Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Вълшебен свят


Guest BlueHawaii

Recommended Posts

http://www.alexgrey.com/ - Погледнете тези картини, те са на художника Алекс Грей. Има какво да се научи от тях!

Малко е съмнително че има какво да се научи.Видимисе малко сладникав,а и рисунките са му слабички.

Линк към коментар
Share on other sites

Светът е вълшебен - за този който използва не само лявата си мозъчна хемисфера, но и дясната, както и слуша СЪРЦЕТО си! Горната снимка на Вальо ме наведе на мисли за съвременната често бездушна наука, изследваща отраженията на нещата. А в същото време всяко дете или домакиня има повече връзка с онази вечна приказна наука на целокупния живот, която обхваща цялата вселена и носи приказност и свързаност с космоса!

Светът е вълшебен, животът е приказен!!! Хари Ом !!!

Линк към коментар
Share on other sites

http://www.alexgrey.com/ - Погледнете тези картини, те са на художника Алекс Грей. Има какво да се научи от тях!

Aratron, много ти благодаря, че споделяш с нас тези вълшебни картини. На мен поне много ми въздействаха, може би защото много обичам да се опитвам да си представя( ;) получи се доста глаголно изречение-отражение) как бихме изглеждали в 4 измерения, примерно, или нашите енергийни полета и т.н.- сега го видях в неговите картини. Мисля че Алекс Грей някак си стига до границите, които ни налага материята и успява да надникне леко отвъд...

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 months later...

Поздрави за избора,dnes! :thumbsup:

И аз харесвам работите на този млад художник,има една приказност в тях,една вълшебност,която всеки човек придобива в ранна възраст от слушането на приказки... особенно на българските.

Редактирано от nina7705
Линк към коментар
Share on other sites

Вчера в новините по БТВ видях деца снимали с GSM-а си облаци-бяха две ръце даващи светлина.

Ако това не е вълшебство... :3d_075::3d_015:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Поздрави за избора,dnes! :thumbsup:

И аз харесвам работите на този млад художник,има една приказност в тях,една вълшебност,която всеки човек придобива в ранна възраст от слушането на приказки... особенно на българските.

Да точно такъв е ефектът. Познаваш ли го.

Линк към коментар
Share on other sites

Поздрави за избора,dnes! :thumbsup:

И аз харесвам работите на този млад художник,има една приказност в тях,една вълшебност,която всеки човек придобива в ранна възраст от слушането на приказки... особенно на българските.

Да точно такъв е ефектът. Познаваш ли го.

Всъщност не познавам автора лично,но това съвсем не е нужно.Все пак творбите му говорят вместо него .

В това винаги съм откривала едно особено очарование ,защото човек запечатва част от себе си в творбите си независимо в каква насока твори,а ние сме толкова многоизмерими същества направо необятни,че когато се докоснеш до определена творба все едно навлизаш в лабирин за който не се знае къде ще те отведе ... :whistling:

Линк към коментар
Share on other sites

Точно като теб мисля и аз. Даже твърдя, че най-добре познават авторите 2 групи хора - страничните наблюдатели и най-близките им хора. Приятелите са една необятна група, която много често изкривява твореца от мимолетните си познанства с него.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 months later...

Приятели искам да Ви покажа едни приятни изработки от дърво...приказни са...дано ви харесат:198553_196513.jpg

Още тук: http://prikol.i.ua/view/198553

:3d_051:

Линк към коментар
Share on other sites

Приятели искам да Ви покажа едни приятни изработки от дърво...приказни са...дано ви харесат:198553_196513.jpg

Още тук: http://prikol.i.ua/view/198553

:3d_051:

:thumbsup: Чудесно, преди време една приятелка ми ги изпрати като слайдшоу. Може да си ги свалите от ТУК.Поздрави!

Редактирано от Fut
Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 years later...

Художникът  Коллин Джордан предлага да се сменят мотаещите се на вратовете златни висулки,

и украшения със скъпоценни и не толкова скъпоценни камъни, с по-ценни неща.

Като такива могат да бъдат живите зелени растения, които дават живот на всичко на тази планета. 

 

PageImage-512628-4647957-wearableplanter

 

 

източник 

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Шедьоври от тикви от Мерилин Съндърланд

 

Мерилин Съндърланд е американска художничка от Колумбия. Всяка нейна работа е произведение на изкуството. Мерилин създава от тикви удивителни скулптури. Тя е участвала в конкурси и международни изложби и за своето творчество е получила вече няколко награди. Тя украсява своите тикви с различни орнаменти. Плетениците от цветя, листа, плодове, пеперуди, птици покриват скулптурите като с интересни дантели, превръщайки обикновения плод в шедьовър.

 

 

pumpkin29.jpg

BIGPIC52.jpg

Редактирано от mvm
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...