Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Лечение с прана


Recommended Posts

Превод на видеото от по-горния ми пост:

http://www.youtube.com/watch?v=OAsS_42avxw...;feature=autofb

Добро рестартиране чрез Лечение с прана

С приятелското съдействие на LAA TV

Taзи седмица - разяснение за един специален метод, a именно - Лечение с прана. Този лечебен метод, на възраст над 6000 години, се основава на законите на космическата жизнена енергия, наречена от индийците прана, от китайците - чи или общо - дъх на живота. Институтът за енергийна дейност ( Виена) прави двудневно открито представяне на лечението с прана. Това лечение ( Pranic Healing) помага да се намалят или да изчезнат болестни оплаквания на физическото тяло. При него се сканира, изчиства и зарежда енергийното тяло на клиента. Жизнената енергия се приема от нашата аура и се разпределя от енергийните центрове - чакри. Когато чакрите променят своето хармонично състояние, тялото се разболява. С помощта на Лечение с прана (ЛП) това равновесие може да се възстанови. Но то може да се ползва не само от болните, а и като профилактика за здравите. Най-добрата му страна е, че всеки може сам да изучи този метод за самолечение.

Интервю с магистър Клаудия Дикман:

Думата "прана" ( от санскрит) означава "жизнена сила" / "жизнена енергия". Основателят на технологията Мастер Чоа Кок Сюи - филипинец от китайски произход, е нарекъл своята прочута технология за безконтактно лечение и регенерация "Лечение с прана по Мастер Чоа Кок Сюи". Името Pranic healing притежава запазена марка за цял свят. Става въпрос за регенерация и повдигане на жизненото ниво чрез жизнена енергия.

( следват разяснения на термина "аура", на фините тела, които са невидими за човека, освен малко изключения.)

К.Д. - Ние работим с фините тела на човека или животното, не докосвме физическото тяло. Изчистваме енергийното поле / аура от блокирани или замърсени енергии, които възпрепятстват жизнената енергия да върши в тялото своята обичайна работа - да го поддържа здраво и хармонично. След процеса на изчистване следва зареждането със свежа прана. Това, че прана / чи е необходима за живота и го поддържа, китайците знаят от преди 3000 год., както и древните индийци и др. Също и ние в Европа сме го знаели, но успешно сме го забравили. Днес нашият институт и това лечение са тук, за да го припомнят на хората, да го поставим в услуга на хората и да го ползваме, за да направим живота им по-здрав, по-хармоничен, по-добър.

- С какви симптоми или диагнози идват клиентите при вас?

- Най-важното послание според мен - и моля ви, възприемете го - не идвайте чак тогава , когато вече е прекалено късно. Не идвайте чак тогава, когато трябва да се случват чудеса - чудеса не могат да се поръчват. Те се случват понякога, но за това никой не може да гарантира. С помощта на ЛП човек може преди всичко да се поддържа здрав и хармоничен и това е най-важното. В общи линии обаче хората са склонни да търят помощ, когато проблемът е много напреднал в развитието си. Ние лекуваме пациентите си при всякакви проблеми, както прихически, например депресии, булимия и др., така и активно изчистване на стреса, което днес е много важно и необходимо за хората, но освен това и всички физически проблеми. Особено добре и бързо се повлияват артрит, полиартрит, и др. костно-ставни заболявания. Всяка болест, независимо от името си, е предизвикана от болно енергийно поле. Затова за ЛП няма ограничения в работата. Много държа да подчертая, че то работи не вместо традиционната медицина , а ръка за ръка с нея, при което традиционната медицина се занимава с физическото тяло, а ние хармонизираме фините тела.

...

По време на лечебния сеанс:

К.Д. - Ако мерим по скала от 1 до 10, на колко оценявате болката сега?

Пациентката: - Като стисна ръка ето така, тогава е приблизително 5.

К.Д. - А другата ръка боли ли Ви?

П. - Когато я въртя ето така, има болка и тя тръгва нагоре към лакътя.

