Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Таро и отношения 2


issa

Recommended Posts

Пускам комбинация за отношения, за развитието им по-точно.

Става дума за момиче на 30 и момче, на подобна възраст.

10 пентакли, Паж пентакли, 10 чаши.

Комбинацията е интересна заради двете 10. Какво мислите?

Линк към коментар
Share on other sites

Мисля, че става дума за израстването на двамата - прехода от детския период, в който са част от семействата на родителите си до изграждането на техния собствен свят, в който да са щастливи като вече пораснали хора. Излизането от удобството и осигуреността, търсенето на себе си от всеки от тях поотделно в пътя към общото им щастие.

И моля за коментар за още едни отношения! Въпросът е за перспективата в развитието на отношенията?

Рицар жезли - Асо чаши - 9 пентакли

Линк към коментар
Share on other sites

Мисля, че става дума за израстването на двамата - прехода от детския период, в който са част от семействата на родителите си до изграждането на техния собствен свят, в който да са щастливи като вече пораснали хора. Излизането от удобството и осигуреността, търсенето на себе си от всеки от тях поотделно в пътя към общото им щастие.

И моля за коментар за още едни отношения! Въпросът е за перспективата в развитието на отношенията?

Рицар жезли - Асо чаши - 9 пентакли

Ше бъда кратка: нито в първия случай има развитие, нито във втория.

Живеем в собствения си свят ...

В първия случай : Паж пентакли е едно неуко дете, което първо е направило, а после е помислило. Имаме тотална липса на опит. Което се отнася повече за мъжа. Лошото е, че всичко се развива на ниво менталност, далече от практичността и реалността. Комуникацията е проективна и така поставени нещата, никой от двамата няма да предприеме нищо, но пък и не си струва да се инвестира в това.

Във втория - живеем в големите илюзии на желанието, а 9 пентакли бетонира тази стена. Не гледайте на 9 пентакли като на манна небесна, тя е големият ключ към затворената врата. Асо чаши до 9 пентакли обезсмисля всеки порив.

Редактирано от Ивета
Линк към коментар
Share on other sites

Във втория, всъщност вече и желанието не е останало. Просто това са отношения, които периодически се съживяват за малко от носталгия и жажда за глътка любов. Но отдавна са обречени, пропуснат е момента, в който му е било времето.

Това го казвам от опит, не от картите, резбира се.

Редактирано от scorpion_4e
Линк към коментар
Share on other sites

Във втория, всъщност вече е желанието не е останало. Просто това са отношения, които периодически се съживяват за малко от носталгия и жажда за глътка любов. Но отдавна са обречени, пропуснат е момента, в който му е било времето.

Това го казвам от опит, не от картите, резбира се.

Защо, картите са ясни, твоят опит е в тях. И в тях няма как да има развитие.

Линк към коментар
Share on other sites

Не мога да разбера защо има толкова голямо разминаване между значенията на картите и тълкуването им...

Рицар жезли - Асо чаши - 9 пентакли

РЖ е действен, състояние на движение и развитие,

Асо Чаши е радост, благоприятни перспективи,

9 Пентакли е реализиране, сигурност

Как може -

Асо чаши до 9 пентакли да обезсмисля всеки порив.

Защо стотиците тълкуватели и правещите карти дават положителни значения на последните две карти ако те почти никога не се реализират!? Включително и Хайо Банцхаф.

Дори и пак да става дума отново за проекции - какво проектират картите - нейното желание за успешна връзка!?

Но по думите ти дори не е проектиране, просто АЧ до 9П води до задънена улица!???!!!!??....

Линк към коментар
Share on other sites

На мен по-скоро ми е интересно защо трябва накрая да се появи точно 9 пентакли.

Иначе Рицар жезли е импулса, идването и отиването, запалването на огъня. Минава през Асо чаши - някаква идея за любов, топлина, споделеност и плуване във взаимност, но само идея и само чувство.

Предполагам, че за развитие на една връзка е необходимо действие - мечове и осъществяване, заземяване - пентакли.

Е, в случая има пентакли, но защо точно 9 пентакли и какво би било различното, ако имаше друга карта пентакли накрая - това не знам.

И защо Асо чаши до 9 пентакли да обезмисля всеки порив - също не разбирам.

Само си разсъждавам.

Редактирано от scorpion_4e
Линк към коментар
Share on other sites

Асо чаши не е устоичива карта. Тя може да бъде достатъчно силна за спонтанна реакция, за емоционален изблик. Тя няма да издържи до по силни карти и ще се изпари като един миг.

