивета

Recommended Posts

Здравейте! Отдавна не съм влизала, форумът май беше малко опустял в последно време :)

Днес зададох въпрос "Защо даден човек Х не е отворен за нова връзка?"

Паднаха се 2 чаши + 8 чаши + 3 чаши.

Имам си някои размисли по картите, но не знам дали наистина това ми казват.

Тази комбинация ме кара да мисля, че този човек вече има някой в мислите си. Въпреки, че в момента ситуацията, в която се намира не го удовлетворява емоционално и търси някакъв изход от нея. Най-неясни всъщност са ми тези 3 чаши. Дали търси един вид утеха в приятелите си, опитва се да се забавлява, да е сред хора, за да не мисли за тази трудна ситуация?

Какво мислите вие? :)

Първо добро утро,

Ако ми позволиш ще кажа това, което " чувам" на прима виста.Има някакво влюбване ,но е още неосъзнато.Човека сякаш ,постепенно отваря сърцето си за тебе ,стъпка по стъпка ,освобождава пространство и като финал има повод за купон-3-те влъхви са си свършили работата-едната дава влюбването, втората ,свободно място в сърцето (ако мъжете въобще имат такъв орган :3d_158:B) ), а третата-резултатът,който е ВИДНО положителен.Смятам,че сега се поставят основите на нещо ,но поради липсата на главни аркани ( истинското действие )и кралските карти -не е ясно кой трябва да вземе инициятивата в свои ръце. Въпросът в твойте карти е не Кога?( защото е сигурно ,че ще стане) , а Кой Кого?, и Как?

Някъде бях чела ,че въпросите трябва да се задават така ,че по презумця отговорът да е "да" т.е.да не сугестираме априори себе си , а от там и карите, но ето ,че в този случай картите пак си казват своето.....

Линк към коментар
Share on other sites

На мен много ми хареса тази комбинация 8 чаши и 3 чаши.Не говоря конкретно за нейния случаи.Сякаш човека от 8 чаши свободно върви по пътя си ,тъгата я няма ,тъгата типична за 8 чаши.Този път на 8 чаши ще го отведе право при 3 чаши и той го знае и няма никакво намерение да сменя курса.

Какви са шансовете да се влюби in my beautiful eyes :lol::lol::lol: ?

Крал Пентакли,Светът,2 меча :(<_<

Не виждам никаква вероятност!

Пък и има друга госпожица,за която разбрах ! :angry:

Има ли тогава смисъл - 2 чаши,6 жезли,Паж Чаши

Питах и други неща относно отношенията ни и тяхното развитие .Почти винаги присъства 6 жезли!

Следователно трябва да има смисъл всичко това ,но първия въпрос и тия 2 меча са ми странни!

Предложения?Някак не се връзват!Да не би да е подтискане на чувства?

Линк към коментар
Share on other sites

[quote name='Деяна' date='Nov 21 2009, 07:08' post='98306'

Какви са шансовете да се влюби in my beautiful eyes :lol::lol::lol: ?

Крал Пентакли,Светът,2 меча :(<_<

Не виждам никаква вероятност!

Пък и има друга госпожица,за която разбрах ! :angry:

Има ли тогава смисъл - 2 чаши,6 жезли,Паж Чаши

Питах и други неща относно отношенията ни и тяхното развитие .Почти винаги присъства 6 жезли!

Следователно трябва да има смисъл всичко това ,но първия въпрос и тия 2 меча са ми странни!

Предложения?Някак не се връзват!Да не би да е подтискане на чувства?

Аааах !!!!!!тоя Крал пентакли!!!! Толкова му се радвам и толкова го мразя като го видя!!!!!! "Обратната страна на луната"-така го наричам....(.Моля те кажи ми дали наистина има друга жена или просто така го играят :3d_155: ?)Виж го тоя моя от мойте карти- той е най -небесното Лай..о на света , той не стъпва по земята ,за да не би да се изцапа, ти питаш за твойте очи ,ама той е зает с неговите собствени.И в същото време не те изпуска от поглед за секунда,усещате с фибрите си.

Светът - при мен е една жена живееща в пашкул ,защитена ( или подкрепена) от всички нужни за нея неща- дух , мощ и свобода, прагматичност и сила, и май не й е толкова зле. Добре се чувства така.