К.Д. - Енергийното поле включва в себе си енергийни центрове / чакри. Ръката има 3 центъра, които направляват движението на енергия в нея. Първият, който отговаря за подвижността на рамото, е под мишницата и изпраща енергията към лакътя. Вторият - второстепенната чакра на лакътя - изпраща енергия към дланта, а третият - чакра на дланта - отговаря за функцията на цялата длан и разпределя енергията до пръстите. Сега първо ще установя, какво е качеството на енергията в тези центрове. Ще направя това с двете ръце, а после ще започна с изчистването, след което следва енергетизирането. Използваме легенче със солен разтвор, който поема нечистите енергии. Целта е да намерим нечистата енергия, да я извлечем и да я заместим със свежа енергия. Когато извличам замърсена енергия от тялото, трябва да я складирам някъде. Ако я хвърля на пода, тя ще се полепи отново по нас, затова имаме тази купа със солен разтвор, хвърляме в нея. Водата поема болната енергия, а солта я разгражда.

...

(8мин 28 сек) Сега енергетизирам всяка чакра на дланта... А сега идва моето обезболяващо - синя прана.

(8:44) Сега предадената енергия се стабилизира. Моля, не вземайте душ и не се къпете половин - един ден.

(8:48) Моля, пробвайте да раздвижите пак.

Редактирано от късметче
Линк към коментар
Share on other sites

Не, не са еднакви методиките, не знам защо реши така. Просто се използва една и съща енергия, енергията, която може ВСЕКИ ЧОВЕК да излъчи с ръцете си, без значение колко е "(не)обикновен".

Една и съща енергия има един и същи източник, съблюдава едни и същи принципи и закони.

Колко метода за ползване на гравитацията може да има?!

Съвсем неуместно е твърдението, че с една и съща енергия може да се работи по различни методи- ако ще пускам лампата в стаята, просто натискам ключа...Ако преди да пусна ключа съм си въобразил, че трябва да си взема душ, след което да изпея националния химн, за да е възможно да натисна ключа на лампата и тя да светне- това е друг въпрос...Самовнушение се нарича- за доста хора включването на лампа в стая отнема цяла вечност, и голяма част от тях акцентират на ваната и химна, забравяйки какво представлява токът като енергия, ел. крушката като краен "уред" и ролята на прекъсвача...

.....

Щом ще сравняваме праната с ел.енергията, нека го направим правилно: Имаме една и съща ел.енергия и с нея можем да правим различни неща: топлина (печка), светлина (лампа), вятър (вентилатор), студ (фризер) и др. без какъвто и да е химн или душ. Праната е навсякъде около нас. Трябва само да умеем да я използваме правилно.

Всеки може само и единствено само това, което мисли, че може...

:huh:

Линк към коментар
Share on other sites

Превод на видеото от по-горния ми пост:

http://www.youtube.com/watch?v=OAsS_42avxw...;feature=autofb

Добро рестартиране чрез Лечение с прана

.....

Моите поздравления на късметче за превода. :thumbsup2:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Здравейте,

за тези, които проявяват интерес към лечението с прана, технологията на Мастър Чоа Кок Сюи ще бъде разяснена на отворена лекция и курс в Хасково 27-29.11. 09 г.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Наистина е радващо, че излезе!

За съжаление, има и за съжаление - накрая на книгата са прибавени няколко странни снимки - 16 броя, които не са част от тази книга!!!!!!!!!!!!!!

Четете внимателно и не пробвайте всичко написано безразсъдно и сляпо!

Знаете ли вица: "Попитали радио "Ереван", като има толкова много книги по медицина, защо да не се лекуваме сами?". Отговорът бил "Защото може да има печатни грешки!!" :thumbsup1:

Желая ви успех в практикуването!

п.п. Сега очакваме Йога за развитие на свръх мозък или Superbrain yoga.

Може да намерите книгата и по-евтино като се поровите за он-лайн книжарници.

Редактирано от Станимир
Линк към коментар
Share on other sites

Наистина е радващо, че излезе!

За съжаление, има и за съжаление - накрая на книгата са прибавени няколко странни снимки - 16 броя, които не са част от тази книга!!!!!!!!!!!!!!