Отдавна искам да споделя две комбинации със Страшния съд.

Въпросът е един и същи "Как ще се развият отношенията ни за в бъдеще", но касаят различни хора.

Страшен съд и Дявол - липсва на всякакво желание за отговорност във връзката. Просто секс с обещания за сериозна връзка. Пълен шантаж си беше всичко.

Другата комбинация за мен е пълната противоположност на първата, Страшен съд и Жрец- споделена любов, разбиране, грижа за другия. Пълноценна връзка защото и двамата напълно осъзнават какво търсят и какво искат един от друг.

Линк към коментар
Share on other sites

Асо чаши не е устоичива карта.

Асото би трябвало да е есенцията на боята, а в една връзка емоциите и чувствата ако си отидат, остава инерцията, при която вече надали има връзка.

В случая ПЖ поддържа АЧ и го разпалва, а това води и до 9П, които показват реализирана връзка...

цитирам Ивета за 9П:

Достатъчно е да тълкувате картата в зависимост от съседните карти: до условно добрите означава стабилност на ситуацията, до условно лошите – знак и сигнал за престоящи промени.
Линк към коментар
Share on other sites

Асо чаши не е устоичива карта.

Асото би трябвало да е есенцията на боята, а в една връзка емоциите и чувствата ако си отидат, остава инерцията, при която вече надали има връзка.

В случая ПЖ поддържа АЧ и го разпалва, а това води и до 9П, които показват реализирана връзка...

цитирам Ивета за 9П:

Достатъчно е да тълкувате картата в зависимост от съседните карти: до условно добрите означава стабилност на ситуацията, до условно лошите – знак и сигнал за престоящи промени.

Май сме изгубени в превода :)

Нито едно Асо не е есенция на нито една боя, с изключение на Ас пенктали, но това е повтаряно поне 1000 пъти. Никой не обръща внимание на това, че жезлите са огън, а чашите са вода - какво се получава от огън и вода?

Това първо, второ по никакъв начин Ас чаши не може да бъде мост към такава скала каквато е 9 пентакли - значи тя е висока примерно 200 метра, а ние сме приготвили стълба от 5 метра. Ами няма как да стане. Каквато и логика да изтъкнем като аргумент.

Какво значи стабилна ситуация специално за 9 пентакли - това значи, че си бетониран и с ригидна психика, дори и да си мислиш, че си добре и да ти кеф.

Това, което си цитирала от мен е много точно, но не в подкрепа на твоята теза - само онези състояния на 9 пентакли, които са условно лоши ( на пръв поглед) водят до нейното раздвиждане и я активизрат за битието. Т.е. тя става значима. И действа.

Пример Крал меча с 9 пентакли - ето тук вече говорим за активна и значеща 9 пентакли.

Линк към коментар
Share on other sites

И все пак - защо точно 9 пентакли?

Можеше да е Обесеният, Смъртта, ако идеята е да се покаже някаква по-сериозна тежест на липсата на перспектива. Или Колелото на съдбата, ако пък става дума за някаква съдбовност. Ако пък замисълът е бил да се каже - абе това са просто някакви отношения за момента - можеше да са 3 чаши, да речем, накрая. Защо е трябвало да е точно 9 пентакли? Какво е специалното, което тази карта казва в такава ситуация?

Извинявай, Ивета, че нахалствам, но винаги ми е правило впечатление, когато казваш - помислете защо точно тази карта се появява на тази позиция. Много ми се иска да разбера тук защо така става. Абстрахираме се изобщо от ситуацията сама по себе си. Тя е такава, каквато е и в случая на моето питане няма значение конкретното и бъдеще. Не настоявам за откриването на някаква изключителност или и аз не знам какво друго.

Просто искам да намеря обяснение на отговора на Таро.

Линк към коментар
Share on other sites

Мисля, че става дума за израстването на двамата - прехода от детския период, в който са част от семействата на родителите си до изграждането на техния собствен свят, в който да са щастливи като вече пораснали хора. Излизането от удобството и осигуреността, търсенето на себе си от всеки от тях поотделно в пътя към общото им щастие.

И моля за коментар за още едни отношения! Въпросът е за перспективата в развитието на отношенията?

Рицар жезли - Асо чаши - 9 пентакли

Ше бъда кратка: нито в първия случай има развитие, нито във втория.

Живеем в собствения си свят ...