2-мечове- на тази карта съм дала име - "Чйо магаре е по- мъжко".Това е нещо като "танц за увертюра" ,за вдигане на адреналина, от което удоволствието е завишено. Сещам се за едни много популярен виц за Иванчо и Марийка ,ама няма да го пиша ,че ме е срам :P .Като обобщение на това е ,че времето като ,че ли му е дошло, трябва да се действа.

От другата подредба виждам ,намек за хлътване, много добро партньорство ,синхрон ( м/у другото и в 2-та меча го има този синхром) и за финал- Сирано дьо Бержерак рецитира стихове :thumbsup: .Има лябовна нагласа,има жар,страст има и намерение на Крал пентакли да направи нещо....God bless u!!!

Линк към коментар
Share on other sites

Какви са шансовете да се влюби in my beautiful eyes :lol::lol::lol: ?

Крал Пентакли,Светът,2 меча :(<_<

Кралят пентакли за мен е емоционално недостъпен мъж, много е трудно да се добереш до сърцето му. Тук в конкретния случай, според мен, причината за това не е друго момиче, а по-скоро в самия него. Просто никак не му е до такива емоции в момента и всячески се опитва да попречи на любовта да го достигне. Само, че тези мъже забравят, че не могат да контролират всичко, най-малко чувствата. Картите според мен ти казват, че той със сигурност не желае да се влюби

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте и от мен!Какво ще кажете за тези карти които изтеглих на въпрос -какви са намеренията на даден човек към мен? 9Мечове,Смърта,Императора,подкрепени от Дявола. :thumbsup1: Първо впечатление МНОГО ЛОШ ЧОВЕК И БЯГАЙ НАДАЛЕЧ!!!Някой ако може да даде по-подробно обяснение ще се радвам! B)

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте и от мен!Какво ще кажете за тези карти които изтеглих на въпрос -какви са намеренията на даден човек към мен? 9Мечове,Смърта,Императора,подкрепени от Дявола. :thumbsup1: Първо впечатление МНОГО ЛОШ ЧОВЕК И БЯГАЙ НАДАЛЕЧ!!!Някой ако може да даде по-подробно обяснение ще се радвам! B)

Здравей,danichka!Този човек няма намерения към теб всъщност.И да е имал,вече няма.Има твоето притеснение и упорито мислене към него и чудене ,може би и желание (което не се вижда от конкретните карти,само се подразбира,ако е така).Но каквото и да е било -е било-нищо повече не се вижда тук.Ако не си задавала въпроса си прекалено много пъти ,не очаквай развитие в тази ситуация.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте! На въпроса : "Дали определен човек се е отказал вече от мен?",

излязоха 2 мечове(обърната) + Дяволът + Висша жрица.

Аз смятам, че не. Дори ми се струва, че виждам любов. Но не знам дали съм достатъчно обективна, така че ви моля да си кажете мнението :)

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте! На въпроса : "Дали определен човек се е отказал вече от мен?",

излязоха 2 мечове(обърната) + Дяволът + Висша жрица.

Аз смятам, че не. Дори ми се струва, че виждам любов. Но не знам дали съм достатъчно обективна, така че ви моля да си кажете мнението :)

Не, не се отказал от теб, дори напротив. Но човекът е абсолютно блокирал. Овен това вие двамата имате сериозен проблем с доверието; много сложни отношения.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей,danichka!Този човек няма намерения към теб всъщност.И да е имал,вече няма.Има твоето притеснение и упорито мислене към него и чудене ,може би и желание (което не се вижда от конкретните карти,само се подразбира,ако е така).Но каквото и да е било -е било-нищо повече не се вижда тук.Ако не си задавала въпроса си прекалено много пъти ,не очаквай развитие в тази ситуация.

Благодаря Ти Минотавър!Не за този човек не съм задавала този въпрос често.Под ,,какви намерения,,има този човек имах в предвид добри или лоши ,но с Дявола и Императора Много се съмнявам ,че ще са добри :thumbsup2:

Линк към коментар
Share on other sites

Не, не се отказал от теб, дори напротив. Но човекът е абсолютно блокирал. Овен това вие двамата имате сериозен проблем с доверието; много сложни отношения.

Благодаря ти, Мона! Твоето мнение е като светлина в тунела за мен :)

Ние имаме сериозен проблем с всичко хахах, най-главният проблем, така както го чувствам аз, е че никой от нас не казва истината за чувствата и желанията си.

Линк към коментар
Share on other sites

Ние имаме сериозен проблем с всичко хахах, най-главният проблем, така както го чувствам аз, е че никой от нас не казва истината за чувствата и желанията си.

