Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Астрология - въпроси от начинаещи 2.


Recommended Posts

примерно балет, театър ...

:thumbsup2::thumbsup2: Не съм се замислял и по добре да не се :sleeping:

Добре мерси много за всичко, :sorcerer: най-ме изненада ''имаш Марс в Лъв ''

ако някой може даами го протълкува ще е добре .

Мерси отново страхотен форум

Линк към коментар
Share on other sites

Мерси интересен сайт, слава богу че са аналогични 2-та езика та да разбирам нещо. Описанието там е същото като това на http://www.beinsadou...y_horoscope.php

Пак благодаря :thumbsup:

Редактирано от Bruce Lee R.I.P
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, някой може ли да каже нещо повече за транзит на Плутон през асцендента (в моя случай Козирог 7-ми градус)?До колкото знам тази година аспектите на Плутон са доста тежки - таоквадрат с Уран и Сатурн, та се питах дали това,че при мен Плутон преминава и през асцендента ще утежни положението или не?(още повече,че Плутон ми е и на медиум цели). Ще съм благодарна на всеки, който сподели мнението си по въпроса!:rolleyes:

Редактирано от mochito
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, някой може ли да каже нещо повече за транзит на Плутон през асцендента

"1 дом – фундаментални промени във външния вид. Проява на лична изобретателност. Нараства силата на волята и решителноста за провеждане на конструктивни промени. Плутон в аспект към Асцендента особено при съвпад има ефект на ново раждане. Възможно е раждане на дете. Повишава се желанието за лична власт и авторитет. Тенденция към доминиране и упоритост. Развива се силна воля и желание за самоусъвършенстване. Промени в съзнанието и маниера на поведение."

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, някой може ли да каже нещо повече за транзит на Плутон през асцендента

"1 дом – фундаментални промени във външния вид. Проява на лична изобретателност. Нараства силата на волята и решителноста за провеждане на конструктивни промени. Плутон в аспект към Асцендента особено при съвпад има ефект на ново раждане. Възможно е раждане на дете. Повишава се желанието за лична власт и авторитет. Тенденция към доминиране и упоритост. Развива се силна воля и желание за самоусъвършенстване. Промени в съзнанието и маниера на поведение."

Благодаря!:feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

А някой да знае къде мога да намеря професионален астролог ''ОПИТЕН' ?

И горе долу колко се плаща?

Редактирано от Bruce Lee R.I.P
Линк към коментар
Share on other sites

Брус Лий, наистина е скъпичко. Обикновено колкото по-ОПИТЕН, толкова по-скъпичко, макар и не задължително. Ако искаш някакви координати, по-добре на ЛС. Но ... защо ти е това? Хороскопът ти дава възможностите, потенциалностите, с които си роден; ти обаче имаш съществена роля също. По-скоро за мен хороскопите са само да се ориентираме за генералната посока, както и добро обяснение защо сме поставени при такива, а не при други условия, защо има тенденция да ни се случва това, а не онова... Оттам нататък важно е и ние какво правим, как реагираме, какво се стараем да отработим като дадености и ситуации.

И всяко наше сериозно старание да се развиваме към по-добро се възнаграждава. Вярно, понякога оскъдно или поне не много видимо, но го има thumbsup.gif

--------------------------------------------------------------

Не може гранат1.

В такъв случая за теб може да се кажат само най-общи неща, що се отнася до слънчевия ти знак, както и някои характерни за аспектите между планетите зависимости, които обаче няма да е ясно в коя сфера от живота ти се проявяват.

Все пак имаш две възможности - проверяваш в регистъра на общината, където си родена; даваш на, както каза Брус Лий, ОПИТЕН астролог датите на съществени събития в живота ти (а също добре е да направите и личен контакт, за да може той да се ориентира донякъде за възможния ти асцендент), за да се направи ректификация 60.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Не знам точния час на раждането си.Може ли хороскопът в този случай да е точен?

Не може да е точен нито рождения хороскоп, нито да се прави прогностика, за съжаление. Използват се няколко минали важни в живота събития и снимка /ако не може да се осъществи контакт със среща/. И естествено - ориентировъчен час. В ЕСГРАОН в общината, където сте роден/а има записани часове на раждане, в които аз лично не вярвам напълно. Но, обикновено всеки има някакъв ориентировъчен час. :thumbsup:

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря ви!

И аз така мисля,въпреки че се опитаха да ме убедят в противното.Направените ми хороскопи въобще не отговарят на истината за мен.(Мисля че писах в някаква друга тема по този въпрос.)

Астрологията е наука и трябва да се борави с точни данни.:)

Линк към коментар
Share on other sites

Имам два въпроса.