В първия случай : Паж пентакли е едно неуко дете, което първо е направило, а после е помислило. Имаме тотална липса на опит. Което се отнася повече за мъжа. Лошото е, че всичко се развива на ниво менталност, далече от практичността и реалността. Комуникацията е проективна и така поставени нещата, никой от двамата няма да предприеме нищо, но пък и не си струва да се инвестира в това.

За мен тези две десятки са знак за преминаването на някаква граница в отношенията.Тотална липса на отговорност/по паж пентакли/ от страна на мъжа. Той си мисли, че на него всичко му е простено, докато има условно казано приятелски отношения.Не се замисля, притъпена емоционалност. елементарен емоционален свят.Търсене на мекото на хляба, на лесното.

Освен това картите мисля, че показват много точно неговото местоположение.Той е близо до дома, до родителите си. Всичко останало е без значение, той пак може да бъде дете. Инфантилност и безотговорност.Жената липсва в неговия емоционален свят.Преминали са границата на флирта, може би ще останат приятели . Според мен тук пентаклите показват и завършването на цикъл във взаимоотношенията, историята е преминала през останалите бои и се е спряла на боя пентакли, всичко е вече разказано, всичко е вече изречено, последствия няма, следите вече са изтрити. Все едно нищо никога не се е случвало.

Линк към коментар
Share on other sites

какво се получава от огън и вода?

Ври и кипи, никога не е спокойно, освен ако единия не е много по-силен от другия и просто го унищожава...

А някакви емоции могат ли изобщо да се качат на скалата? 10Ч например или някоя от кортовите карти?

И изобщо струва ли си да ходим на място, което е ригидно!? Защото ако ще ходим на такова място, то само емоциите могат да ни заведат там, не и логиката.

Какво значи стабилна ситуация специално за 9 пентакли - това значи, че си бетониран и с ригидна психика, дори и да си мислиш, че си добре и да ти кеф.
Редактирано от Sha Angreal
Линк към коментар
Share on other sites

какво се получава от огън и вода?

Ври и кипи, никога не е спокойно, освен ако единия не е много по-силен от другия и просто го унищожава...

Чак пък такова врене и кипене няма, още повече, че това са истерични и гневни емоции и тяхна база е егоизма, че нещо не е получено, както сме очаквали ние. И ако нещата бяха толкова драматични, защо няма мечове? Колкото повече мечове има в едни карти, то те са и толкова по-натоварени със смисъл, особено, ако касаят интимни отношения.

А някакви емоции могат ли изобщо да се качат на скалата? 10Ч например или някоя от кортовите карти?

И изобщо струва ли си да ходим на място, което е ригидно!? Защото ако ще ходим на такова място, то само емоциите могат да ни заведат там, не и логиката.

Нито една карта от боя чаши не може да изкачи каквато и да е скала, защото това е невъзможно, освен ако не се паднат комбинации от обърнати карти чаши, придружени от Дяволът, Крал меча или Страшният съд, но сами по себе си не са армия. Ригидността е наша и ние я избираме със собствения си избор на живеене. Емоциите са едно, дълбоките състояния на духа, изживяването на тези състояния, са нещо друго.

И в крайна сметка, точните прогнози и анализи в Таро, са най-ясният начин да се докаже кое е вярно и кое не е.

Друг проблем е, че почти никой от занимаващите се с Таро не чете сериозна литература, което е друга болка, но е факт. Най-малкото да се почне с психология, пък после да идем в езотеричния кич и чалга, която отвсякъде бълва.

НО, всеки си знае и всеки си избира пътищата.

Линк към коментар
Share on other sites

И ако нещата бяха толкова драматични, защо няма мечове? Колкото повече мечове има в едни карти, то те са и толкова по-натоварени със смисъл, особено, ако касаят интимни отношения.

Не драматични, а пълни с живот.

А те Мечовете товарят по-скоро с негативен смисъл интимните отношения, а когато те са положителни? Тогава едва ли мястото им е там.

Но, Ивета -

това са истерични и гневни емоции и тяхна база е егоизма

огъня и водата са просто живот, не е нужно да се истерични и гневни - стават такива, когато не сме в хармония със себе си...

Ако ги няма Жезли и Чаши, то ние ще сме камъни с ледени сърца, ако изобщо имаме.

Ригидността е наша и ние я избираме със собствения си избор на живеене. Емоциите са едно, дълбоките състояния на духа, изживяването на тези състояния, са нещо друго.

