Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Забавно


Guest Fut

Recommended Posts

"Питам се, откога розовото е навлязло в мъжката мода!? Явно не съм в крак с времето. Хммммg.gif "

Да, вече е модерно розовото за мъжки дрехи. Но на мен лично не ми допада, предпочитам да съм старомоден. laugh.gif За бала абитуриентски, родители и продавачка ме навиваха да взема по - свеж цвят риза ( май розовка... или лилава, не помня), но аз устоях на натиска им и заложих на по - делови цвят. tongue.gifbiggrin.gif

хе хе хе, розовото за мъже в България е на мода от поне 40-50 години......

ама некои си мислят, че модата опира до техните съзнателни години само...от 5 до 10

smile.gif Като стана въпрос за съзнателни години, може да се направи връзка с понятия като растеж и развитие..пък ако ще и да са духовни (растежа и развитието). В тази връзка, хрумна ми идея за обява, ама не каква да е обява, ами спецЯлна- напълно подходяща тъкмо за виртуални места като това, или подобни на това. Та, на първо писане ето какво се получава:

"Духовно развит, астрално заможен но със затворено трето око, спешно предлага отворена връзка с пълнолетна, с добре оформени чакри и естествено оцветена аура, стига да му е сексуално навита, за ежедневна обмяна на опит под завиФките." 3d_146.gif

Явно на тоя му е омръзнало сам да си пере чакрите, но подхода му е дискретен и индиректен...3d_040.gif

моля, моля. аз не си пера чакрите сам. ама ха

Линк към коментар
Share on other sites

Мерсаж :3d_123:

