Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Отвори сърцето си за Лори!


Guest Ивета

Recommended Posts

"Изпратете дарителски SMS с текст DMS lori на номер 17 777 (за абонати на GLOBUL, vivatel и M-Tel)."

Веднага щом пуснах един и ми върна отговор : Благодарим ви, че подкрепихте кампаниата DMS LORI.

п.п Аз по принцип избягвам да разглеждам хороскопи за здраве и операции, но искам да отбележа в случая, че "шефа" на хирурзите и на операциите- Марс е чудесно разположен през целия януари. Намира се в своята екзалтация в Козирог и освен това на 13.01.09 е и в сходящ тригон (много хубав знак) към Сатурн, а също така и към Уран!

Пожелавам ви успех и мисля, че и звездите ще бъдат с вас.

:3d_053:

Линк към коментар
Share on other sites

Аз също желая Късмет, Успех и Здраве за Лори!

Ние сме с Вас.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Честита Коледа на теб, Илияна и на малката Лори!

Вярвам, че Господ е бдял над вас и че тази Коледа е по-щастлива от предишните! :)

Благодаря и на всички хора, които активно се включиха и помогнаха, всеки един лев беше важен, всяка една усмивка на удовлетворение - когато си дал...

Вярвам, че това е пътят и начинът да се докоснем до това да бъдем добри!

Направи добро и го хвърли в морето, както са казвали древните гърци ...

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Искам да кажа отново-голямо Благодаря, на всички, които ни помогнаха. Всеки, с каквото можа!

На 11.01.09г. заминаваме за Мюнхен. На 13 ще ни приемат в клиниката. Надявам се, убедена съм, че след операцията за Лори ще има голямо подобрение!

Благодаря ви приятели! :3d_046:

Редактирано от xameleona
Линк към коментар
Share on other sites

Желая Ви успех там, да ви върви по вода! Очакваме радостни вести!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Видях се с бащата на Лори. Каза, че всичко е наред. Все още са в Германия и в момента я раздвижват. По план в началото на март ще се приберат у дома.

Благодаря на всички, които помогнаха. :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ние вече сме си в къщи.

Лори е добре, все още е в шини, но ще се подобрява с всеки ден. Операцията е успешна и Благодаря на всички за подкрепата! :3d_046:

Линк към коментар
Share on other sites

Ние вече сме си в къщи.

Лори е добре, все още е в шини, но ще се подобрява с всеки ден. Операцията е успешна и Благодаря на всички за подкрепата! :3d_046:

:3d_137::3d_053::3d_022::3d_047::3d_163:

Линк към коментар
Share on other sites

Добре дошли в България звездички! :3d_050: Поздравления за успешната операция и за смелостта и силата и вярата ви!

Илиянче, доколкото разбирам от публикуваните сведения на предишните страници,

Днес получих съобщение от клиниката в Мюнхен, че цената за първата операция на Лори е променена от 12 500 на 14 500 евро.

Bitte beachten Sie, das für die 1. Operation 14.500 € kalkuliert wurden.

Ich hoffe, dass die kleine Differenz noch beschaffbar ist.... Sekretariat Zentrum für Kinder- und Neuroorthopädie

Orthopädische Klinik München-Harlaching

не разбирам добре немски, но довечера ще ми помогнат в превода. :feel happy:

В сметката има 40 485 лв. и 900 евро.

Благодаря на всички, които ни подкрепят и помагат. Очаквам дата за първата операция.

дотук бяха събрани парите за първата операция.

Можеш ли да ни дадеш допълнителна информация какво ви предстои и какви средства ще са ви нужни още за следоперативния период и за втората операция.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, Приятели! Благодаря за посрещането :) .

Няколко дни имах нужда от почивка и да се наспя. Вече сме още по-добре. Въпреки, че в клиниката в Мюнхен се грижиха прекрасно за нас, имаше напрегнати моментиq все пак 46 дни бяхме в една стая. Възхитена съм от отношението към пациентите. Лекарите и персонала там се стараеха да ни вдъхват кураж и спокойствие. Благодаря на Бога и на всички добри хора, че имахме шанса да сме там, спокойна съм, че съм направила най-доброто за детето си, останалото е от Бога.

Лори се чувства все по-добре, в края на месеца ще започнем рехабилитация за раздвижване и след два месеца тя трябва да започне да стъпва.

До днес в сметката на Лори има 12 960 лв. и 900 евро. Нужни са ни още около 3000лв.

Нямаме фиксирана дата за втората операция (на ръчичката), но по препоръка на лекарите е добре да бъде през август или септември, тази година.

Редактирано от xameleona
Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Днес проверих сметката на Лори-има 14 226 лв. и 910 евро.

Благодаря на всички за помощта!

От понеделник започваме рехабилитация и се надявам, макар и бавничко да напредваме. Тя се чувства все по-добре и мисля, че всичко се подрежда прекрасно.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Привет на всички наши приятели, на всички, които до този момент ни подкрипиха.

Лоринка се възстановява прекрасно, раздвижването върви добре. Вече сама се обръща на всички страни, свива крачета.

Имаме дата за втората операция-на 13 август ще ни приемат в клиниката в Мюнхен. Парите за тази операция са събрани остават ни само около 1000 лв. за самолетните билети.

Искам да благодаря на всички хора, които ни помогнаха и подкрепиха. Без вас нямаше да успеем. :wub:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Здравейте, Приятели!

Днес получих отговор от клиниката в Мюнхен за състоянието на Лорина /изпратих рентгенови снимки от тук/.

Та, Лоринка е добре, заздравяват успешно остеотомиите. Позволява се вече да започне да стъпва на двете си крачета, като разбира се се спазват препоръките.

Рехабилитацията навлиза в друга фаза и бавно, но сигурно Лори ще прохожда :3d_046::angel:

Линк към коментар
Share on other sites

Та, Лоринка е добре, заздравяват успешно остеотомиите. Позволява се вече да започне да стъпва на двете си крачета, като разбира се се спазват препоръките.

Рехабилитацията навлиза в друга фаза и бавно, но сигурно Лори ще прохожда :3d_046::angel:

Това е чудесна новина! :3d_053:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 months later...

Здравейте Приятели!

Ние с Лоринка заминаваме на 12 август за втора операция в Мюнхен. Тя се чувства добре.

Паричките бяха събрани, точно, до стотинка. :) Благодарение на всички вас, става възможно да пътуваме и ние ви Благодарим от сърце! :wub:

Редактирано от xameleona
Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Здравейте, има новини от Лори.

Чувства се добре, операцията е минала благополучно. Сега се възстановява. Може да се прибере по-рано от планираното. :)

Лори, чакаме те да се върнеш!

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...