Четете внимателно и не пробвайте всичко написано безразсъдно и сляпо!

Знаете ли вица: "Попитали радио "Ереван", като има толкова много книги по медицина, защо да не се лекуваме сами?". Отговорът бил "Защото може да има печатни грешки!!" :thumbsup1:

Желая ви успех в практикуването!

п.п. Сега очакваме Йога за развитие на свръх мозък или Superbrain yoga.

Може да намерите книгата и по-евтино като се поровите за он-лайн книжарници.

Освен добавените картинки, други груби грешки забелязали ли сте?

Ще сме благодарни, ако споделите.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Как да усетим енергията между дланите си - клипчето е на английски, но не е нужно да знаете езика - показано е нагледно.

Линк към коментар
Share on other sites

Честита Коледа на всички участници и организатори на Портала!

Във връзка с темата искам да споделя една своя опитност.

В началото на седмицата бях с температура 39 кашлица ,хрема, главоболие , чувствах се ужасно и едва се държах на краката си. Въпреки,че съм изкарала няколко нива на Лечение с прана нямах сили да си помогна сама. Моя скъпа приятелка , която познавам именно от тук ме спаси в трудния миг. Отзова се веднага и след два сеанса с прана температурата ми спадна под 37о , кашлицата намаля хремата също и главоболието изчезна. Тя ми върна радостта тъкмо за празника!

Истински късмет е че я познавам. :)

Редактирано от Све
Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Един поглед "оттатък огледалото", който за мен е много близък до темата за лечението с прана.

Откъс от книгата наМайкъл Нютон "Пътят на душите" ( http://duhovno-razvitie.com/niuton5.htm )

"Случай 11

Д-р Н: След като напускаш приятелите, които са те поздравили след смъртта ти, на кое място в духовния свят отива душата ти?

П: За известно време съм сам... преминавам през необятни пространства...

Д-р Н: Какво става след това с теб?

П: Насочван съм от Сила, която не мога да видя, към едно по-затворено пространство - отвор в прост­ранство от чиста енергия.

Д-р Н: Как изглежда това място?

П: За мен... това е съдът за лечение.

Д-р Н: Опиши ми възможно най-подробно какво се случва с теб там.

П: Тласкат ме напред и виждам ярък, топъл лъч. Той се протяга към мен като поток от течна енергия. В началото около мен се върти... енергия... подобна на пара... след това нежно докосва душата ми, все едно че е жива. После се просмуква в мен и аз съм окъпан и пречистен от моите болки.

Д-р Н: Някой къпе ли те или този светлинен лъч те обгръща от нищото?

П: Сам съм, но той е направляван. Моята духовна същност е къпана... възстановявайки ме след преби­ваването ми на Земята.

Д-р Н: Чувал съм, че това усещане е подобно на това да вземеш освежаващ душ след тежък дневен труд.

П: (смее се) След цял живот работа. По-приятно е, а освен това не се намокряш.

Д-р Н: Освен това вече нямаш и физическо тяло, тогава как може този енергиен душ да изцели душата?

П: Като прониква в... моето същество. Толкова съм уморен от последния си живот и от тялото, което имах.

Д-р Н: Да не би да казваш, че опустошенията на физическото тяло и човешкия ум оставят емоциона­лен белег върху душата след смъртта?

П: Да, за Бога! Самото ми изражение - кой съм аз като човешко същество - беше повлияно от ума и тялото, които заемах.

Д-р Н: Въпреки че сега си завинаги отделен от това тяло?

П: Всяко тяло оставя... отпечатък... върху теб, поне за известно време. Има някои тела, от които никога не мога да избягам напълно. Въпреки че си се осво­бодил от тях, ти запазваш някои от характерните спомени на телата си през определени животи.

Д-р Н: Добре, сега искам да приключиш със своя лечебен душ и да ми кажеш какво чувстваш.

П: Вися в светлината... тя се просмуква през душата ми... отмивайки повечето от отрицателните вируси. Тя ми позволява да се откъсна от веригите на пос­ледния си живот... довежда до моята трансформа­ция, така че отново да стана едно цяло.