1. Как мога да определя часа на разсъмване за дата от преди около 80 години?

2. Да отчитаме ли лятно/зимно часово време при боравенето с часа на раждане?

ЗИмного време май е с един час назад от лятноток, което е "истинското". Означава ли това, че као имаме час по зимното време, то трябва да добавим 1 час, за да получим точното астрономическо време? И откога в България е въведена тази смяна на времето.

Питам, защото за други операции базирани на небесните тела времето се приравнява към астрономическото.

Линк към коментар
Share on other sites

А на мен, някой ще отговори ли....бях писала, ама никой не помага.....

Вие сте си оставила данните и искате някой да ви направи пълен хороскоп. Малко е трудничко това във форумите. Просто се обсждат определени теми,пък и вие не задавате въпрос,нали-))

Линк към коментар
Share on other sites

Не, напротив...не искам пълен хороскоп, а какво ви е мнението за зоната на любовта, с тоз Хирон в 7 дом, със Слънце в Козирог,със седми дом в Овен, с асцендент Везни, а там е северния възел и Плутон. Пети дом е във сводолюбивия Водолей, а Венера в огнения Стрелец. И с тази Луна в Близнаци в 9 дом....Сега разбирате ли какво ви питам....просто нещо не въ

Линк към коментар
Share on other sites

Не, напротив...не искам пълен хороскоп, а какво ви е мнението за зоната на любовта, с тоз Хирон в 7 дом, със Слънце в Козирог,със седми дом в Овен, с асцендент Везни, а там е северния възел и Плутон. Пети дом е във сводолюбивия Водолей, а Венера в огнения Стрелец. И с тази Луна в Близнаци в 9 дом....Сега разбирате ли какво ви питам....просто нещо не въ

Здравей, sunny77!

Извинявай, "изпуснали" сме те някак просто.

Зоната на любовта ще е малко объркана при теб. Или по-точно казано няма да може да се оправи без твоята активна намеса. Според мен не е добре да стоиш и да чакаш нещо да се случи ей така, от само себе си. Бъди ти активната страна.

Лошото е, че ти самата сигурно имаш доста противоречиво отношение към потенциалните ти пратньори - в смисъл трудно ти е да различаваш приятелските от любовните отношения, или непрекъснато превключваш от такива на онакиваsmile.gif И също ту ти се иска да се обвържеш по-сериозно, ту те дострашава за свободата ти rolleyes.gif

Най-вероятно е да срещнеш подходящ партньор на работното ти място. Но пък има и една индикация, че може да се оплетат конците в работата заради това - внимавай. Ексцентричността ще перчи - и на работата, и в любовта.

Ти самата се чувстваш някак некомфортно със себе си - т.е правиш неща, за които си решила, че трябва да направиш, а после вътрешно се косиш и не ти е така леко на душата. Предполагам имаш проблеми със създаването на взаимоотношения с хората и колективите. По принцип не ти е лесно и да се приобщаваш към колективите, в които попадаш, понякога искаш да се защитиш, а понякога да избягаш в друга група или да отидеш в друг социален слой (а дали не се държиш малко елитарно? или пък някак строго? поне на другите им се струва така). Поработи върху това. Не бъди толкова взискателна към другите и така свръхчувствителна.

Но пък си мисля, че имаш, може би не много, но добри приятели, които ти помагат и на които можеш да разчиташ (включително ще се отразяват благотворно на работата и кариерата ти, както и косвено на любовния живот).

Линк към коментар
Share on other sites

3d_052.gif

Не, напротив...не искам пълен хороскоп, а какво ви е мнението за зоната на любовта, с тоз Хирон в 7 дом, със Слънце в Козирог,със седми дом в Овен, с асцендент Везни, а там е северния възел и Плутон. Пети дом е във сводолюбивия Водолей, а Венера в огнения Стрелец. И с тази Луна в Близнаци в 9 дом....Сега разбирате ли какво ви питам....просто нещо не въ

Здравей, sunny77!

Извинявай, "изпуснали" сме те някак просто.

Зоната на любовта ще е малко объркана при теб. Или по-точно казано няма да може да се оправи без твоята активна намеса. Според мен не е добре да стоиш и да чакаш нещо да се случи ей така, от само себе си. Бъди ти активната страна.

Лошото е, че ти самата сигурно имаш доста противоречиво отношение към потенциалните ти пратньори - в смисъл трудно ти е да различаваш приятелските от любовните отношения, или непрекъснато превключваш от такива на онакиваsmile.gif И също ту ти се иска да се обвържеш по-сериозно, ту те дострашава за свободата ти rolleyes.gif

Най-вероятно е да срещнеш подходящ партньор на работното ти място. Но пък има и една индикация, че може да се оплетат конците в работата заради това - внимавай. Ексцентричността ще перчи - и на работата, и в любовта.