491_3.jpg

~~~

http://www.youtube.c...player_embedded

skype-41.gif Малко неестествено се поклащат но ще го преживея хихихиххихи. Хайде, носете си новите розови ризки момчета, аз се предавам. Ей ви на, котка паднала по гръб:3d_065:. Предавам се значи, изгубих неравната битка с розовото:3d_146: .

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

Бех си рекъл, мълчи си бе, че котка по гръб най-драска.....ама ме дръпна дявола за езика.

Абе Елф, знаеш ли, че името на любимите ти AC/DC означава и "права резба и обратна резба", демек двойнствена употреба на инструментите smile.gif хем пробивни, хем заклещващи :)

Редактирано от БожидарЗим
Линк към коментар
Share on other sites

Тц това не го знаех но пък в розовко не съм ги меркала. Едно приятелче имаше билет и за мен за концерта но му отказах защото не се чувствам добре сред голяма тълпа. Но онзи ден го питах, казвам, абе брато какво ли би се случило ако някой така се яви на такъв концерт. Ами казва после ще правят от дрешките му тапети :3d_146:

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

Тц това не го знаех но пък в розовко не съм ги меркала. Едно приятелче имаше билет и за мен за концерта но му отказах защото не се чувствам добре сред голяма тълпа. Но онзи ден го питах, казвам, абе брато какво ли би се случило ако някой така се яви на такъв концерт. Ами казва после ще правят от дрешките му тапети 3d_146.gif

Лелей, кой това? Хомофобите?

Абе нали знаеш какво говорят за хомофобите...

А, то и рок и метъл средите най-много гейове има. Всъщност истинските гейове май предимно в черно са облечени :) Мъжкия цвят :)

Редактирано от БожидарЗим
Линк към коментар
Share on other sites

Абе Елф, знаеш ли, че името на любимите ти AC/DC означава и "права резба и обратна резба", демек двойнствена употреба на инструментите smile.gif хем пробивни, хем заклещващи :)

AC/DC - променлив ток, прав ток... това си мислим ние, сексуално /мозъчно/ кастрираните физици...

:3d_113:

Преди се въздържах да отбележа, но тъй и тъй някои се престрашиха да нагазят в темата, ще изплюя камъчето:

БожидарЗим, по-секси описание на мъжко облекло от вчера не бях чела... Я виж каква гореща тема се разви впоследствие... Хич не ти трябва розова риза за розови мечти...

:3d_002:

Линк към коментар
Share on other sites

Слушкай да ти кажа нещо на уше. Имам приятели с такава сексуална ориентация които са страшно интелигентни хора, наясно са със себе си и не им се налага да правят никакви демонстрации. Напротив, имат страхотен вкус за обличане а и в много ситуации се държат много мъжки също не се правят на онези мили животинки скачащи по дърветата. Има го и този момент, но това са хора приели се такива каквито са затова и се държат естествено и нормално, дори по- нормално от много "нормални", а това в кой се влюбват и с кой си лягат е нещо лично както е лично за всички хора и аз ги уважавам за това което са. Друг е въпроса че света се изметна та стана мазало от всякъде което не касае хората със здрав разум независимо от сексуалната им ориентация. Това исках да го изясня.

Линк към коментар
Share on other sites

Ами и аз това промотирам. Да си наясно със себе си.

Лично аз съм навит на всякакви неща, които биха ми били полезни и обществото няма много да припадне като ги види.

Но ако някой припадне, съм готов да му дам подкрепа.

smile.gifsmile.gif

Редактирано от БожидарЗим
Линк към коментар
Share on other sites

Мда не трябва розова риза за красиви мечти.... Другото е въпрос на вкус казала котката и се близнала по опашката. През цялото време докато си пишех тук ( вече няма да си позволявам да споменавам с какво се забавлявам щото си потроших пръстите) в главата ми постоянно стоеше образа на един човек и в мен звучаха думите му. Все пак жената е жена когато е жена и мъжът е мъж когато е мъж! Думи казани ми мнооого отдавна в някакъв разговор с него.

Линк към коментар
Share on other sites

Все пак жената е жена когато е жена и мъжът е мъж когато е мъж! Думи казани ми мнооого отдавна в някакъв разговор с него.

Жената е жена, когато е човек и мъжът е мъж, когато е човек.

Дълбоко в себе си всеки човек е безполов.

Целта на духовното развитие е да се постигне вътрешна безполовост или по-точно примирение на мъжкото, женското и псевдомъжкото и псевдоженското.

Иначе външно си си жена де. Нафльорцена, наконтена и т.н. :) хе хе

Линк към коментар
Share on other sites

Ами и аз това промотирам. Да си наясно със себе си.

Лично аз съм навит на всякакви неща, които биха ми били полезни и обществото няма много да припадне като ги види.

Но ако някой припадне, съм готов да му дам подкрепа.

smile.gifsmile.gif

Ами ОК, ела подкрепи шефа ако ти позволи. Днес приятелката ми разказа за онова с паетките как се понавело и му се показали дълбоките дантелени гащички. Абе казва слушам шефа и приятелите му нещо се смеят и залягат по сепарето и нещо споменават за младите момчета. Като погледнах, оня се навел и гащите му едни.... следва описание което не е за тук. Казва, скатах се лекичко зад бара и паднах от смях. А иначе шефа и приятелите му не знаят, че дъвчем розовата тема от няколко дни. Но и той и приятелите му май се заразиха от страшен кикот хиххихи. Та ела го подкрепи пък ще му тропнем по един билярд.

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

Все пак жената е жена когато е жена и мъжът е мъж когато е мъж! Думи казани ми мнооого отдавна в някакъв разговор с него.

Жената е жена, когато е човек и мъжът е мъж, когато е човек.

Дълбоко в себе си всеки човек е безполов.

Целта на духовното развитие е да се постигне вътрешна безполовост или по-точно примирение на мъжкото, женското и псевдомъжкото и псевдоженското.

Иначе външно си си жена де. Нафльорцена, наконтена и т.н. :) хе хе

Да душата е андрогин а и трябва да образуваме ХАРМОНИЯ от краските в аурата си а когато това се случи то ще проличи и външно, съответно няма да има такива фрапиращи отклонения и отношението към съответния човек ще бъде съвсем различно. Почтително например :)

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Кристиян

секна ли ти :) ха ха ха ха

Кое ти секна бе Кристияне :)

Кън-екшъна ми секна...Не мога да пиша смисленНо и да правя а-социаций, ако не се инспирирам пряко и непосредственНо от Violet Flame, чийто повелител е St.Acetylen :3d_077:

Линк към коментар
Share on other sites

Различното между евреите и гърците е това, че и едните и другите биха продали майка си за жълти стотинки, но гърците поне няма да я доставят. :lol:

Линк към коментар
Share on other sites

хахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаха

хахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаха

хахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаха

Радка Куршума - Огнеборецо мой

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...