Д-р Н: Ефектът на душа еднакъв ли е за всички?

П: (пауза) Когато бях по-млад и по-неопитен, идвах тук с повече наранявания - енергията тук изглежда­ше по-неефективна, защото не знаех как да я изпол­звам, за да се очистя изцяло от отрицателните чер­ти. Въпреки лечебната енергия, по-дълго време но­сех със себе си старите рани.

Д-р Н: Мисля, че разбирам. Така, какво правиш сега?

П: След като се възстановя, си тръгвам оттук и отивам на едно тихо място, за да поговоря с моя водач."

Редактирано от късметче
Линк към коментар
Share on other sites

Интересен филм на руски, 47 мин. , за енергийната страна на генетичните процеси:

"Код мужчиньи, зачатие вне закона":

http://opensharing.org/torrent/35273/

Редактирано от късметче
Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

В началото на седмицата бях с температура 39 кашлица ,хрема, главоболие , чувствах се ужасно и едва се държах на краката си. Въпреки,че съм изкарала няколко нива на Лечение с прана нямах сили да си помогна сама. Моя скъпа приятелка , която познавам именно от тук ме спаси в трудния миг. Отзова се веднага и след два сеанса с прана температурата ми спадна под 37о , кашлицата намаля хремата също и главоболието изчезна. Тя ми върна радостта тъкмо за празника!

Истински късмет е че я познавам. :)

:feel happy: Све, какво съвпадение! И аз имам твоя късмет да познавам от форума една "вълшебница", която ме зареди със сили и енергия и то от разстояние!!! Да си призная до този момент преглеждах темата за прана енергията само бегло, но сега интересът ми нарасна неколкократно. Преди около една година получих възпаление в областта на ходилото на левия ми крак, между най-малкия и съседния пръст. След направени кръвни изследвания ми поставиха диагноза Еризипел (Червен вятър), изписаха ми силни антибиотици и ми казаха,че ако до 2-3 дни няма подобрение, ще се наложи да ме вземат в болница. До този момент не бях имала подобни проблеми и когато се разрових в интернет, разбрах, че става въпрос за болест, причинена от стрептококова бактерия, криеща сериозни опасности, не на последно място и опасност от отрязване на засегнатия крайник или смърт. Антибиотика помогна само, докато го пиех. В момента, в който го спрях, инфекцията се възобнови. Успях да се справя с нея чрез ударни дози сребърна вода за около 1 месец. Тази година обаче се появиха същите признаци - малка раничка и начало на зачервяване, което ме притесни сериозно. Чувствах се изтощена, уморена, със силно главоболие, гадене... Лежах и точно, както го описва Све, въпреки знанията ми за формули, мудри и други начини да си помогна, не бях в състояние да приложа нито един от тях. Просто нямах желание да го правя, сякаш ми беше безразлично дали ще съм жива. Заедно с това имах и едно постоянно дращене по гърлото, тръпки, признаци на хрема в един по-дълъг период. След известно време се опитах да приложа един метод, който Учителя е дал в "Книга за здравето" : "Достатъчно е да сложите няколко пъти средния си пръст, добре измит, в чиста вода, за да приеме водата енергиите, които изтичат от него. Ако изпиете тази вода, разположението ви ще се повдигне. Това са особен род лекарства, които се крият в самия човек."(Източник) Малко след като направих това ми поолекна, но продължавах да се чувствам отпаднала и все още обзета от апатия, а раничката продължаваше да червенее заплашително и симптомите на настинка или грип оставаха. Разбирах, че имам голям недостиг на енергия, но не знаех как да си я набавя по най-бързия начин. Тогава се появи и моето спасение - прана-лечител, който познавам от тук. Още след първия дистанционен сеанс се усетих жизнена и ободрена. Върна се желанието ми за живот, което пък ме стимулира да си припомня забравени формули от Учителя, разтворих отново "Завета на цветните лъчи на светлината"и се концентрирах върху оранжевата светлина. Следвах всички съвети на моята спасителка и само след няколко сеанса се чувствах нов човек, заредена със сили, оптимистично настроена, слънчева и усмихната. Изчезнаха и грипните симптоми. :rolleyes:

Искам да попитам късметче мога ли да намеря следващите 6 стъпки на лечение, за които се говори тук? Между другото, направих това, което е показано в клипчето и наистина усетих топлината между ръцете си! :feel happy: Няма по-голямо доказателство за реалността на "вълшебствата" от личния ни опит с тях. :3d_161::3d_059:

Редактирано от Моника13
Линк към коментар
Share on other sites

Моника13,

Много се радвам да прочета че и Вие сте преживели реалността на "вълшебствата" от личен опит .