Ти самата се чувстваш някак некомфортно със себе си - т.е правиш неща, за които си решила, че трябва да направиш, а после вътрешно се косиш и не ти е така леко на душата. Предполагам имаш проблеми със създаването на взаимоотношения с хората и колективите. По принцип не ти е лесно и да се приобщаваш към колективите, в които попадаш, понякога искаш да се защитиш, а понякога да избягаш в друга група или да отидеш в друг социален слой (а дали не се държиш малко елитарно? или пък някак строго? поне на другите им се струва така). Поработи върху това. Не бъди толкова взискателна към другите и така свръхчувствителна.

Но пък си мисля, че имаш, може би не много, но добри приятели, които ти помагат и на които можеш да разчиташ (включително ще се отразяват благотворно на работата и кариерата ти, както и косвено на любовния живот).

[/quo

Благодаря страшно много за отговора, hypocrite.gif , много сте точна и права....дали ще намеря правилния път, май зависи от мен...дано любовта все пак не заобикаля живота ми още дълго...3d_052.gif

Благодаря отново...има какво още да уча, вие сте страхотни....

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, някой може ли да каже нещо повече за транзит на Плутон през асцендента (в моя случай Козирог 7-ми градус)?До колкото знам тази година аспектите на Плутон са доста тежки - таоквадрат с Уран и Сатурн, та се питах дали това,че при мен Плутон преминава и през асцендента ще утежни положението или не?(още повече,че Плутон ми е и на медиум цели). Ще съм благодарна на всеки, който сподели мнението си по въпроса!:rolleyes:

Може ли да попитам и Аз--Наталната ми Луна е в Скорпион в 29 градус Много ли е лошо това найстина съм много емоционална чак сега на 50год се уча на търпение но много ми е трудно
Линк към коментар
Share on other sites

Брус Лий, добре се получава обикновено - дори е от спокойните и трайни връзки и приятелства, които можеш да имаш!

Йорданка, не е толкова лошо, че е в 29 градус, защото това дори леко отслабва силата на планетата, а в случая напрежението. По-сложно е, че е в Скорпион. Не зная какви аспекти сключва Луната ти - все пак едно е да е напълно хармонична, съвсем друго е да е наранена.

Най-общо в Скорпион дава една силна емоционалност, която е трудно да се изрази адекватно; защитните програми на подсъзнанието зле изпълняват функциите си; в човека се надигат мощни емоции, той сам си поставя бариери, които обаче после унищожава и изригва, за да може след това от отломките пак да построи нови стени ... Ту е тих и потаен, въпреки че в него нещо бушува, ту е рязък, ревнив ... Трудно положение - и за човека, и за околните.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!Много моля ако някой проявява желание да ми направи натална карта,човек който разбира и да я разтълкува защото аз не разбирам а ми е интересна тази наука.Родена съм на 28.09.1983 година в Горна Оряховица в 12:30 часа на обяд.Ще съм ви изключително признателна и благодарна ако ми помогнете да намеря себеси.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!Много моля ако някой проявява желание да ми направи натална карта,човек който разбира и да я разтълкува защото аз не разбирам а ми е интересна тази наука.Родена съм на 28.09.1983 година в Горна Оряховица в 12:30 часа на обяд.Ще съм ви изключително признателна и благодарна ако ми помогнете да намеря себеси.

Джесика, нали прочете началния постинг в темата, да го припомня ли, все пак :

Тепърва навлизащите в дербите на Астрологията могат да задават тук всякакви, свързани с нея въпроси. Който има желание и възможност да пожертва от личното си свободно време (и който може) ще ви отговори. Моля ви не искайте и не очаквайте пълен рожден хороскоп - за това са нужни дни наред усилена работа.

Въпроси от начинаещи 1.

Прекалено общ въпрос, т.е. искаш твърде много. Но вярвам, че все някой ще построи картата ти и ще я поразгледа, все нещо ще изследва по нея.

Линк към коментар
Share on other sites

Аз бих ако знаех как :)

Имам въпрос

Ако съм зодия риби с асцендент в близнаци това засилва ли ми приятелските взаимотношения с въздушните и въобще до брак възможно ли е да се стигне О–о защото се разбирам изненадващо добре и с блиизнаците и със везните (най-добре може би защото съм риби и имаме сходни характери) и с водолей? аКО Е така ще съм доволен :P

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...