Това означава ли, че при друга ситуация, без Чаши, а например Голям Аркан, скалата на 9 Пентакли ще е място, на което би отишла?

т.е. то вече няма да е само емоционално вкочанено, но дълбоко удовлетворяващо - защото именно така си представям 9П - удовлетворение и баланс, постигнати от нас самите.

А очевидно, свързана с емоциите ни, 9П не е истинско реализиране и усъвършенстване - правилно ли те разбирам?

И в крайна сметка, точните прогнози и анализи в Таро, са най-ясният начин да се докаже кое е вярно и кое не е.

Друг проблем е, че почти никой от занимаващите се с Таро не чете сериозна литература, което е друга болка, но е факт. Най-малкото да се почне с психология, пък после да идем в езотеричния кич и чалга, която отвсякъде бълва.

НО, всеки си знае и всеки си избира пътищата.

Знаеш ли, често при тълкуванията ми правя правилни предположения, затова и продължавам с Таро, а и ми е твърде близко, за да не си общувам с него. Съзнавам, че има още доста опит да трупам, да чета и да се развивам - тук съм, за да го правя, но наистина много често има непонятни за мен думи в твоите постове, скрити послания, които би трябвало да схвана ако съм на нужното ниво... Така че е малко трудно...

Благодаря много за вниманието ти към въпросите ми!!! Така се отварят завесите :)

Линк към коментар
Share on other sites

И ако нещата бяха толкова драматични, защо няма мечове? Колкото повече мечове има в едни карти, то те са и толкова по-натоварени със смисъл, особено, ако касаят интимни отношения.

Не драматични, а пълни с живот.

А те Мечовете товарят по-скоро с негативен смисъл интимните отношения, а когато те са положителни? Тогава едва ли мястото им е там.

Но, Ивета -

това са истерични и гневни емоции и тяхна база е егоизма

огъня и водата са просто живот, не е нужно да се истерични и гневни - стават такива, когато не сме в хармония със себе си...

Ако ги няма Жезли и Чаши, то ние ще сме камъни с ледени сърца, ако изобщо имаме.

Ригидността е наша и ние я избираме със собствения си избор на живеене. Емоциите са едно, дълбоките състояния на духа, изживяването на тези състояния, са нещо друго.

Това означава ли, че при друга ситуация, без Чаши, а например Голям Аркан, скалата на 9 Пентакли ще е място, на което би отишла?

т.е. то вече няма да е само емоционално вкочанено, но дълбоко удовлетворяващо - защото именно така си представям 9П - удовлетворение и баланс, постигнати от нас самите.

А очевидно, свързана с емоциите ни, 9П не е истинско реализиране и усъвършенстване - правилно ли те разбирам?

И в крайна сметка, точните прогнози и анализи в Таро, са най-ясният начин да се докаже кое е вярно и кое не е.

Друг проблем е, че почти никой от занимаващите се с Таро не чете сериозна литература, което е друга болка, но е факт. Най-малкото да се почне с психология, пък после да идем в езотеричния кич и чалга, която отвсякъде бълва.

НО, всеки си знае и всеки си избира пътищата.

Знаеш ли, често при тълкуванията ми правя правилни предположения, затова и продължавам с Таро, а и ми е твърде близко, за да не си общувам с него. Съзнавам, че има още доста опит да трупам, да чета и да се развивам - тук съм, за да го правя, но наистина много често има непонятни за мен думи в твоите постове, скрити послания, които би трябвало да схвана ако съм на нужното ниво... Така че е малко трудно...

Благодаря много за вниманието ти към въпросите ми!!! Така се отварят завесите :)

Много въпроси задаваш, които са разпръснати в многото теми, още повече, че това е конректна тема за любовта.

Какво да ти кажа, 9 пентакли е страхотна карта за любов, но само ако има такава.

Не е нужно никой нито да гори, нито да изгаря в страсти и емоции, каквито съществуват само в главата му :) В това е проблема, хората взимат привидното за истинско и това няма как да не бъде отразено от Таро. Просто мечовете отразяват етапа на промяна в мисленето на Героя и няма как да не доведат до промяна, все едно положителна или отрицателна.

Затова нито една боя не е излишна, тя просто има своето приложение когато и както трябва. Цялата работа е ние да сме обективни и да не зависим от това кой какво очаква и какво си представя за нещо си.