По-горе в темата са дадени заглавията на двете книги по пранолечение, излезли до сега на български език.

В София и Пловдив се провеждат курсове, на които човек има възможност да се учи да си помага сам.thumbup2.gif

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Работата с прана е същевременно работа с мисъл и мисъл-форми.

Откъс от руското периодично интернет-издание на прана-лечителите.

отрывoк из Золотых сутр лотоса «Достичь невозможного» Мастера Чоа Кок Суи.

*****

О силе мысли

  • Высказанные слова имеют силу. Написанные слова имеют силу. Мыслеформы реальны.
  • Твердая вера – это эмоциональный порох: как для положительных, так и для отрицательных мыслей.
  • Для создания мыслеформ требуется положительный настрой, что приводит к уверенности, твердому убеждению и вере.
  • Мысли должны быть ясными и простыми, а не запутанными.
  • Для материализации мыслеформ требуется "канал", или средство их проявления.
  • Будьте осторожны с концентрированными мыслями. Если они находятся в сфере реальности, они материализуются.
  • Будьте реалистичны – не просите луну с неба.
  • По завершении создания мыслеформы нужна защитная установка в качестве гарантии того, что задача будет осуществлена должным образом. «Должным образом» означает «этично, правильно и законно». Никому не должен быть причинен вред.
  • Создавая мыслеформу, не говорите: «Для всеобщего блага!»: мыслеформа, или энергетическая сущность, станет философом, ей сложно будет материализоваться.
  • Если Крияшакти не работает, это происходит по двум причинам: либо она не может материализоваться должным образом, либо у вас нет кармического права на исполнение этого желания.

*****

Для иллюстрации вышеприведенного отрывка, позвольте мне привести небольшую статью пранического целителя из Дели.

Мантра летной погоды

bi.gifРейс Ахмедабад - Дели, полтора часа лета. Пилот объявляет, что в Дели – туман. В общем, ничего нового: в зимнее время аэропорт Дели обычно застлан густым туманом – вечером, ночью и утром. Хорошая новость в том, что на борту есть дополнительное топливо на полтора часа кружения и что пилот квалифицирован по CAT III (автопосадке). Пилот решил попытать счастья – а вдруг индекс тумана улучшится и аэропорт разрешит посадку самолета.

У находящихся на борту «праников» автоматически включается позитивная визуализация («Безопасная посадка в Дели по расписанию!») и поддерживается на протяжении всего рейса. Подлетев в Дели, самолет кружится над городом еще час, ожидая улучшения метеоусловий. Когда энтузиасты позитивной визуализации подустали, они переключились на другую простую мантру: «Разрешаем Вселенной заботиться о нас и нашем рейсе».

В конце концов пилот объявляет, что получил разрешение на посадку, и еще через 20 минут самолет благополучно приземляется, с небольшой встряской, на полосу, закрытую туманом.

Повлияла ли внутренняя энергетическая работа на метеоусловия? Бог знает. Интересно то, что другой самолет, вылетевший из Ахмедабада в Дели на 45 минут ранее этого, не смог сесть и вернулся обратно в Ахмедабад.

Линк към коментар
Share on other sites

Искам да попитам късметче мога ли да намеря следващите 6 стъпки на лечение, за които се говори тук?

Здравей Моника!

Всички техники заедно с упражнения за натрупване на опит са описани в книгата на Мастър Чоа Кок Сюи "Чудеса на лечението с прана". А в тези клипчета са онагледени много хубаво, но те не се различават от книгата. Това е основата на лечението с прана. Практикувай смело по книгата и ще научиш всичко, за да работиш правилно!

