Светлата Posted September 29, 2010 Report Share Posted September 29, 2010 (edited) На 2-ри октомври, събота каним всички родители на деца до 10 годишна възраст в новия братски дом на ул. "Ген.Щерю Атанасов" 2 на Изгрева. Идеята е заедно да обсъдим програмата и работата на Детската школа и всеки родител да сподели предпочитанията си за курсове и занимания – Паневритмия, музика, рисуване, природознание, детски театър, чужди езици. И внимание - за бебетата има специална изненада. А всички, които имат идеи за Детската школа, но не могат да присъстват на срещата или са от провинцията, но имат опит в работата с деца, могат да дават своите предложения в тази тема. Edited September 29, 2010 by Светлата Иво, solej and Диляна Колева 3 Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Светлата Posted September 30, 2010 Author Report Share Posted September 30, 2010 Забравила съм да спомена, че срещата ще бъде след беседа, в 13ч. Иво 1 Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.