Първо правило в Таро е - никога не бъди съгласен с питащия, каквото и да ти разказва, той често лъже, дори и да не го знае. Ти си тази/този,. който трябва да разбере за лъжата:)

Ако имаш въпроси за картите, които, както се вижда са важни и същностни, задай ги в друга тема, там ще обсъдим:)

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте на всички, преди 2 месеца поднових връзка ,която беше останала в миналото ми, но която беше оставила отворени доста въпросителни. Наскоро се съгласих (по-скоро сглупих) да я подновя и нещата стигнаха до конфликт и мъртва точка много по-бързо от очакваното. Странното е че отново завършва с доста отворени въпросителни. някак си не можем да я затворим и приключим напълно и двамата. Тъй като съм все още под емоции и ми се струва че почвам да напасвам нещата спрямо моята гледна точка ,бих желал да чуя и други мнения. та паднаха се следните комбинации.

на въпроса

Какво е бъдещето на връзката:

1. Любовниците+ 9 Пентакли+ 6 Чаши

Какво мисли тя за връзката :

2.Сила + 10 Пентакли+ 9 Мечове

Какво е отношението и към ситуацията

3.Асо Мечове+ Луната+ Крал Пентакли

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте на всички, преди 2 месеца поднових връзка ,която беше останала в миналото ми, но която беше оставила отворени доста въпросителни. Наскоро се съгласих (по-скоро сглупих) да я подновя и нещата стигнаха до конфликт и мъртва точка много по-бързо от очакваното. Странното е че отново завършва с доста отворени въпросителни. някак си не можем да я затворим и приключим напълно и двамата. Тъй като съм все още под емоции и ми се струва че почвам да напасвам нещата спрямо моята гледна точка ,бих желал да чуя и други мнения. та паднаха се следните комбинации.

на въпроса

Какво е бъдещето на връзката:

1. Любовниците+ 9 Пентакли+ 6 Чаши

Какво мисли тя за връзката :

2.Сила + 10 Пентакли+ 9 Мечове

Какво е отношението и към ситуацията

3.Асо Мечове+ Луната+ Крал Пентакли

Не даваш никакъв анализ на картите си. Ти би трябвало най-добре да усещаш какво иска дамата.

Но, според тези карти, тя не иска нищо. Просто е престанала да те чака :)

А ти живееш в миналото.

Редактирано от Ивета
Линк към коментар
Share on other sites

Там е работата че не успях да разбера в крайна сметка какво точно иска дамата ,но явно ще трябва да изчакам и третият опит :( .

по 1. се притеснявам да не се потрети ситуацията т.е в бъдеще тази връзка да не се поднови и да ни закара в миналото отново., но може би да греша ,може би малко буквално взимам картите.

2. мисля че иска в момента да се отдръпне и да направи равносметка

3. тука наистина ми е по-трудно защото не мога да преценя точно КП мисля че по един или друг начин се чувства предадена.

Линк към коментар
Share on other sites

Там е работата че не успях да разбера в крайна сметка какво точно иска дамата ,но явно ще трябва да изчакам и третият опит :( .

по 1. се притеснявам да не се потрети ситуацията т.е в бъдеще тази връзка да не се поднови и да ни закара в миналото отново., но може би да греша ,може би малко буквално взимам картите.

2. мисля че иска в момента да се отдръпне и да направи равносметка

3. тука наистина ми е по-трудно защото не мога да преценя точно КП мисля че по един или друг начин се чувства предадена.

Сега, не мога да анализирам твоите разсъждения, те са си твои за вашата ситуация.

Но се връщам на първата комбинация с 9 пентакли и 6 чаши - тук няма много опции. Не знам за кой пореден път ще бъде, но ще се наложи да се случи позната ситуация, но това не е непременно лошо. Картите говорят за самата ситуация, която ще се повтори, а вече какво ще се случи и кой какво ще направи, не се знае.

Когато задаваш въпроси, бъди по-гъвкав и максимално конкретен. Трябва да си наясно с това какво искаш ти, за да имаш и по-точни отговори.

Линк към коментар
Share on other sites

Там е работата че не успях да разбера в крайна сметка какво точно иска дамата ,но явно ще трябва да изчакам и третият опит :( .

по 1. се притеснявам да не се потрети ситуацията т.е в бъдеще тази връзка да не се поднови и да ни закара в миналото отново., но може би да греша ,може би малко буквално взимам картите.

2. мисля че иска в момента да се отдръпне и да направи равносметка

3. тука наистина ми е по-трудно защото не мога да преценя точно КП мисля че по един или друг начин се чувства предадена.