Или просто посети курса Основно ниво по лечение с прана (за начинаещи)!

Успех!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!

За сега през юни, може би, в България ще дойде Райнер Крел - лекторът който направи първите курсове по лечение с прана у нас - и ще направи два семинара: "Прана в кухнята" и "Прана в градината" ако ви е интересно като получа по точна информация ще ви я дам.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!

За сега през юни, може би, в България ще дойде Райнер Крел - лекторът който направи първите курсове по лечение с прана у нас - и ще направи два семинара: "Прана в кухнята" и "Прана в градината" ако ви е интересно като получа по точна информация ще ви я дам.

Да, интересно е - бях на "Прана в кухнята" предния път, а сега ще дойда на "Прана в градината", ... макар че не се изявявам като градинарка.

Обаче покрай предния семинар открих за себе си най-невероятния ресторант в София - мястото, където беше проведен семинарът ... и по една случайност току-що се връщам оттам, където си позволих малко, но незабравимо кулинарно-екологично удоволствие!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 months later...

Хоп и аз тук....

От колко време я има тази тема,но сега дойде моментът и да се появи и в моя път.

Не мога да изразя с думи благодарността си към всеотдайността и помощта,която ми оказа...........................:3d_041:

Бях паднала духом и тялом,и сила нямах дори да се моля......

Признателна,впечатлена,удивена....отново повярвала като дете във вълшебствата и приказния свят.....успокоена,прогледнала,помъдряла,излекувана,усмихната и щастлива.Това са думите,които ме описват след лечението с прана,което ме спаси.

Подадената ръка,отделеното време,магията на праната....отвориха нова страница в книгата на живота ми ......59.gif

Благодаря за вълшебството!

Редактирано от късметче
Линк към коментар
Share on other sites

Нещата се случиха така............

Дълго отлагани решения на проблеми,стрес,емоции и т.н.,с една дума уроци които знаех,че трябва да науча,но все се спотайвах от себе си и отлагах,доведоха до емоционален,психологически и физически срив.Цялото ми семейство боледуваше.Но кулминацията беше някакъв вирус,който буквално ме повали мен и децата ми.Нямаше кой да ми помогне,а нужда имах голяма.Плачеше ми се,всъщност ми остана само това.И за молитва нямах нужната концентрация.Тогава просто споделих на една моя мила приятелка да се моли за мен.Тя ми даде идея и за кратка молитва с която да призова за помощ......

И ето че помощта дойде.Появи се моята феичка.... :)

Тя влезе в моя свят тихо,деликатно,лека полека и остана до мен в един от най-трудните ми периоди.

Моята прана-лечителка внимателно ме разпита за това кой от какво боледува,с какви симптоми и какви лекарства.Успокои ме.Трябваха и снимки,имена и дати на раждане на мен и децата.И без дори да ни познава се зае да ни помогне дистанционно.

Първо децата полекува за кратичко,после мен,Единственото условие беше да не сключвам ръце и крака и да си държа езика на небцето.При мен сеанса продължи 20-тина минутки.Докато течеше почувствах само сънливост.После се чухме по телефона.Тя ме предупреди,че ще имам енергия и наистина се оказа така,Скочих от леглото с усмивка и пълна с енергия.Хремата спря.Температурата спадна.....Чудо! :)

На следващия ден обаче пак се влоших.....При мен нещата наистина се бяха натрупвали дъъълго време.Нямаше да е лесна задача.

Моята прана-фея обаче не се отказа.Неотлъчно беше с мен.Всеки ден се чувахме,пишехме,лекуваше ме(сеансите протичаха по гореописания начин) и имам чувството,че непрестанно бяхме във връзка.Освен няколкото сеанса на лечение,които се наложи да направим,защото при мен се отключи и синузит,тя ми оказа силна психологическа подкрепа,която до този момент не бях получавала дори и от най-добрите си приятели,Нейният позитивизъм е просто заразителен и силно въздействащ.

Предодвратихме това синузита да се превърне в хроничен.Лека полека оздравявах както физически,така и психически.Връщах се при и в себе си,по-мъдра,по-добра,по-обичаща живота.

