Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Recommended Posts

Благодаря за този материал, сега го виждам. Супер е!

Ето колко е важно да живеем за мига, с благодарност, за всичко и пълна осъзнатост :3d_137:

Редактирано от Слънчева
Линк към коментар
Share on other sites

Да се дистанцираш от мислите,не е мислене,а преживяване.Опит.За това различните автори го описват различно.Когато достигнеш до нивото да има дистанция между теб и мислите,можеш да лекуваш.Но тогава се използва не мисъл,а енергия,която лечителят моделира според нуждите си.

Енергията следва мисълта при обичайното ни съзнание.Когато се дистанцираме и наблюдаваме мислите отстрани можем да насочваме енергията в посоката в която пожелаем и в количество,което пожелаем.Но какво точно да направим зависи от една идея от скрит източник,който аз наричам намерение.Когато започвам никога предварително не знам кой метод ще използвам или какво ще правя.Ситуацията определя,намерението създава цялата сцена-декорите и инструментите и за мен остава само изпълнението.И никога не се колебая,винаги всичко е ясно.

Правя разграничение между мисъл и намерение,защото мисълта мога да я видя как идва или си отива,а намерението идва от вътре,то е като интуитивно чувство,но е ясно и точно.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 8 months later...

Примери за силата на мисълта прилагана за лечение на себе си и на други хора от разстояние:

и да ви стане тъжно накрая не забравяйте все пак безценното време, което семейството е спечелило заедно!

В последното видео Хосе Силва разказва как можем да използваме силата на мисълта, нашия собствен ум за да решаваме не само здравословни, но и всякакви други проблеми, да следваме интуицията си и да усещаме правилните решения във всеки момент, да помагаме на другите и на себе си... Това е потенциал, който притежаваме и сме длъжни да развиваме за да помагаме в решаването на проблеми и подобряване условията на планетата - както казва Хосе Силва - да бъдем съ-творци.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Историята на една млада жена, която успява да пребори алергия към кучета единствено чрез силата на мисълта си http://www.silvacour.../78-alergiya-li

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Силата на Мисълта :

http://btvnews.bg/vi...-bez-strah.html

Редактирано от Мария-София
Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 months later...
Линк към коментар
Share on other sites

  • 9 months later...

Лазарев,Защо си отива енергията:

 

http://www.youtube.com/watch?v=cdrBuJjLbsU

Редактирано от Мария-София
Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

еmogarant, oпитай просто.

 

От няколко дни съм впечатлена от Метода Силва, практикуван от такъв един невярващ от дълги години човек. Преди още да довърши всички упражнения от книжката, той го приложи върху мен и ефектът беше чудесен.

За мен, която ползвам друг метод да лекувам хората, беше много приятно да се окажа пациент на ... лечение от бъдещето, или как да го нарека, не знам. Стоиш си просто и дори не подозираш... и проблемът ти е изчезнал, в душата ти изгрява слънце.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...