Сега, не мога да анализирам твоите разсъждения, те са си твои за вашата ситуация.

Но се връщам на първата комбинация с 9 пентакли и 6 чаши - тук няма много опции. Не знам за кой пореден път ще бъде, но ще се наложи да се случи позната ситуация, но това не е непременно лошо. Картите говорят за самата ситуация, която ще се повтори, а вече какво ще се случи и кой какво ще направи, не се знае.

Когато задаваш въпроси, бъди по-гъвкав и максимално конкретен. Трябва да си наясно с това какво искаш ти, за да имаш и по-точни отговори.

За първата комбинация, нещата са ясни въпреки че точно там се надявах на алтернативно мнение ;)

Извинявам се ако поста ми е прозвучал малко хаотичен и не дотам конкретен. За пръв път излагам собствен проблем и ми беше малко трудно да го формулирам ,така че да е изчистен от емоции. Следващият път се надявам да е по-конкретно

Линк към коментар
Share on other sites

Да публикувам и аз една комбинация, свързана с любовни отношения:

Какви са чувствата на Х към У?Има ли някакви чувства?

2 жезли, Рицар Жезли, 6 пентакли.

Според мен има чувства по двете карти от боя жезли.Направен е някакъв своеобразен избор или дори раздяла, въпреки това има един самотен Рицар,чието движение е стопирано от предразсъдъците и страха.Какво ще ми даде тя и какво ще получа аз.Отвсякъде ми лъха на страх, гордост и предразсъдъци.6 пентакли тук стопира всякакво развитие в събитиен план според мен.

А какви карти се паднаха само на въпроса :Как ще се развият отношенията им ?

Асо пентакли, Слънцето, Смъртта.

Буквално като някакво осенение, проблясък, който ще даде ход на тоталната забрава и разкъсване на всякакви придобити обременености.

Асо пентакли, осветено от Слънцето е това дълбоко прозрение, до което ще се стигне и последвани от Смъртта, която е нормалният завършек, след като сцената на отношенията е осветена до край, вижда се, че нищо не е останало, вижда се дори траекторията на едни толкова ефимерни отношения.

Ще се радвам на вашите коментари, благодаря, на всеки, който реши да се включи!

Редактирано от Inatari
Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Здравейте! Една приятелка ми гледа по любовен въпрос, който не ме пуска вече от изключително много време.

Ще ви дам моята и нейната интерпретация, и моля, ако имам пропуски или някъде греша, да ме поправите.

Маг /обърнат/ - 4 жезли /обърната/ - 7 жезли

Според приятелката този човек изобщо не си струва и всичко между нас е игра на надмощие, без емоции. Тя допуска и вероятността аз да успея да го "покоря", но в никакъв случай това не си заслужавало. Казва, че се чувствам много несигурна и това определено е вярно. Тя допуска и друг прочит - че ще се справя с тази ситуация, колкото и да ми е трудно.

Аз не виждам така нещата. Аз виждам, че всичко е фалшиво. Че всичко е tricky. Че с този човек никога няма да имам пълноценна и хармонична връзка и няма никакъв смисъл от нашите отношения. Той не е искрен и ме заблуждава. Няма да има 'семейна хармония' и любов. Имам и чувството, че никога няма да се измъкна от болката, свързана с него.

Правилно ли съм направила тълкуванието?

Ако казусът ви интересува, от моя страна има много силна обсебеност и фиксация по този човек. Не искам да го пускам. Предпочитам да умра, отколкото да се откажа от него и да си пожелая да го преодолея. Знам, че е детинско и инатесто : )

Редактирано от SeekerOfAnswers
Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

....:)...Здравей,SeekerOfAnswers!...С уговорката,че коментирам за първи път чужди комбинации,моля да не ми се връзваш много...:)...Та какво видях аз в твоите карти...обърнатия маг е ясно-блокажа да решиш проблема и инатенето ти е на лице,както вече си писала...Но,връзката с втората карта ми направи впечатление...В моето тесте 4 жезли ограждат огнище,което е символ на домашния уют...Обърната,картата ми се стори страшно пожароопасна...и за мен ситуацията,която се опитваш да опазиш не само ще задуши...и теб...и другия,а има опасност за здраво изгаряне,защото въглените/желанията ти/ ще се изсипят отгоре ви...и преодоляването на едни трудности ще доведе до други...Имам чувството,че и други хора ви пречат и не одобряват връзката ви...,но ти си знаеш...Желая ти добър изход от ситуацията...

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...