Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Таро и битови инциденти


Recommended Posts

В тази тема предлагам да обсъждаме тези проблеми - пожари, наводнения и други.

Момичета, искате ли да гледате за пожар, досега май не се гледало за такова нещо.

Та, въпросът е "Каква е причината за пожара в блок, и има ли жертви?"

Аз не съм гледала, щото вече знам.

Вие стеsmile.gif.

П.П. Копирайте си мненията в новата тема.

Линк към коментар
Share on other sites

Жур, имам две предположения за причината. Второто предположение ми хрумна до като гледах за това дали има жертви. Така, картите за причината са 7 меча обърната, 5 чаши и Император обърнат, а дали има жертви са Страшен съд, 4 пентакли, Влюбените.

Мисля, че няма жертви. Хората по-скоро са се притеснили за вредите върху собствените им неща, да не загубят нещо. Причината отначало си помислих, че е заради невнимание, глупава постъпка, риск и разсеяност, но когато видях втората комбинация си помислих, че е имало някакъв стар проблем. Нещо, което не е поправено.

Втората комбинация ми говори за това, че има щети!

Ще ми е интересно после да прочета точно за какво става дума! 59.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Тооочно днес пред нашия блок стана едно малко пожарче, дето щеше да ни удуши :D

Сега сериозно, каква е причината за пожара - Паж пентакли обърнат, 8 жезли, Светът обърнат. Като че ли някой не е направил нещо навреме, не е взел мерки да обезопаси, нещо свързано с електрическата инсталация, не е заземена и обезопасена като хората, нещо кабели оголени, такива неща. Аз така си мисля. Проявена е небрежност и немарливост. И резултатът е налице, пълен хаос. Имам чувството, че самата кооперация няма добра противопожарна организация и това не е позволило да се реагира адекватно.

Дали има жертви - 7 пентакли, Слънцето, 5 чаши обърната. Мисля, че им е било необходимо време да се окопитят след станалото, да се справят със ситуацията и да видят точния размер на щетите. След приключване на пожара е станало ясно кой какво е изгубил. 5 чаши е отвратителна карта, още повече обърната и ми е малко трудно да преценя докъде се простират загубите на хората. Имам още една комбинация по въпроса - Асо чаши, Рицар жезли, Папата, по нея не мисля, че има смърт - разминали са се с само със суматоха и безредица.

Линк към коментар
Share on other sites

Прави сте за това, което сте писали, момичетаsmile.gif.

Оказа се, че причината е забравено включено електрическо одеяло. Проявена е небрежност и невнимание, някой бая се е разсеял.

Предполагаше се, че има и жертви и затова пуснах и този въпрос, оказа се, че не е и имало, и слава богу. Почти всичко е изгоряло в апартамента. Щетите са големи.

Оказа се, че блока има проблем с противопожарната организация или нещо подобно, трябвало е да се чупят прозорци, за да стигнат пожарникарите дотам, докъдето трябва.

Доста неприятна ситуация.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 year later...

Ето един битов инцидент.

Питах Таро кой е откраднал нещо, картите са 5 пентакли обърната, Рицар меча обърнат, 7 жезли. Впрочем, възможните хора са по-малко от 10, така че въпросът е смислен.

После направо питах дали е конкретен човек, картите са Асо пентакли, 2 чаши, 6 чаши.

Който и да е, възползвал се е от привилегията на благосклонността. Мисля и, че съм права в предположенията си. Искам само да съм сигурна и да тръгвам с голямата лопата. :3d_092:

На вас какви идеи ви идват по тия карти?

Линк към коментар
Share on other sites

Ето един битов инцидент.

Питах Таро кой е откраднал нещо, картите са 5 пентакли обърната, Рицар меча обърнат, 7 жезли. Впрочем, възможните хора са по-малко от 10, така че въпросът е смислен.

После направо питах дали е конкретен човек, картите са Асо пентакли, 2 чаши, 6 чаши.