В такава ситуация помоли картите за съвет, попитай каква е генезисната причина това да се случва, попитай картите за онова което не знаеш или ти убягва и разбира се, попитай каква е тенденцията в близко време нещата между вас да се изяснят.

Да криеш чувствата си или да не ги споделиш е твърде уморително и не си струва болката после. И именно заради това Дяволът и Висшата жрица е една класическа комбинация в таро за потиснати чувства. И дветe са много тежки карти, а една до друга са ...... нещо страшно. Много тежък въздух.

Редактирано от Мона
Линк към коментар
Share on other sites

Да, абсолютно си права. Аз доста пъти съм си "разговаряла" с картите по този въпрос. Този човек е страшно важен за мен, въпреки че сме разделени. Имам чувството, че няма какво повече да се знае за нещата. Питала съм за съвет и той е винаги един и същ - аз съм тази, която трябва да действа и да бъде откровена докрай. Знам, че нищо няма да се промени преди това. Така, че сега съм в период на събиране на смелост :)

Линк към коментар
Share on other sites

Императрица,Дявол,5 Пентакли - една много силна комбинация ! Въпросът е "Ще иска ли да поднови отношения с мен?" Връзката е стара ,минало свършено :lol: ,но Таро така говори тук ,че аз онемях пред картите.Нямаше как да не споделя.Тази комбинация не само отговоря на въпроса ... говори и за друго,говори за всичко от преди и сега и за напред ! Тук е абсолютно всичко .Нямам нужда от тълкуване ,защото зная какво значи.

Ех тази любов,Лимонке ! Белязана ли е с такива карти ... направо си е*** май*** :lol::o Упс :P Грешка на езика ,нов съм в занаята :lol::lol:

Линк към коментар
Share on other sites

Кула,Асо Жезли,Асо Пентакли - Подиграва ли се с мен ?

Това Асо Пентакли ме преследва от вчера вечерта и винаги на трета позиция за каквото и да питам -любов,работа,обаждане,среща ... Асото си е там.

Имам подозрения ,че идва нещо ново ... нов период и е в сила вече .Кулата си отива и си е отишла ... Новия период е отбелязан с двете Аса ,но въпроса ми пък не беше такъв !

Идея ?

Линк към коментар
Share on other sites

Публикувано на Днес, 07:59 Кула,Асо Жезли,Асо Пентакли - Подиграва ли се с мен ?

Това Асо Пентакли ме преследва от вчера вечерта и винаги на трета позиция за каквото и да питам -любов,работа,обаждане,среща ... Асото си е там.

Имам подозрения ,че идва нещо ново ... нов период и е в сила вече .Кулата си отива и си е отишла ... Новия период е отбелязан с двете Аса ,но въпроса ми пък не беше такъв !

Идея ?

Mи да кажа и аз -по- скоро -не ти се подиграва, може би е бил с доста високо самочувствие за себе си,може би ги е приемал нещата по по- несерьозен начин,малко така -хаха, но като ,че ли носът му е натрит,егото му е доста разклатено ,да не кажа сринато,ти ли си го направила -само ти си знаеш,и май се почва на чисто с нови по-реални и земни възприятия и самовъзприятия.Мисля ,че скоро ,ще разбереш това и ще бъдеш изненадана,но ше си доволна.Пиши ако искаш за обратна връзка.

Редактирано от shopkata
Линк към коментар
Share on other sites

Браво :) Всичко ,което казваш е така.Само за егото му се съмнявам .... то е непоклатимо! :lol: Видяхме се ,говорихме и си ми каза всичко човека !Останах приятно изненадана от това ,което чувства към мен! Малко трябваше да го предизвикам ,за да си каже всичко ,но това няма значение :) !

Много точно изтълкува ситуацията !

Поздрав :thumbsup2:

Линк към коментар
Share on other sites

Браво :) Всичко ,което казваш е така.Само за егото му се съмнявам .... то е непоклатимо! :lol: Видяхме се ,говорихме и си ми каза всичко човека !Останах приятно изненадана от това ,което чувства към мен! Малко трябваше да го предизвикам ,за да си каже всичко ,но това няма значение :) !

Много точно изтълкува ситуацията !

Поздрав :thumbsup2:

Мерси за окуражаването!

А за разклатеното му (разбито ) самочувствие мога да заложа даже кинти ,че съм права....Това за мене е Кулата която всеки сам си я изгражда.Колко е реалистична -картите показват...Радавам се за тебе :P !!!!