Често се питах що за човек е тя,моята фея,каква огромна всеотдайност притежава.Все пак и тя има семейсво,работа...умора.....Това,също ми помогна да оздравея.Замислих се за самата мен,за това колко егоистично постъпвам в редица ситуации и колко изчерпана е любовта в сърцето ми,оттам и енергията да се справям с малките и големите задачи.

За тази една седмица,този ангел за мен бе и майка,и приятелка,и лекар и учител....и всичко изпълнено с много любов.

Отново едно голямо БЛАГОДАРЯ,на нея,на Бог,на създателят на лечението с прана.....на тези светли същества,които се отзоваха.

П.С. В последствие сериозно се заинтересувах за лечението и потърсих книгата "Чудеса на лечението с прана" ,но за съжаление е вече изчерпана навсякъде.Моля ви,ако имате идея от къде мога да си я набавя да ми пишете.Много ще съм благодарна

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей Impulsa,

П.С. В последствие сериозно се заинтересувах за лечението и потърсих книгата "Чудеса на лечението с прана" ,но за съжаление е вече изчерпана навсякъде.Моля ви,ако имате идея от къде мога да си я набавя да ми пишете.Много ще съм благодарна

Миналата седмица я видях в един магазин за диетични храни в Пловдив. Ако я искаш прати ЛС да ти я купя или изчакай търпеливо няколко месеца за преизданието й. В което ще има малко допълнения и леки изменения. До тогава можеш да я ползваш от някоя библиотека!

Успех!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей Impulsa,

П.С. В последствие сериозно се заинтересувах за лечението и потърсих книгата "Чудеса на лечението с прана" ,но за съжаление е вече изчерпана навсякъде.Моля ви,ако имате идея от къде мога да си я набавя да ми пишете.Много ще съм благодарна

Миналата седмица я видях в един магазин за диетични храни в Пловдив. Ако я искаш прати ЛС да ти я купя или изчакай търпеливо няколко месеца за преизданието й. В което ще има малко допълнения и леки изменения. До тогава можеш да я ползваш от някоя библиотека!

Успех!

Ехеее,много ме зарадва.Ще съм щастлива да я имам колкото може по - скоро.Благодаря! 60.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Да кажем, вие имате една мисъл..., или едно чувство. Винаги концентрирайте ума си към центъра на земята, да ви помогне, да снеме тия плодове, тази тяжест. И следователно, човек трябва да знае един начин да се пречиства. Когато имате тежки мисли и тежки чувства, когато имате тия течения и от слънцето горе, и от центъра на земята, трябва да знаете как тогава вие може да се освободите от всичките ваши тежки мисли. Когато искате да се подигнете нагоре, трябва да знаете, че има течения от земята към слънцето. Вие може да сте в една стая, но трябва да знаете къде са теченията на слънцето и къде са теченията на земята. В този салон знаете ли къде е течението на слънцето и къде е течението на земята? Вие не ги знаете. И много мъчно е да се определи. Ако дойдеш до течението на слънцето, веднага ще се освободиш от една тежест в стаята.

"Красиви движения"

http://triangle.bg/b...9-09-01-05.html

Има и начини волево да се включваме в енергийните течения и да се освобождааме от негативните енергии, а да черпим позитивни.

Напр. онлайн Медитация за мир ( на английски) , която освен че ни пречиства, помага и за пречистването и укрепването на земните енергии, толкова необходимо сега.

http://ppmaudiostream.org/planetarypeace.htm

Редактирано от късметче
Линк към коментар
Share on other sites

А има ли я някъде медитацията в текстови вид,за да е по-лесна за първоначален превод,или евентуално инструкции на български?:rolleyes:

Разбир се! На 375-та страница в книгата Чудеса на лечението с прана - "Как да активираме сърдечната и коронната чакра".

Разбира се има нюанси в различните версии, но те са за различни поводи - Уесак (Весак), самолечение на физическо ниво или самолечение на психическо ниво. Използвай варианта на PPM. Там ще намериш и други медитации и ползни неща.

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...