Който и да е, възползвал се е от привилегията на благосклонността. Мисля и, че съм права в предположенията си. Искам само да съм сигурна и да тръгвам с голямата лопата. :3d_092:

По първата комбинация: имаме факт на кражба по обърнатата 5 пентакли, всичко е от ревност, яд, злоба, да не кажа простотия инфантилна (това се вижда по обърнатия Рицар меча), 7 жезли говори за мъж и то за млад мъж.

Втората комбинация казва само едно - този човек е правил това и преди - по 2 и 6 чаши; Ас пентакли в случая говори, че ти си направо убедена, че е той, а Ас пентакли с 2 чаши напомня, че причините са същите: т.е. търси мотивацията и по мотивацията ще го познаеш.

Редактирано от Ивета
Линк към коментар
Share on other sites

Ето един битов инцидент.

Питах Таро кой е откраднал нещо, картите са 5 пентакли обърната, Рицар меча обърнат, 7 жезли. Впрочем, възможните хора са по-малко от 10, така че въпросът е смислен.

После направо питах дали е конкретен човек, картите са Асо пентакли, 2 чаши, 6 чаши.

Който и да е, възползвал се е от привилегията на благосклонността. Мисля и, че съм права в предположенията си. Искам само да съм сигурна и да тръгвам с голямата лопата. :3d_092:

По първата комбинация: имаме факт на кражба по обърнатата 5 пентакли, всичко е от ревност, яд, злоба, да не кажа простотия инфантилна (това се вижда по обърнатия Рицар меча), 7 жезли говори за мъж и то за млад мъж.

Втората комбинация казва само едно - този човек е правил това и преди - по 2 и 6 чаши; Ас пентакли в случая говори, че ти си направо убедена, че е той, а Ас пентакли с 2 чаши напомня, че причините са същите: т.е. търси мотивацията и по мотивацията ще го познаеш.

Всичко се връзва, с изключение на това, че аз мисля, че е жена - такива са ми предположенията. Но всичко е вярно, а простотията е страшна. И не е крадено наведнъж, взимано е малко по малко, докато не е обрано, дето се вика, почти до шушка, това според мен се указва по 2 и 6 чаши.

Редактирано от Lifetime
Линк към коментар
Share on other sites

Ето един битов инцидент.

Питах Таро кой е откраднал нещо, картите са 5 пентакли обърната, Рицар меча обърнат, 7 жезли. Впрочем, възможните хора са по-малко от 10, така че въпросът е смислен.

После направо питах дали е конкретен човек, картите са Асо пентакли, 2 чаши, 6 чаши.

Който и да е, възползвал се е от привилегията на благосклонността. Мисля и, че съм права в предположенията си. Искам само да съм сигурна и да тръгвам с голямата лопата. :3d_092:

По първата комбинация: имаме факт на кражба по обърнатата 5 пентакли, всичко е от ревност, яд, злоба, да не кажа простотия инфантилна (това се вижда по обърнатия Рицар меча), 7 жезли говори за мъж и то за млад мъж.

Втората комбинация казва само едно - този човек е правил това и преди - по 2 и 6 чаши; Ас пентакли в случая говори, че ти си направо убедена, че е той, а Ас пентакли с 2 чаши напомня, че причините са същите: т.е. търси мотивацията и по мотивацията ще го познаеш.

Всичко се връзва, с изключение на това, че аз мисля, че е жена - такива са ми предположенията. Но всичко е вярно, а простотията е страшна. И не е крадено наведнъж, взимано е малко по малко, докато не е обрано, дето се вика, почти до шушка, това според мен се указва по 2 и 6 чаши.

Чакай, че ми хрумна нещо, като казваш, че според теб е жена ... Да не се окаже, че обектът е с неизяснен пол :3d_146:

В рамките на шегата де.

На това същество все нещо не е дадено и все е гледало и гледа в чуждата паничка. Има и такива хора, решили са, че чуждите вещи им се полагат, защото те са ощетени от съдбата, всеки има такива познати. Но един бой ще свърши добра работа.

Редактирано от Ивета
Линк към коментар
Share on other sites

×
×
  • Добави...