Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Провеждат ли се в Пловдив курсове по Паневритмия


i-l-k-o

Recommended Posts

Здравейте. Аз съм от Пловдив и отскоро в мен се появи желанието да опитам от магията на Паневритмията. Преди няколко дни бях да гледам групата, която играе на Бунарджика сутринта и докато наблюдавах движенията на хората и слушах музиката, много ми се прииска и аз да мога да участвам.. За съжаление нямам никакъв опит и имам чувството, че бих развалил хармонията в кръга, ако се включа така неподготвен.

Някой има ли представа дали в Пловдив се провеждат или ще се провеждат курсове по Паневритмия?

Поразгледах из форума, но видях, че никъде няма подобна тема, единствено имаше една обява за курсове, която беше от 2009та година.

Ако няма възможност за курсове, бихте ли ме посъветвали, какво е най-добре да направя? Описанията на упражненията само като текст, по никакъв начин няма да ми помогнат да ги науча.

Ще се радвам ако ми дадете съвет :)

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей Илко, имаш късмет, че от Пловдив са двама от най-добрите преподаватели по Паневритмия - Живко Стоилов и д-р Светла Балтова. Ако ходиш на Бунарджика просто попитай хората за тях. Те с удоволствие ще те насочат. А курсовете за начинаещи са по принцип есента и зимата в градовете и по време на Лятната Духовна Школа на Рила.

Успех! :)

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей Илко, в момента има курс, които е минал повече от половината.

Независимо от това заповядай на "Леонардо да Винчи" 16, всяка сряда от 8.00-9.00 ч. Телефон за връзка: 0877 629115.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...