Сега друго... След малко ще пусна пост за здравословен проблем на моя много,много близка приятелка.МОЛЯ ВИ, ЩЕ ИМАМ НУЖДА ОТ ВАШАТА ПОМОЩ!!! Тя е много млада и много важна за мене, а аз не съм достатъчно добра в тълкуването на картите.Надявам се да ми отговорите максимално бързо ,защото искам да си дойда в България за операцията й.

Линк към коментар
Share on other sites

След малко ще пусна пост за здравословен проблем на моя много,много близка приятелка.МОЛЯ ВИ, ЩЕ ИМАМ НУЖДА ОТ ВАШАТА ПОМОЩ!!! Тя е много млада и много важна за мене, а аз не съм достатъчно добра в тълкуването на картите.Надявам се да ми отговорите максимално бързо ,защото искам да си дойда в България за операцията й.

Така... Разбъркавайки картите и говорйки им каква точно карта може би ще изтегля за неин сигнификатор изпадна Обесеният (обърната).Да уточня ,че аз не работя с обърнати карти.Съответно я оставих тази карта за сигнификатор. После им казах наистина това което ми идва от сърцето -ще ги питам какво е здравословното състояние на Галя , но не е минало ,настояще ,бъдеще ,а по-скоро отговор коментар ,въпрос.

Ето каво се получи:

3 жезли+Глупакът+10 меча

Ще се опитам и да поместя образите на картите , но като цяло мисля ,че ще има операция и някой ще я лекува-10 меча.Предишните 2 карти ми е трудно да тълкувам ,защото не съм обективна,също и сигнификатора.

Линк към коментар
Share on other sites

Съжалявам, не мога да постна образите на картите ,много съм зле с тахниката...

Ако можете помогнете с мнения. Мойто таро е хармонично. Все си мисля ,че в момента тя е паникьосана, но отговорът е ,че всичко е наред , спокойствие лъха от 3 жезли, глупакът е -" кавото трябва да става ,нека ства ,ама по-бързо"и 10 -меча-ножът ще игре.Няма как да се размине ,но има излекуване.

Моля ви каже ми дали съм парава!!!!

Редактирано от shopkata
Линк към коментар
Share on other sites

Здравеейте ,аз съм нова тук и абсолютно начинаеща,ще коментира ли някой наредбата на моите карти. 1-3 мечове; 2-3 чаши;3-3пентакли. Въпроса ми е как да го убедя до края на декември да се видим?Благодаря предварително

Линк към коментар
Share on other sites

Здравеейте ,аз съм нова тук и абсолютно начинаеща,ще коментира ли някой наредбата на моите карти. 1-3 мечове; 2-3 чаши;3-3пентакли. Въпроса ми е как да го убедя до края на декември да се видим?Благодаря предварително

Здравей, според мен вие живеете отдалечено един от друг, или сте в различни градове, или отдавна не сте виждали ...

За останалите карти: двете тройки, намери начин да се впишеш в празничната му програма, ако има такава. Или накарай въображението ти да заработи, но ако си струва. Човек, който караш да те види или да се видите, не мисля, че си струва усилията на мисълта ...

Успех :)

Редактирано от Мона
Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря ти Мона,абсолютно си права не живеем в един град и не сме се виждали от 3м,за мен всичко свързано с него си струва въпреки всичко и всички. На въпроса ми ще възобновим ли връзката си,се паднаха според мен по обещаващи карти-сила,императорът,10 чаши

Редактирано от zlatna30
Линк към коментар
Share on other sites

На въпроса ми ще възобновим ли връзката си,се паднаха според мен по обещаващи карти-сила,императорът,10 чаши

Според мен, разбира се, картите не значат това и ще трябва да те разочаровам: това съчетание от 3 карти говори за дълъг застой в отношенията ви.

Не знам къде и как си учила карти Таро, но това не са обнадеждаващи карти: Силата ти е първа - период на тотална липса на емоционални знаци, особено подчертани от Императора. 10 чаши като трета или е проява на изблик, но за мен това е временна промяна, ако изобщо я има.

Това не са любовни карти, това са карти на "да изсмучеш нещо от пръстите си".

Кажи, как тълкуваш ти картите поотделно и общо, в комбинация?

Редактирано от Мона
Линк към коментар
Share on other sites

аз тепърва прохождам,имам карти едва от няколко дни,само чета в книгата, не умея да тълкувам,тази 10 чаши ме зарадва.Ти би ли ми наредила наново за същия въпрос?

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...